Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- To jak coś to jutro zajrzę do was. Kuro - Chowaniec Rina, czarna kocica pojawiła się na ramieniu Rin'a. - Pilnuj tutaj żeby nikt się nie zakradł, jak coś to mnie zawiadom. - Kot zeskoczył z ramienia Rin'a i położył się na parapecie okna grzejąc się w promieniach słońca. - To ja będę leciał, kuruj się Law. - Po czym wyszedł z pokoju i zaczął wracać do domu, był ciekawy czy Elesis i dzieciaki wrócili. 

Edytowano przez Malitiosi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( D: ))

 

Rin po jakimś czasie wrócił do domu. Martwiła go sytuacja z porwaniami ale nie miał zielonego pojęcia kto za tym stoi i gdzie się ukrywa. Jedyna wskazówka jaką posiadał to zeszyt z pewnego podziemnego laboratorium który zdobył dawno temu. 

- Eli wróciłem - Krzyknął, nie wiedział czy jego żona wróciła. Wszedł do salonu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ehh no dobra nie będę cię męczył. - Rin poszedł na górę do pokoju dzieciaków. - Lazarus< dobrze pamiętam?xD> Charlotte co dzisiaj robiliście z mamą? 

- Byliśmy w miasteczku rodziny Bael, wujek Sairorg poszedł z nami do oceanarium. - Odpowiedziała Charlotte.

- Było fajnie. 

- Dobrze, macie jakiś pomysł na obiad? - Zapytał Rin.

- Pizza - Wspólnie krzyknęli. Rin złapał się za głowę, apetyt mieli zupełnie po matce. Rin uśmiechnął się.

- Więc będzie pizza - Rin trochę żałował tego ponieważ lubił robić skomplikowane dania, no ale mówi się trudno. - Zawołam was jak będzie gotowa.

- Dobrze tato x2.

Po jakimś czasie w kuchni zaczęło pachnąć przyjemnym zapachem który roznosił się po domu. Dzieci przybiegły od razu.

- Za ile będzie gotowe? - Zapytała Charlotte.

- Już tylko obudzę mamę, siadajcie do stołu.

Rin poszedł do salonu.

- Kochanie obiad gotowy - Powiedział i potrząsł nią delikatnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...