Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Historia jest dluga i zawila =/ 

A teraz formalnosc ..

N: Jesli mnie pamiec nie myli to byl inny : p ten jest .. Smutny : o

A: Czy to OC? Dawno nie ogladalem, musialbym odswiezyc wiedze co do mlp. Tak czy tak, ladny, podoba mi sie : ) Tak Jak u Zirathela na awatarze, lubie kolory tego typu chociaz i tak Czarny i odcienie es numero uno ^^

S: Mobilny, jak zwykle.

U: Czesto widuje, nie przyszlo Nam sie poznac, noo z tego co mialem okazje zobaczyc(poczytac) too mila osóbka ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Ciastka są dobre. Nick mimo wszystko jest dość oryginalny, więc łatwo go rozponać

A: Yyy, to ty?

S: Szaro, smutno

U: Jego posty widziałem tylko w off-topie, więc ciężko określić jego cechy, ale wygląda na dobrego gościa, choć pozory często mylą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N. Porządne stare słowiańskie imie z przekazem który bym rozszyfrował gdybym nie był leniwy. Wydaje mi się jednak że powinno się na  S zaczynać 

A.  Piętrowy tramwaj z początku XX wieku a przynajmniej tak mi się wydaje Słabo widać na telefonie więc nie bij

S. Nie widzę

U. Stary dobry ziemowit od paròfki chyba ze juz tym skończył. Można go już nazwać legendą tego forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Czerwoni Power, pachnie mi tu bolszewickim spiskiem

A: Nie przepadam za tym avkiem, trochę razi mi się w oczy, ale przynajmniej wiem, że ona to ona, bo nie często za dużo avków

S: GIF z Harrego Pottera, widać, że jest fanką tej serii (bo poprzedni gif o ile się nie mylę, też był z Harrego Pottera). Oglądałem, ale sporej ilości scen nie pamiętam, wśród nich jest ta, ale gif całkiem ok.

U: Cóż, nie miałem okazji lepiej poznać, wiem, że jest na forume od stosunkowo nie długiego czasu. Całkiem spoko user i podejrzewam, że warto byłoby dla niej poświęcić trochę czasu. 

22.02.2017 at 19:07 Dabrowski napisał:

Wydaje mi się jednak że powinno się na  S zaczynać 

Imię jest przekształcone

22.02.2017 at 19:07 Dabrowski napisał:

chyba ze juz tym skończył.

Żebyś się nie zdziwił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: normalny, porządny nick.

A: nie mam pojęcia co to za postać, zapewne ocek samego Zirathela... który może zdradzi jak się zowie owa postać z avka. Poza tym fajnie narysowany, no i ten przekorny uśmieszek :D

S: sombra zrespawnowany w de dust, chyba się wkurzył :P

U: spoko gość, można się z nim dogadać. Śmieszkuje, nie posiada tendencji do kłótliwości ani szpilek.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, no to ten .. troche cyberpunkowo, troche Czipodejlowo : ) taki mily dla oka, fajny w wymowie "czip".

A: Chip.

S: Mobilnie.

U: Widuje czesto przegladajac tematy, nie znamy sie ale hej ! Chip wydajesz sie byc klawym kolesiem :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciaaaaastek

A: Mało kto odważy się na avka ustawić swoje zdjęcie, ale muszę przyznać, że jest naprawdę dobre X)

S: Chyba lubuje w szarych kolorach

U: Polecił trochę naprawdę dobrych utworków ; )

Zacytuję: "wydajesz sie byc klawym kolesiem :fluttershy5:"

  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Onyx. Spoko nick, prosty, z jakiegoś powodu dość długo myślałem że to imię jakiegoś kuca :|

A: Lajra. Fajny pucyk, spoko avek.

S: Druga Lajra! A nawet gif z nią! I to czeszącą włosy, cóż za fan Lyry!

U: Dobry sioster, spisuje się na swoim stanowisku. Spoko koleżka, Gronk approves

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jakimś kamieniem z geologii

A: Ładna Lyrka, bardzo ją lubię w gruncie rzeczy

S: jestem na telefonie ale zdaje się że miałeś tam jakiś ładny gif z lyrką.

U: Nie pisałem z nim ale co mogę powiedzieć to że często się go widuje i jest tu od dawien dawna. Wydaje się spoko i w dodatku mamy tego samego ulubionego kucyka jak widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jednoznacznie kojarzy mi się z rzeszowską ulicą Dąbrowskiego

A: zabij mnie, nie mam pojęcia kto to.

S: ktoś tu złapał niezły wnerw, pewnie przez rebelię...

U: historyk z zamiłowania i bardzo dobrze potrzeba temu światu ludzi z pasją. W porządku user, który da się lubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, ładny, kojarzy mi się tylko z jego zdjęciem z kotem. Nie wiem czy to źle czy dobrze nawet.

A : Ten Ponyk wygląda jak furry , użytkownik na pewno jest furry i wybrał go celowo, ma ode mnie wielki +

S : Sombra, ten cytat mi przeszkadza, ale bez niego byłoby goło trochę ... Ładny kształt sygnatury , zdecydowanie na + 

U : Mój najdroższy przyjaciel, czasem tylko nasyła na mnie swoją dziewczynę, ale to taki żartowniś, a żartownisie są fajni także tym bardziej na +

możliwe, że jest tu sarkazm

Edytowano przez Smutny Chuopiec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : proxsiu... prokssiu...Prok...I tak każdy jego nick czytam plxrplxrplx

A : Nie przepadam akurat za smokami z serialu :lunaderp: 

S : Takie śmieszne trochę, zabawowe, szkoda, że heh, mnie nie bawi. Ale na pewno każdy inny już umiera ze śmiechu :'D 

U : Mój najlepsiejszy przyjaciel, który mnie tylko czasami obrażał, ale on tylko tak żartował oczywiście i wgl. Świetny user, jak nie najlepszy. Polecam bardzo + nie to na pewno nie sarkazm

Edytowano przez Smutny Chuopiec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się, wpada w oko.

A: Wow, ten OC jest tak spoko, że dodałem do swojej kolekcji :brohoof: 

S: Sombra, nawet wygląda spoko, ale nie moje klimaty jednak.

U: Jest już trochę tu na forum, ale średnio znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Każdy wie co oznacza, dawniej był dużo dłuższy, jednak skrócił, bo i tak każdy mówił do niego BiP.

A: Rarłuk w pończochach. Powiem szczerze, że nieszczególnie podobają mi się tego typu arty z kucami, ale co kto woli.

S: Twilight i Rarłuk w niemal identycznych pozycjach i strojach. Jak już mówiłem nieszczególnie mi się to podoba.

U: Znam już długi czas. Jakich zwad nie miałem. W porządku user.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Jak drzewo, podoba mi się, łatwe do zapamiętania, przeczytania i kojarzy się pozytywnie, bo z dżewkami

A: GIF, który trochę mnie wkurza, niektóre starze avki były spoko

S: Frozen Tear jeśli się nie myle, spoko arcik

U: Dobry mode, odpowiedzialny, często pojawia się na sb. Lubię, szanuję tą osobę, uważam ją jak najbardziej za dobry wzorem do naśladowania dla nowych userów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: zirathel prawie jak karciane żyro...
A: weź no zdradź jak ta postać w avku się wabi. Ogólnie bardzo ładnie narysowana i fajnym stylem.

S: nie lubię sombry i szczerze nie chce mi się o nim pisać, a tym bardziej g**** mnei obchodzą jego humory
U: znany i pewnie lubiany przez większość użytkowników forum. Dawny fan księżniczki Luny (podobno nawet kiedyś prał jej skarpety) :D

 

3 minuty temu Zirathel napisał:

N: Lisek, ładne są :v 

może i tak ale o wiele fajniejsze są fenki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: piekielny Zirat??
A: ten przekorny uśmieszek, szrama na oku i bujna czupryna... skądś to znam, już wiem :D to wietnamski pucyk który w 2010 wylazł z dżungli aby zobaczyć czy wojna się skończyła.

S: giń przepadnij sombro, przeklęty niewolicielu niewinnych i bezbronnych kucyków. I żeby jakiś różowy maz musiał po tobie sprzątać... wstydź się !
U: niedawny wielbiciel luny, używający policzków Rarity do wyrażania focha. Ciekawe bo plotek o skarpetach nie zdementował :D

 

6 minut temu Zirathel napisał:

S: Nie wiem na które patrzeć

jak to nie wiesz? na jedyne prawdziwe słońce czyli na Twilight oczywiście.

 

6 minut temu Zirathel napisał:

U: Lubię go, kiedyś dawał mi ciastka ale przestał :c

nie daję bo przeszedłem na dietę i przestałem jeść słodycze, to co innych mam jeszcze truć

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: gdyby moim rodzimym językiem był angielski to ten nick brzmiałby dla mnie supraśnie :P

A: kto jest takim ładnym smoczkiem, no kto?

S: jeszcze raz napiszesz że jestem ładna to każę ci przytulać wszystkich cyganów w mieście.

U: kojarzę jako tako, tako jako. Kumpel(a) zirathela. Ma fajnuśny avek

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Moją pierwszą myślą wciąż jest ultra-mhroczne oc.
A: Ładny oc, ładnie narysowany. Co tu dużo mówić.
S: Dopiero teraz zauważyłam ten czarny pasek na górze. Źle! Nieładnie!
U: Panicz z 2016, nic dziwnego, że się nie znamy~.

Edytowano przez Lisica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jeśli chodzi o samicę lisa to powinno być raczej Liszka

A: albo to jest odwrócona rosja albo nie wiem co. W każdym bądź razie czapka jest ok

S: cytaty i to jeszcze w angielskim ocień mocnym, wybacz ale nie chce mi się czytać

U: kojarzę, widuję tu i tam. Jednakże nie pisałem i nie zbyt dobrze znam

 

12 minuty temu Zirathel napisał:

S: Wciąż patrze tylko na Twillight

no widzisz... nie bolało. wkrótce staniesz się pełnym konwertytą na wiarę w wszechpotężną i najs...ą Twilight

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...