Skocz do zawartości

Gildia Magów [zapisy][gra][fairy tail]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Dziewczyna, widząc zbliżającą się przeciwniczka, postanowiła nie dać jej szans na zblizenie się:

-Lodowe Tworzenie:Podłoga [śr,300/350]-powiedziała i wykonała odpowiednią inkantację. Jej dłonie pokryła mroźna energia, a kiedy dziewczyna uderzyła nimi w ziemię, teren pokrył się lodem. Najszybciej jak umiała, wypowiedziała również drugą formułę.

-Lodowe Tworzenie:Ostrza[sł,275/350]

 

Na jej butach pojawiły się lodowe ostrza, które utworzyły łyżwy. Abigail odskoczyła od przeciwnika najdalej jak mogła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Szczerze to nic mi nie jest. Poza ogólnym paraliżem. - stwierdziła. - Ale to przejdzie. - dodała po chwili.

 

 

Wiatrowa czarodziejka spojrzała na podłogę, po chwili zaczęła unosić się nad ziemią z powodu wiatru. Wyciągnęła miecz.

- Tornado. - powiedziała po prostu i przed nią zaczęło tworzyć się tornado które poleciało w Abi.

((275 many zostało)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna, chcąc ominąć tornado, jechała tak szybko jak mogła:

-Lodowe Tworzenie:Lodowe Kolce[sł,250/350]-powiedziała i cisnęła w stronę Samary.

 

Jednocześnie cały czas starała się unikać tornada.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No, jestem nieufna to fakt. Ale wiesz, Trevora znam prawie siedem lat a ciebie raptem kilka dni. Możemy na razie zostać przy koleżeństwie. - powiedziała. 

 

 

Samara skoczyła w stronę Abigail i unikając kolców, oberwała jednak w ramię, nie przejęła się tym i spróbowała ciąć ją mieczem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abigail starała się  uniknąć ciosu, jednocześnie przygotowała kolejne zaklęcie:

-Zaspa[sł,225/350]

 

Z dłoni Abi wystrzeliła potężna ilość śniegu, prosto w twarz Samary.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna zatrzymała zaklęcie, wciągając mroźne powietrze z powrotem do płuc. Zeszła z areny i usiadła niedaleko. Zużyła zbyt dużo mocy magicznej. Zbyt dużo jak dla niej. Zmęczona i wyczerpana czarowaniem, położyła się, lecz nie odpoczęła. Zaczęła chłodzić swój organizm niedawno zatrzymanym zaklęciem.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Właściwie jak to możliwe że to zrobił. Przecież jego magia to magia łowców co nie - Zapytała, rozmyślała nad tym. Gdy usłyszała co mówiła Eve zrobiła to, pomogła utrzymać dziewczynie na jej nogach. - Chodź, dam ci coś do jedzenia. - Powiedziała Alice i posadziła dziewczynę obok Eve. Gdy to zrobiła podniosła z ziemi skórzany pas przy którym były laski, miała tam zapakowany obiad przyczepiony do samego pasa. - Proszę zjedz, powinnaś odzyskać siły. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dziękuję-powiedziała Abigail i spałaszowała część obiadu-Wybacz, że zjadłam aż tyle, ale to bardzo smaczne.

 

Dziewczyna czuła się bardzo zawstydzona. Podczas gdy inni nawet nie sprawiali wrażenia zmęczonych, ona ledwo trzymała się na nogach.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Spójrz na siebie-powiedziała z lekkim wyrzutem Abigail-Podczas walki prawie nie zdradzałaś zmęczenia, teraz też wyglądasz jakby nic cię to nie kosztowało. Ja rzuciłam parę podstawowych zaklęć i ledwo trzymam się na nogach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...