Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

Ciel usłyszał wycie ratunkowe.Chciał się wspiąć lecz ziemia pod nim obsunęła się i Ciel spadł wyjąć z lęku.Ciel stracił przytomność.

Ciel leżał nieprzytomny w głębi dziury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammestein przemienił się w człowieka. Był w samych bokserkach.

Wiedziałem, że kiedyś się przyda.

mruknął wchodząc na drzewo. Po chwili wrócił z liną, obwiązał ją wokół drzewa i zrzucił ja na dół. Sam tam zeskoczył, Obwiązał Ciela, wspiął się z powrotem po linę na górę, przemienił się w wilka i zaczął wciągać kompana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciel przebudził się.-C..co się stało?-Zapytał z powagą.

Ciel poczuł,że jego opaska zniknęła.Przerażony wstał z ziemi otrzepując się.

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(O)Azusa słyszała głośne wycie. Zdaje sie dobiegalo ze stada Alfa. Postanowila to sprawdzić. Gdy dotarla do źródła dźwięku zobaczyla wilki. Nie byly one z jej stada. Postanowiła obserwować cala sytuację zza drzewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A)Ciel zauważył tajemniczą postać zza drzewem.Z obawą,że zobaczy jego oko położył się i zakrył oko łapą.

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Chodzi o to,że Ciel wpadł do dziury a Rammestein go ratuje.Temu wszystkiemu przygląda się Azusa. ^^)

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do Sophie i usiadłem przy niej. Ta tozmowa mnie lekko speszyła. Ja też nie miałem kolorowo w życiu a jakoś nigdy specjalnie nie miałem o to do nikogo pretensji i zwyczajnie szedłem przed siebie. - Dziwny ten samiec... - Stwierdziłem zniżając uszka. - Cóż... musi się jeszcze zaklimatyzować.... . Jak ci miną dzień? - Spytałem lekko speszony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wilk wkroczył na łąkę.Swoje prawe oko miał zamknięte,a lewe otwarte (tak jakby puszczał oczko).W końcu jego opaska została przerwana przez kamień.Położył się pod jednym z drzew i myślał nad czymś.

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...