Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((Mi to obojętne, dopóki nie będzie to największy postrach mojego dzieciństwa

003.jpg

))

 

Curt wciągnął Ann do pokoju. Dziewczyna wyjęła nóż z kieszeni i spojrzała na to wielkie i straszne coś, co nie wiemy co to jest.

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alysse zaczęła przeszukiwać szafkę. Nic w niej nie znalazła, więc zajrzała do ostatniej sali. Była całkiem pusta, a z niej można było wyjść na zewnątrz. - Hmmm...dziwne... - mruknęła. Nagle zauważyła cień. Myśląc że to Dastan odwróciła się, by krzyknąć krótko, zanim jakiś gostek w czarnym płaszczu i w masce nie zasłonił jej ust. Zaczęła się szarpać i krzyczeć. - Dastan!!! - zdążyła krzyknąć, zanim ten "ktoś" nie zaciągnął jej do furgonetki wcześniej uderzając ją w twarz. Zamknął drzwi, a dziewczyna straciła przytomność.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna nagle usłyszała jakieś szmery. Postanowiła leżeć tak jak wcześniej udając nieprzytomną. Do sali weszło dwóch lub trzech mężczyzn ubranych w czarne stroje i maski. - Noo... kolejna do kolekcji. - powiedział jeden z nich. - Jest całkiem niezła, przyda się. - powiedział drugi i zaczęli się śmiać, po czym wyszli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan pobiegł w miejsce gdzie słyszał, że Alysse krzyczała. Podbiegł do drzwi ale że te okazały się zamknięte wyłamał je. Nie obchodziły go konsekwencje. Chciał znaleźć Alysse. Gdy wbiegł do sali zobaczył że jest pusta a okno otwarte. Spojrzał za nie i zobaczył jadące czarne auto. Wyskoczył z okna i spadł na ziemię. Poczuł ból w nodze ale pobiegł za nim. Zanim zniknęło zapisał numer rejestracyjny auta. Wrócił do szkoły kulejąc. Znalazł Curta i resztę. -Porwali Alysse.-powiedział zanim upadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...