Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Niewiedza o świecie.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 476
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Karat uderzyła w rękę Cany.

- Czy mógł byś przestać zachowywać się jak 5 letnie dziecko? Nie musisz odpowiadać - Czuła że niestety niektórzy od urodzenia są chorzy na nierozwinięcie. Gdy zwierzak Luny wyskoczył Cana zrobiła zdjęcie. - Ma już 4, dzięki piękne. - Cana schowała aparat i wyszła z klasy po czym ruszyła pod automaty z przekąskami, chciała coś zjeść. 

 

 

(( Sorrki Frodo ale musiałem  :burned: ))

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niekoniecznie ze wszystkimi. Z tą jedną, bo szybko się irytuje. Fajnie czasem przetestować czyjąś wytrzymałość. I wiesz co? Cana oblała oficjalnie test. Nawet nie przeszedłem do drugiego poziomu działań dążących do wykończenia psychicznego, a ona już strzeliła focha. Nie wiem, nie wiem jak to dalej będzie. - John westchnął teatralnie i wyszczerzył się złośliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż, zdarza się, że niektórzy nie lubią takich zaczepek - oświadczył po chwili. - Ciekawe jak bardzo silny jest ten foch, czy wróci tu uradowana jak zwykle, czy nadal urażona - zaczął się zastanawiać. - No nic. Masz zamiar ją bardzo męczyć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie, już nie. W końcu test został przeprowadzony, ale ja nie wiem, jak ona sobie poradzi w chwili skrajnego stresu, albo co. WŁAŚNIE! - Wyglądał, jakby coś genialnego wpadło mu do głowy. - Przecież mogę to tak tłumaczyć. "Uodparnianie na stres". Ciekawe, czy można na tym zarabiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrapał się palcem po policzku, najwyraźniej się nad tym zastanawiając.

- Jeśli załatwisz sobie dobrą reklamę i będziesz mieć odpowiednią gadkę, że tak to określę, to sądzę, że bez większego problemu możesz na tym jakoś zarobić - podsumował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sztuczki, filmy - zwłaszcza od strony tego, jak powstają i tworzenie ich, efekty specjalne, historia. Przyznam szczerze, że nie lubię czytać. Nie potrafię zupełnie usiedzieć w miejscu i czytać, chociaż bardzo żałuję, że nie mam do tego cierpliwości. I możesz sobie zapisać, że zamierzam być filmowcem. Najlepiej reżyserem. Ale nie takim, jak Michael Bay - zakończył swoją wypowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zawsze wolałem książki tylko dlatego, że wolę mieć własne wyobrażenia bohaterów i takie tam. No i pokazują więcej tego co dzieje się w psychice postaci, w filmach nie da się tego tak pokazać. - Uśmiechnął się szeroko. - Zanotuję sobie. A jakiego rodzaju reżyserem będziesz skoro tak? - Znów zaczął się bawić nożyczkami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Książka nie osiągnie tego co film w kwestiach manipulacji emocjami? - Uniósł brwi do góry zaskoczony. - Widać, że faktycznie książek nie czytasz. -  Wyszczerzył się do niego. - Zdziwiłbyś się, właśnie przez te opisy odczuć i przemyśleń postaci, czytelnik może się znacznie bardziej wczuć w sytuację i takie tam, a co za tym idzie, wszystko bardziej przeżywa. Tylko nie zrozum tego jako krytykowanie filmów, bo one też mają sporo do zaoferowania, szczególnie jak komuś wyobraźni brakuje, to faktycznie, one wizualnie więcej ukazują. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...