Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja specjalna "Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii."


Dolar84

Recommended Posts

Minęło trochę czasu od ogłoszenia wyników i nieco opadły emocje.

Jednocześnie jestem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się napisać wciągającą historie i jednocześnie jestem bardzo nieszczęśliwy z powodu wielkiej porażki na polu stylistycznym. Dla mnie wyjątkowo pozytywne komentarze o samej fabule znaczą o wiele więcej niż konkretna nagroda w konkursie literackim. Przy odpowiedniej determinacji stylistykę da się poprawić, ale z nie z każdej historii wyciśniesz prawdziwy potencjał.

Cóż to ważna lekcja, aby zdecydowanie bardziej zwracać uwagę na poprawność stylistyczną.

Jakby kogoś przypadkiem kusiło, aby przeczytać moje opowiadanie konkursowe to musi obejść się wątpliwym smakiem i cierpliwie poczekać, ponieważ zablokowałem do niego dostęp. Robię to dla waszego dobra, abyście nie musieli przechodzić przez koślawy polskawy język :)

Podczas gdy Dolar się opierdalał w pocie czoła dbał o jak najwyższą jakość recenzji, to samo opowiadanie zostało już dwa razy porządnie skorektowane, a teraz szykuje się trzecie podejście. Odbędzie się też czwarte jeśli będzie trzeba, a jeśli to nic nie da, to napiszę od nowa! Za punkt honoru stawiam sobie ogarnięcie tego fanfica.

Pozdrawiam i gratuluje tym, którzy pisali lepiej pod kątem stylistycznym.

Edytowano przez OneTwo
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie. Jeśli kogoś nie śmieszą żarty o samym sobie, to jestem zdania, że należy dać mu spokój. Zawsze mnie uczono, że żartowanie z kogoś jest zabawne tylko wtedy, jak obiekt dowcipu też ma z tego przyjemność.

End of offtopic

 

Ja zaś stoję na stanowisku, że umiejętność śmiania się z siebie świadczy o klasie danej osoby. A raczej brak tej umiejętności jest świadectwem rzeczonej klasy braku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...