Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SPIDIvonMARDER

I Rocznicowy Twilight Meet

Recommended Posts

10509733_387589658056433_454715041146694

Grupa Bronies Twilight

oraz

Stowarzyszenie Tribrony

Mają zaszczyt zaprosić na:

I rocznicowy Twilightmeet

Czyli trójmiejski meet zorganizowany w klimatach Twilight Sparkle, ustawiony z okazji pierwszej rocznicy istnienia grupy Bronies Twilight.

24 stycznia 2015

Centrum Kształcenia św. Wojciecha w gdańskiej dzielnicy Piecki – Migowo.

Adres:
ul. Piecewska 9
80-288 Gdańsk

http://broniestwilight.org/

strona internetowa meeta

https://www.facebook.com/events/1546542628913622/

wydarzenie na facebooku

https://plus.google.com/events/c3c4f6hjc847he13e3mtesavilo

I wydarzenie w google plus

https://docs.google.com/forms/d/1YvxdYZhep_eyk0-Ex0HI5UqbyDBoql-i-AbAJZZ3AlY/viewform?c=0&w=1

Będzie turniej karcianki CCG, premiera nowej, fandomowej animacji, a także wiele innych meetowych atrakcji!

Edited by SPIDIvonMARDER
  • Upvote 2

Oj, spidi widać że nie uważałeś na lekcjach polskiego. Gdzie data ? Gdzie godzina ? Gdzie miejsce ? Wypadało by w temacie napisać :P

Wszystkie informacje są na stronie wydarzenia. Przekleiłem je też tutaj.

Edited by SPIDIvonMARDER

Sun zgłoś się do mnie na meetcie, to o czołgach pogadamy :)

Nie zapomnę. Może przy okazji wizyty w Spidimarkecie. Swoją drogą, masz może jakiś cennik online,a lbo coś?

cennik

przypinka - 4 zł
kubek zwykły - 20 zł
kubek świecący - 25 zł
kubek z obrazkiem pojawiajacym się pod wpływem wrzątku - 25 zł
plakat A3 - 8 zł
poduszka - 40 zł
koszulka biała - 30 zł
koszulka czarna (TYLKO KATALOG) - 40-50 zł
przeróbka figurki - różnie
figurki same w sobie - różnie
torba, siatka na zakupy - 25
portfel - 35 zł
torba czarna- 50 zł
serwetka - 5 zł
zakłądka do książek - 3 zł
szaszetka na telefon - 20 zł
podkładka pod kubek - 6 zł
podkładka pod myszkę - 30 zł
czapki kucykowe - 25-30 zł

Dzięki bardzo. Korci mnie zamówienie sobie kubka (o ile można myć w zmywarce), ale muszę się zdecydować na grafikę. 

Patrzę na ten plan i szczerze mówiąc jestem zaskoczony. Cóż, nie spodziewałem się nocnych akcji, trzeba się będzie przygotować ( ogarnąć autobusy koło 4 rano, bo na rower nie ma co liczyć, do tego jeszcze parę drobiazgów by nie usnąć przypadkiem) 

Przy okazji jestem też ciekaw kto prowadzi panel o fanfikach, warsztaty literackie oraz Quo Vadis? Reszta ciekawie brzmiących ma wypisanych prowadzących. 

Fanfiki Yarwis (Irwin), a warsztaty ja. Nie wiem, kto Quo Vadis.

Tym bardziej interesujące. Irwin i fanfiki może być ciekawym połączeniem, a Ciebie, Spidi, słyszałem we wrocławiu i chętnie poznam twój punkt widzenia w tej kwestii, oraz realizację tematu.

We Wrocławiu? :crazytwi: Starałem się nie zabierać głosu na szczycie fanfikowym... czyba, że mówisz o prelekcji o broni :)

O broni. Szczerze, to spodziewałem sie wtedy fantazjowania i gdybań, ale twoja wersja była chyba nawet lepsza.

Nie lubię spiskowania, tzn. teorii spiskowych. Swoje wywody staram się zawsze opierać na faktach serialowych, a przypuszczenia oddzielać od faktów wyraźnym akcentem. No i bazować na pozaserialowej kwerendzie źródłowej. Miło, że to doceniasz.

Może ktoś wrzucicx potem zdjęcia? Albo nagrać jakis panel?? Nie ma szans, bym się pojawił, a chętnie bym zobaczył, jak było :( Mógłby ktoś nagrać panel o fanfikach, jakby mógł?? Taki mi najbardfziej zalezy kiedys odwiedzić w całości, nigdy nie mam okazji, bardzo proszę :(

Z tego co zdążyłem się zorientować, panel dyskusyjny Quo Vadis również ma prowadzić Irwin.

Znając jednak "typowy" przebieg dyskusji, fakt, że ktoś ją prowadzi, może być mało oczywisty ;).

Nagrać? Ale w sensie wideorelacja, czy sama warstwa dźwiękowa? Za zgodą prelegentów nagrania dźwięku może dać się załatwić :)

*pytające spojrzenie w kierunku decydentów ze strony stowarzyszenia ds. sprzętu*

Widełorelacja jest już cięższą sprawą, możemy zobaczyć co da się zrobić, ale nic w tym obszarze obiecać nie mogę.

Z tego co zdążyłem się zorientować, panel dyskusyjny Quo Vadis również ma prowadzić Irwin.

Znając jednak "typowy" przebieg dyskusji, fakt, że ktoś ją prowadzi, może być mało oczywisty ;).

Nagrać? Ale w sensie wideorelacja, czy sama warstwa dźwiękowa? Za zgodą prelegentów nagrania dźwięku może dać się załatwić :)

*pytające spojrzenie w kierunku decydentów ze strony stowarzyszenia ds. sprzętu*

Widełorelacja jest już cięższą sprawą, możemy zobaczyć co da się zrobić, ale nic w tym obszarze obiecać nie mogę.

Nawet dźwięk by wystarczył, nigdy nie mialem okazji wysłuchać prelekcji o fanfikach do końca :(

Edited by Accurate Accu Memory