Skocz do zawartości

Co leci teraz w kinie?


Bezik

Recommended Posts

  • 1 month later...

A ja słyszałem właśnie że wszystkie ciekawe sceny z Teda pokazali w trailerze a całym filmem ludzie (ci od których słyszałem) się zawiedli :P BTW, Jak wytresować smoka, to jest na podstawie książki? Bo pamiętam kiedyś czytałem Jak wytresować sobie smoka, jak byłem mały :D I ciągle to mam na półce.

Link do komentarza

Ted jest filmem dla ludzi któzy lubią typowy amerykański humor i coś luźnego. Dobra znajomość amerykańskiej popkultury także się przyda w paru momentach. Warto zaznaczyć że jeśli ktoś tego jeszce nie wie Ted jest filmem twórcy Family Guy'a więc jeżeli ktoś lubi ten serial to tym bardziej warto mu go polecić. Film trzyma przez większość dośc równy poziom choć brakuje kilku momentów które nieco rozbuchały by akcję bo przez większość czasu jednak film bazuje na prostych gagach, które nadają się świetnie do wycięcia i wklejenia w trailer jak właśnie zrobili. Nieźle wypada animacja, misiek jest całkiem przekonujący, jednak niestety poza nim nie ma właściwie niczego co zasługiwałoby na pochwałę za jakieś efekty specjalne. Pójść można ale moim zdaniem lepiej ściągnąć, zwłaszcza że jest to film totalnie na raz i możecie później żałować kasy.

Link do komentarza
  • 2 months later...

eheh, byłem sobie przedwczoraj na bajce w kinie Hotel Transylwania. Człowiek mega się nudził, a miał bilet za darmo, bo zakładał parę miesięcy temu konto w wbk. Miałem w sumie iść na Pokłosie, ale jakoś mi się nie chciało na poważny film iść. No i poszedłem, zobaczyłem i banana miałem na twarzy ;] Fajna baja familijna, trochę takich rzeczy żeby się dzieci pośmiały i sporoo takich że dzieci nie zrozumieją. (jak ktoś widział, to the best moment ever był jak parodiowali Twilight wg mnie :D ) W sumie polecam, jak ktoś nie ma nic ciekawszego do roboty, nie jest złe ;p

Link do komentarza

Ja nie dopuszczam do siebie myśli o istnieniu innej Twilight szczególnie wersji świecących wampirów. Gdzie się podziały stare filmy o wampirach

Sam też ubolewam nad tą rzeką pedalskości, jaką nam chcą wepchnąć w kinie... Liżące się wampiry, phi...

Ja się pochwalę, że byłem na "PA4" i na moje ssie jak niemowlak matczyne sutki.

Podobno "Sinister" jest dobry, ale to sie kiedyś przekonam. Póki co - brak kasy na wyjazd ;__;

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Polecam Django jeśli jeszcze nikt tego nie zrobił, świetny film akcji i nie miałbym nic przeciwko gdyby Tarantino przerzucił się na westerny. Aha jeszcze jest teraz Die Hard 5 jeśli ktoś lubi filmy z tej serii, ja nie wiem, nie oglądałem.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...