Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Ziemowit

N: Bez polotu, ale za to łatwy do zapamiętania

A: Jak zmieni na mniej rozmazany to może ocenie pozytywnie :hmpf:

S: Żółwie przybijające piątkę okiem narkomana

U: Uzależniona od żółwi, posty głównie w off-topie. Nie mam nic do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Męskie imię strych czasów, we Wrocku jest Plac Ziemowita xD 

A: Wyjazd na Sybir? 

S: Tracz ty cieniasie, i tak skarbówka cię zniszczy :D

U: Opiekun działu jabłkowej klaczy, nawet mu to wychodzi, nie mam zastrzeżeń, pomimo swojego wieku jest dojrzały. Da się z nim pogadać i ma szacunek u mnie.   

Edytowano przez Major Degtyarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Najlepszy major jakiego znam, a poza tym znam tylko jednego i to takiego co jest dość mało konkurencyjny. No i mamy jeszcze coś  co mi wygląda na opcję pro-Putinowską. Tak czy siak pomysł na nick fajny.

A: Nie wiem co to za poni, ale jest urocze, a nawet bardziej. Jeżeli znasz autora to podeślij, bo naprawdę fajne wykonanie. Sam kucyk, jak pisałem jest super, kolorystycznie jak i  kompozycyjnie. Nawet nie wiem co powiedzieć. Kupiła moje serduszko.

S: Chyba chodzi o to, że wygrał. No to fajnie.

U: Nasz forumowy, niezastąpiony dreseł,  który czuje kuce. Dość ciekawe połączenie.  Lubię go za to, że ma swoje zasady, których potrafi się trzymać. To dość cenna umiejętność, pozwalająca nie stracić głowy. 

Pozdrawiam. 

Edytowano przez Curtiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Curtiss

 

N: Dla mnie jeszcze długo pozostanie Wilkiem ;) Ale nowy nick nawiązuję do jego pracy :) 

A: Moja ukochana hipiska :pinkie2: Spoko avek i postać dla mnie bardzo pozytywna ^^ 

S: Komiks z paleniem bonga, z taką towarzyszką to i ja bym się upalił :ivXRI:

U: Technik Lotnictwa który pracuję w swoim zawodzie co naprawdę szanuję ;) Pokazał że i bez studiów można spełnić marzenia. 

 

Przy okazji łap linka Majster http://silent-shadow-wolf.deviantart.com/gallery/

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Majorek :x. Jest bardzo rozpoznawalny, choć tego Degtyarev zwykle nie czytam, starczy, że widzę Major, to wiem o kogo chodzi.

A: Radosny pucyk, bardzo sympatyczną ma mordkę

S: Usain Bolt, najszybszy ziomek na świecie. Akurat za tym biegaczem zbyt nie przepadam, mam innych sportowych idoli :D

U: Fajny, sympatyczny gościu, trochę się rozmawiało i powiem, że dzięki tej rozmowie sporo się dowiedziałem jak było dawniej i mogłem sobie wszystko porównać. Szacun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Już pisałem, że brzmi dość ''współcześnie''. Do tego warto dodać, że spełnia takie moje wyimaginowane wymogi co do nicku. Czyli krótki i charakterystyczny.

A: Wawrick z Lola? Ale nie jestem pewny. Dawno nie grałem. Albo bardzo fajny avek, taki animowany. WoW

S: Nie wiem czy to jakaś nowa postać, czy nowy skin do Wawricka, ale sądząc po avku to to drugie. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej wygląda bardziej lisowato.

U: Dołączył tu w momencie, kiedy byłem na przymusowej przerwie od forum, czy jak kto woli zesłany do koloni karnej przez administrację. XD Nie no takie żarty. Tak czy siak, Przez ten czas zrobił sobie splendor na forum. W summie... mimo, że go nie znam jakoś bardzo to bije od niego taki pozytywny duszek. Daje okejkę. 

 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Wciąż uważam, że WilkU było lepsze

A: Nie pamiętam imienia tego kucyka, ale pamiętam, że był wkurzający

S: Obrazek, a poniżej cytat, który warto przemyśleć

U: Nie miałem okazji za dobrze poznać, ale wiem, że to dobry człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ziemek, Ziemowit, Ziemcio. Zdradź nam swoje drugie imię.

A : Bing Bing Bong, od razu mam w głowię tę melodyjkę 

S : Nie specjalnie mi się podoba i trzeba aż otworzyć spoiler żeby ją zobaczyć ,ale no...Jest nieźle.

U : Jest miłym i pomocnym użytkownikiem ~ Lubię go i no. Chce byśmy mu dali parówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Czeemu smutny?

A: Lyra  niezbyt przyjazną miną

S: Mrooooook

U: Jest dobra, godna zaufania i pomocy, zawsze można na nią liczyć, mogę być dumny, że jest moją przyjaciółką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak to ten Ziemko tutaj jest. Nick jak nick no co mam oceniać :v

A: THOMAS, THOMAS THE DANK ENGINE

S: Tracz zawsze był i jest na propsiku

U: G(o)łąb. Ogólnie to dobry user, coś tam na forum robi, udziela się tu i ówdzie. No dobry user no.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Danke Lord, Dziękuję lordzie. A nie ma za co Snujka :nipples:

A: Te czarne oczy hueh

S: Nieładne słowa

U: Dobry gość, przeklina dużo, ale za to fajnie z nim pogadać i dobrze gra w haxa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nah. Niby spoko, ale jakoś tak średnio podchodzi. Bezstronnie to bym dał z 9/10, ale osobiście dam 6/10 sry

A: Nie lubię przedmiotów nieożywionych na avkach. Sam obrazek dosyć spoko, ale nie w tym miejscu :v

S: Jezu, ktoś jeszcze postuje to na serio? Znaczy, rozumiem że tą sygne masz od długiego czasu, ale nawet jak wszyscy to wstawiali to mnie to nie śmieszyło. Masz 5/10 na zachętę.

U: Jakoś tak za bardzo nie śledziłem, ale wydawało mi się, że czasem napisze coś spoko i godne uwagi, a czasem jakieś odpały ma i piszę bzdety albo wkurwia pół forum. Znaczy, mnie nie wkurzyłeś bo ze mną nie dyskutował, no ale jakieś żale chyba były :ppshrug:

A może mi się pomyliło? Chyba nie, ale dobra. Tak czy tak, nie umiem sobie wyrobić zdania na temat tejże osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Talary, talary i bogaty jest Twój stary xD

A: Wygląda na jakiegoś poszukiwacza złota, avek dobrze dobrany do nick'u

S: E, no, ten tego... mobile

U: Nie znam zbyt dobrze, po nick'u i avku twierdzę, że może lubić złoto xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chyba niedawno to oceniałem, ale nie pamiętam, co napisałem, więc ocena z dzisiaj: w sumie nie jest zły, trochę dziwnie się czyta, ale jestem o wiele bardziej na tak niż na nie. 7/10

A: No nie wiem, taki strasznie animkowy. A sama postać wygląda, jakby miała chore skóry. Jako avatar pasuje idealnie, ale mi jakoś sam ten art słabo się podoba. 4,5/10

S: Całkiem spoko obrazek. Tego tekstu w sumie mogłoby wcale nie być ale i tak, spoko sygna. 8/10

U: Tylko w tej zabawie go chyba widzę, więc nie mam podstawy, aby coś o tej osobie powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Parafrazujac "No to jak kurwa bedzie, robimy interes czy nie?" - Zawsze Twój nick mi tylko tego szewca przypomina :D

A: Bardzo sympatyczny Steam Sheriff, fajne fajne .. skojarzyl mi sie z ciekawym zespolem ktory znalazlem przypadkowo .. wlasnie czlonkowie to tacy cosplayerzy SteamPunkowi, a nazywal sie bodajze cos tam Steam Giraffe xD

S: Niestety jestem mobilnie i nie widze :/

U: Nie przyszlo nam sie poznac Panie Talar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, nie za długi, nie za krótki no i całkiem fajnie brzmi. Ciekawe jak powstał...

A : Zawsze z daleka jak na niego patrzę to wygląda jak furry :lunaderp: A rzeczywistość okazuje się inna , ale i tak ładny, bo furraśny

S : Całkiem ładna, cytat mógł być na obrazku może by to tak jakoś ładniej było , nie wiem ...

U : No więc... on.. ma dużo repków, dużo postów i ten no... Ludzie go lubią ogólnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ja jestem bardziej smutna

A: Wciąż Lyra

S: Telefon

U: Niestety, istatnio user nie wykazał się empatią, ale szczegóły zostają między nami (taka chamska nie jestem)

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo fajny w wymowie ! "Gosiela" XD

A: Yertlee .. Yertle the Turtlee .. Yertle .. 

S: Niestety, mobilnie alee cos mi sie wydaje, ze jezeli masz sygnature to musi to byc Yertle the Turtle :P

U: Nasze sciezki sie nie skrzyzowaly, ale na pewno pozytywny User : )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Krótki, łatwy do zapamiętania i jest ok

A : Jakiś puchaty pucyk, zapewne czyjś oc, z daleka wygląda jak furry

S : Przez ten cytat trochu wysoka, ale sam obrazek nie jest zły...

 

Edytowano przez Smutny Chuopiec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: *oczekuje końca smucenia się*. Niezbyt mi się podoba, długi, Cass było lepsze

A: Ładna Lajra z fajnymi kwiatkami

S: Okrutna Nightmare Moon w wersji męskiej i dwa przestraszone kuce. Ciekawie.

U: Koootek... Bardzo dobry kotek :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wprawdzie zacny, aczkolwiek oczekuję na powrót dawnego 

A:  Widocznie gołębie lubują w tramwajach :dunno:

S: "Rolex... stać mnie"

U: Gołąb o wszechstronnych możliwościach i zainteresowaniach, to naprawdę wyjątkowy gołąb. Krążą również plotki, że lubi parówki

 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...