Skocz do zawartości

Gildia Magów [zapisy][gra][fairy tail]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-O cholera-powiedziała zdziwiona Abi po czym dodała-Wybacz Mistrzu- powiedziała speszona z rumieńcami

 

(Wiem, ale nie bardzo pamiętam kto tam jest. Btw. ruszaj się tymi enpecami :3)

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna obudziła się, wzięła szybki prysznic, zjadła śniadanie i, przygotowana na najgorsze, ruszyła w kierunku budynku gildii. Stając w progu, czuła jak nogi odmawiają jej posłuszeństwa. Przemogła się jednak i usiadła przy barze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili przez główne drzwi gildii weszła Eve. Ubrana w ciemne, nie krępujące ruchów ubranie. Ogólnie jak zwykle ale bardziej bojowniczo.

- Och, Alice wróciła. Świetnie. Panowie, panie. Wstawać, idziecie za mną. - zarządziła. 

 

((A tak przy okazji, Eve wygląda tak

To jedyny dobry obrazek jaki pasuje mi do jej wyglądu jaki wymyśliłem ._.

http://s698.photobucket.com/user/Prodigal_One/media/1%20Dark%20or%20Gothic%20Anime/Vampire-2.jpg.html

))

Edytowano przez Mephisto von Krampus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ale to ino Eve nie Trevor ._. ))

 

Gdy cała gromadka ruszyła za Eve ta wyprowadziła ich poza miasto. Po pewnym czasie przechodzenia przez tereny zielone i dzikie dotarli do sporej połaci suchej ziemi, jakieś trzysta metrów. W oddali dało się widać głaz na którym siedział Trevor po turecku. Był ubrany w skórzaną kamizelkę z guzikami wykonanymi z kłów. Spodnie też był skórzane. Miał naszyjnik z kości i buty wyglądające jak klapki. Na plecach miał coś w rodzaju dmuchawki, obok niego stało coś co wyglądało jak plecak zrobiony przy użyciu dość prymitywnych metod. Przy skórzanym pasku który trzymał spodnie miał nóż, dość długi wyglądający, ponownie, jakby był wykonany z kła jakiegoś potwora. Na pasku przechodzącym przez klatkę piersiową i bark, na którym wisiała dmuchawka była masa małych strzałek, pewnie do dmuchawki. Do tego pod jego oczami były kreski wykonane czymś czerwonym. Ogólnie teraz zamiast standardowego maga, wyglądał jak osoba która żyje w jakimś plemieniu i jest łowcą. 

- No to jesteśmy. - rzuciła Eve do wszystkich. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja jeszcze nie wiem. - stwierdziła Eve. - On robił losowanie. I nie martw się. To nie jest na śmierć i życie. Trevor przerwie kiedy będzie zbyt intensywnie. To sparing, nie prawdziwa walka. - dodała.

Trevor wyciągnął z plecaka kartkę. 

- Walka numer jeden. Alice kontra Eve. - powiedział. Stuknął w kamień i pojawił się okrągły ring przed skałą. Eve weszła do środka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...