Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- Wiem. Dokończymy później. - powiedział Law, uśmiechnął się i zszedł z dziewczyny. Usiadł i pomógł Emi zrobić to samo. 

 

- Ja ciebie też. - mruknęła. - I spokojnie, nie umrę. Nie jestem wcale taka miękka wiesz? - powiedziała i uśmiechnęła się. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Nie wiem co dziwnego jest w mojej sygnie, najpierw dziewczyna czyści poręcze a potem bawi się długopisem. Niezłe macie skojarzenia, a przynajmniej Szeri :v )) 

 

Rin wszedł do salonu w którym była Charlotte oraz Lazarius. Grali w grę planszową o nazwie "Carcasona".

- Mogę się dołączyć - Zapytał Rin swoje dzieci. Oboje kiwnęły głowami i Rin zaczął z nimi grać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Malitiosi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( A ić ty :v ))
Emily podniosła się do siadu i zeszła z łóżka. Przygładziła ubranie żeby jako-tako wyglądało i usiadła na krześle obok łóżka opierając głowę o rękę. Westchnęła cicho uśmiechając się pod nosem.
Po chwili do sali wszedł lekarz, który przebadał Law'a i dał mu jakieś lekarstwo na wzmocnienie, witaminy w sensie :v
- No, jutro wychodzisz. Tylko od tego momentu nie możesz się zamęczać, pamiętaj. - powiedział i wyszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...