Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

-Aha.Chciałem ci podziękować.-Powiedział Ciel z powagą.Nie miał opaski,więc było widać jego czerwone oko.

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wierzę,że kiedyś znajdę kogoś z mojej rodziny.Kogoś kto miał dwukolorowe tęczówki,tak jak ja..Niestety chyba nigdy tego kogoś nie znajdę..-Powiedział smutny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Napewno tak myślisz?-Zapytał z niedowierzaniem Ciel.-Chociaż...będę szukać dalej.Może mi się uda..kiedyś..-Dodał po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samera po dość długim czasie wstała, ostrzepała się i zaczęła iść śladem Rammesteina. Szybko go znalazła, ku jej uciesze wraz z Cielem. Podeszła do nich i usiadła.

- O czym rozmawiacie? - spytała z uśmiechem.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem się gdy Sophie zgodziła się na mają propozycje. Lubiłem takie osoby jak ona. No i warto mieć przy sobie samice. Nie chodzi od razu o rozmnażanie, po prostu wilki w grupie to są rzadziej zaczepiane lub atakowane. Miło będzie spędzić czas z kimś o podobnym sposobie bycia. Wstałem i zawyłem cicho. Mimo wszystko tak akazywałem zadowolenie. - Chodźmy się przejść. Może natrafimy na coś ciekawego. - Powiedziałem. Mimo wszystko warto też rozprostować łapt lub pobiegać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tak.Ale..go nie pamiętam..-Powiedział poważnie Ciel.-Nawet nie wiem czy jeszcze żyje..-Dodał po chwili.

-Zamierzam go odnaleźć...Ale nie wiem gdzie zacząć poszukiwania..-Powiedział z smutkiem Ciel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Taak..Właściwie to tylko brata,bo rodzice zginęli w pożarze jak byłem mały-Powiedział smutny.-To oko mnie wkurza...-Powiedział po cichu,tak żeby nikt nie słyszał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...