Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Michalski9, moja nieprzeciętna inteligencja każe mi sądzić, że to od imienia Michał, ale co ja tam mogę wiedzieć. Dziewiątka, nie wiem co może oznaczać, ale pewnie chodzi o iluminatów.

A: Ma go już dłuższy czas, nawet fajnie bo można go poznać ''z daleka''.  A sam w sobie całkiem niezły. Osobiście bym go wyśrodkował, ale może tak ma być. 

S:  Cytat z klasyki. Mimo, że nigdy jakoś nie miałem na nich fazy, ale raz na jakiś czas, czemu nie?  Podobnie z Księgą Dżungli, coś widziałem, ale mnie nie porwało.

U: Jest od kiedy pamiętam, nie jest jakiś najbardziej aktywny, ale nie tym się ocenia człowieka, nie? Tak czy siak przewija się na tyle często, żeby go kojarzyć nie szkodzi, a czasem coś napisze. Nie da się nic do niego mieć. ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel, kapitan który siedzi po nocach na forum aby awansować (i podlizać się swojej królowej :))

A: jeszcze raz mi podpadniesz kapitanie, to spadnę na ciebie jak grom z jasnego nieba...

S: Znów jakiś prezent od tajemniczego wielbiciela... -A skarpety. To już wiem od kogo :P

U: Zaprzysiężony, zaręczony i nie wiem jeszcze co wielki fan księżniczki Luny. Nocny marek, ale tylko dlatego żeby przypodobać się Lunie. Pozbawiony ciastek nieco wolniej wspina się w hierarchii nocnych strażników, lecz mimo wszystko stara się bardzo.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Chip napisał:

 zaręczony

ymmmm heh :rd11:

6 minut temu Chip napisał:

 Pozbawiony ciastek nieco wolniej wspina się w hierarchii nocnych strażników, lecz mimo wszystko stara się bardzo.

Jako kapitan jestem na szczycie tej hierarchii :rainderp: 

 

N: Chip, a może hit?

A: Nie zmienny, zobaczysz taki w internecie to możesz pomyśleć że to Chip :rainderp: 

S: Kochana ciemność :lunaderp: 

U: Nie da się go nie lubić, nawet gdy nie daje ciastek i nie chce kupić poduszki

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Cassidy napisał:

U : Pisaliśmy, jednak nie umiem jej jakoś dokładniej ocenić, wiem, że kocha te swoje żółwie

I tak pozostanie! XD

 

N: Kurde, pomysły mi się kończą!

A: Luna! Yay!

S: Zaczynam się powtarzać, ale na tel. naprawdę nie widać

U: Widuję tu i tam, wydaje się w miarę spokojnym userem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kapitan, lecz jeszcze nie komendant...

A: kapitańskie tango... a co to?

S: SkyStinger, proszę awansuj tego całego Zirathela to może przestanie mi się naprzykrzać z tymi skarpetami.

U: Poduszkowiec i skarpeciak (mam nadzieje że uznaje takie skarpetowe barbarzyństwo jak pralka)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Chip napisał:

N: kapitan, lecz jeszcze nie komendant...

W lunarnej społeczności kapitan to najwyższe stanowisko, nie licząc księżniczki :hmpf: 

 

N: Teraz to jest Ciastek

A: Jak o niej pomyślę to myślę też o Chipie, czyli o ciastkach też

S: Nie wiem co to ale ładne

U: Lubię go bardzo, nawet jak ciastek brak

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Chip napisał:

N: GosiElla - łatwo zapamiętać... (co oznacza ten skrót ASnSL?)

Na wikiach zostawiłam podpowiedzi xD

To jest mój pseudonim jako podległej Sammy'emu, na razie zwierzchnictwo nie pozwoliło się ujawnić xD

 

N: Jak ci poszło z Gadżet?

A: Ona się uśmiecha, ale ja wiem, że cośik knuje...

S: Ni widać na phone

U: Lubię, choć nie gadałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gosia ale jednak Ela

A: Ella, Ricky.. Już zapomniałem :rainderp: 

S: Ciemność <3 

U: Intryguje mnie ta osoba, ale nie aż tak jak jej zakładka "kontakt" na profilu :lunaderp: 

Edytowano przez Zirathel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Zirathel napisał:

U: Intryguje mnie ta osoba, ale nie aż tak jak jej zakładka "kontakt" na profilu :lunaderp: 

No nein! Pozdro z podłogi xD

 

N: Zirrrathel... ten akcent na "r" potęguje wrażenie

A: Luna again!

S: Na Huawei'u nie widać

U: Kurde, nie sądziłam, że moja zakładka "kontakt" może kogoś tak intrygować [no, powaga, dlaczego zawsze mnie śledzą lub znajdują na fb (były takie przypadki) faceci?]

Aaa, zaraz! Może sprawdza czy Petru tam nie wlazł? (Otóż nie, wywaliłam go, ale swoją drogą też byłabym ciekawa) XD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty, krótki i łatwo zapamiętać. Cóż więcej oczekiwać po nicku?

A: Kucyk. Ładny kucyk, tylko nie wiem, co to za kucyk. Na Rainbow mi nie wygląda

S: Całkiem ładna grafika z Derpy. Fajne

U: Nie znam, aczkolwiek przewija się tu i tam, głównie w offtopie i galerii Luny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel, brzmi tak wzniośle i poważnie.  Aż mi ciśnienie skoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A: Avatar tylko potęguje wzniosły klimacik. No i ciśnienie.. Ale trzeba przyznać, że porządnie zrobiony rysuneczek. Serduszko me się cieszy.

S: Nie wiem kogo to cytat, nie jest to chyba jeden z tych nic-nieznaczących filozoficznych bełkotów, które ubóstwiam.  No i art z  Luną, trochę gorszy od poprzednika. 

U: Ludzie go lubią to chyba jest fajnym ludzikiem, osobiście - na tyle co go poznałem też wydaje się być spoko. Chyba najbardziej oddany fan Luny no i  prowadzi jej dział, czy coś takiego. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Curtiss napisał:

 prowadzi jej dział, czy coś takiego. 

Nie prowadzę niestety, po prostu mnie tam pełno :rainderp: 

 

N: Podoba mi się ale wolałem Wilku Ciśnienie chyba w normie

A: Lepszy od poprzedniego, podoba mi się!

S: Ten cytat jest piękny

U: Ciśnienie wzrasta gdy jest w pobliżu :spitfire2:  Nie zbyt znam ale lubię

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dobry, krótki, "treściwy". Czegóż więcej oczekiwać?

A: Ładny, ale trochę.. no... władczy? Jakby ta Luna, delikatnie mówiąc, niezbyt grzecznie prosiła nas do wyjścia...

S: Na telefonie nie widać :flutterbad:

U: Nie znam dokładnie, ale "dużo go" :spitfire2: w offtopie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Catniss... hm do niczego mi to nie pasuje... grrr. nie ma się do czego przyczepić

A: fajny kotek (chyba ryś), a niedawno dowiedziałem się ze podobno jest artystą

S: int void;

U: Nie znam, nie miałem okazji konwersować. Nowa userka, widać zaczyna swoją przygodę z forumem. Mam nadzieję że będzie się dobrze bawiła.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: E, no serio, pomysły mi się kończą :'(

A: Kurde, oczęta ma piękne, takie ładne, morskie

S: Kontrast między wręcz jarzącą grą światła, a próbującą się ratować ciemnością

U: Widuję to tu, to tam, udziela się dość często, jest ok :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...