Skocz do zawartości

[Zapisy] Wodospady Cienia


Shine Star

Recommended Posts

Moja pierwsza sesja, jeśli będzie coś nie tak proszę nie bijcie! :D

Wyjaśnienie: Więc, jak nazwa wskazuje sesja jest odwzorowana na 4 pierwszych częściach książki "Wodospady Cienia". Uczniowie zamieszkują szkołę, która w świecie ludzi jest nazywana szkołą dla trudnej młodzieży. Jednak jest inaczej, bo uczą się tam osoby nadnaturalne. Każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy. Niestety czycha na nich wiele niebezpieczeństw z zewnątrz, m.in. wampir Mario, który pragnie przejąć szkołę. Organizacja JBF ma za zadanie chronić wszystkie osoby, które się tam znajdują, niestety w oczach innych są podejrzani. Jak jest naprawdę?

Więc taka krótka - jak myślę - zapowiedź.

Kp:

Imię:

Nazwisko:

Wiek: 16-19

Rasa: (do wyboru:

· wilkołak - silny, zmiana koloru oczu zależnie od nastroju, tydzień przed pełnią zachowuje się dziko, "mruczy" by przyciągnąć partnera/partnerkę, wyższa temperatura ciała od reszty.

· wampir - wystarczy im krew, którą muszą pić co najmniej raz na dwa dni , inne jedzenie smakuje im obleśnie, czerwone oczy, kły, niska temperatura ciała, nadprzyrodzona siła, słuch i szybkość.

· zmiennokształtny - zmienia wygląd zależnie od tego, kim/czym chce być.

· elf - umie dotykiem uspokoić, czyta w myślach, umie porozumiewać się ze zwierzętami.

· czarownica/czarodziej - nie ma różdżki, a by użyć czaru porusza małym palcem. Zna się na ziołach i wierzy w przesądy.

· zaklinacz duchów - ktoś taki widzi duchy i potrafi się z nimi porozumiewać.

· kameleon - rasa przeznaczona dla MG, inni wybierają rasy umieszczone powyżej - zależnie od sytuacji osoba ta potrafi zmienić swój wzór, a tym samym rasę. Dodatkowo możliwe jest, by ktoś taki był tzw. obrońcą, czyli kimś, kto zrobi wszystko, by obronić ludzi dla niego ważnych.)

- Rodzice (kim byli, czyli dana rasa. Jeden z rodziców może być człowiekiem. )

- Zwierzę (nie wymagane. Uwaga - wilkołaki zjadają koty.)

- Wygląd (wolałabym opis )

- Informacje dodatkowe

Moje kp:

Imię: Alysse

Nazwisko: Galen

Wiek: 17

Rasa: kameleon

Rodzice: ojciec, który już nie żyje był kameleonem, a matka jest człowiekiem. Kobieta nie wie nic o zdolnościach córki.

Zwierzę: kotka Della

Wygląd: Alysse jest typową nastolatką, która mało wie o swoich zdolnościach. 175 cm wzrostu, szczupła, długie, falowane, brązowe włosy, zielone oczy.

Informacje dodatkowe: nie pamięta swojego ojca, ponieważ zmarł, gdy miała 2 lata. Uwielbia biegać, czuje się wtedy wolna.

Dodatkowe wyjaśnienia: wilkołaki zadają się praktycznie tylko ze swoim stadem, są wrogami wampirów.

Zaklinacze duchów widzą zazwyczaj tylko jednego ducha, który coś od niego chce. Trudno się z takim duchem dogadać, a gdy się pojawia wszyscy dookoła czują zimno.

Ja będę pisać za komendantkę obozu oraz inne osoby w szkole.

Myślę, że sesja nie jest aż tak zła. Dodam post z grą, gdy zapisze się co najmniej 5-6 osób. Prosiłabym, żeby w miarę możliwości każdy uczestnik miał inną rasę :)

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, nie ogarniam serii w sumie, ale jeśli nie jest to kłopotem, to zgłaszam postać, bo może być ciekawie. Jeśli jednak jest to problem, to trudno się mówi.

 

Imię: Xavier
Nazwisko: Candle
Wiek: 16
Rasa: Czarodziej
Rodzice: Oboje są czarodziejami, żyją i mają się dobrze i oboje wiedzą o umiejętnościach synka, ale to raczej logiczne.
Zwierzę: Otto (gekon lamparci), którego często nosi pod kapeluszem lub w kieszeni.
Wygląd: Chłopak o rudych włosach, których kosmyki sterczą pod różnymi dziwnymi kątami, z grzywką opadającą na czoło i wpadającą do oczu. O bardzo bladej karnacji, z dużą ilością piegów na nosie i policzkach. Ma delikatne rysy twarzy, bardzo androgeniczne, duże zielone oczy i równy nosek. Średniego wzrostu, bo jakieś 175 cm, raczej dość chudy. Ma pieprzyk pod zewnętrznym kącikiem lewego oka. Ma dwa kolczyki w prawym uchu (jeden w chrząstce, drugi w płatku), septum i często nosi na głowie melonik i inne dodatkowe dziwactwa.

Charakter: Trochę "zdziwaczały" osobnik, często zaczytany w jakiejś książce, czy zajmujący się "swoimi sprawami" i oderwany od rzeczywistości. Potrafi pleść o czymś, co dla innych wydaje się w ogóle głupotą, a on święcie w to wierzy (co dla większości osób równa się po prostu brakowi piątej klepki). Podsumowując, taki lekko "nawiedzony" dla przeciętnego kowalskiego. Niespecjalnie jednak przejmujący się zdaniem innych, robi swoje i tyle. Choć czasem potrafi też bardzo zawzięcie swoich poglądów, gdy ktoś narzuca mu inne. Często nie zwraca uwagi, co dzieje się wokół. Potrafi gadać sam ze sobą, ale raczej na zasadzie myślenia na głos. 
Informacje dodatkowe: Nigdy nie rozstaje się ze swoim zwierzakiem. Jego relacje z rodziną są bardzo pokręcone, bo na dobrą sprawę, oboje są jeszcze bardziej "szurnięci" niż on, jeszcze bardziej przesądni i zdziwaczali. 

 

Z racji, że serii nie ogarniam jako tak, to hmm.. dałabyś jakieś wskazówki ewentualnie co do właśnie możliwości czarodzieja konkretniej? W sensie magii jakiej mogą używać etc. 

 

Edit: Rozdzieliłem informacje dodatkowe i charakter jednak, bo tak. 

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Nicole

Nazwisko: Fosher

Wiek: 17 lat

Rasa: Zaklinacz duchów

Rodzice: Mama - człowiek Tata - zaklinacz duchów, obydwoje nie żyją chociaż i tak się za bardzo nie zajmowali własną córką. Tak z grubsza.

Zwierzę: Lis o imieniu Break, co zabawniejsze ma go legalnie, praktycznie w ogóle się z nim nie rozstaje. Kocha go nad wszystko inne. Zawsze był jej przyjacielem, jedynym prawdziwym przyjacielem który nigdy jej nie zostawił.

Charakter: Wesoła, przyjacielska, optymistka. Miła dla wszystkich w okół. Bardzo usamodzielniona. Twarda i odważna. Nie pozwala by jej przyjaciołom stała się krzywda. Czasami ma w sobie przejawy lekkiej psychopatki, bardzo charakterystyczny piskliwy śmiech, maniakalny uśmiech inne takie. Czasami jest bardzo poważna, ale na ogół jest uśmiechnięta. Nigdy nie mówi o swoich problemach, woli też pomagać innym nie zważając na własne szczęście. Bywa czasem wredna dla niektórych osób ale to rzadko. Zdarza jej się lekki wykaz chorób psychicznych typu rozdwojenie jaźni, depresja i inne takie no i jeszcze tiki nerwowe.

Lubi słuchać innych i ktoś jej kiedyś powiedział że samą swoją obecnością, lub zwykłą rozmową potrafi sprawić że ktoś się uśmiechnie. Lubi się przytulać.

Wygląd: Jest bardzo chudą, o bladej cerze dziewczyną. Ma piegi i zadarty nos. Szare oczy i bardzo długie, pszeniczne włosy które czasem są rude a czasem brązowe albo blond w zależności od światła i pory roku (sama mam takie włosy x"D serio mówię x"D). Jest wysoka ma koło 1.80 wzrostu. Ma ogół ubiera się w kolorowe, za duże na nią koszulki i krótkie spodenki, czasem w sukienki oraz bluzy z kapturem nie raz z uszami jakiegoś zwierzęcia.

Informacje dodatkowe: Jest sierotą, ale nigdy o tym nie mówi. A gdy ktoś pyta ją o rodziców po prostu zmienia temat. Do widzenia zmarłych jest przyzwyczajona. Uwielbia oglądać kreskówki i kocha wszelkie słodycze.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Btw zrobiłem drobny edit, żeby kartę trochę bardziej urozmaicić, bo w sumie lubię się rozpisać, ale miałem schiz, że ktoś mi podbierze opcję czarodzieja, a to by mi psuło całą koncepcję postaci, haha c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że się zapiszę (dawno temu bo dawno) ale mówiłem.

Imię: Angus

Nazwisko: Mundy

Wiek: 17 lat

Rasa: wampir

Rodzice: Ojciec był snajperem, zamachowcem, pracującym w drużynie najemników wynajętej przez jednego z dwójki braci bliźniaków którzy byli ekscentrycznymi multimilionerami.

Matka była z kolei wampirem. Złym wampierm

Zwierze: królik imieniem Cicero

Charakter: Czego można spodziewać się po kimś kogo rodzice byli tak dziwni? Ano tego że będzie równie dziwny, podobnie jak ojciec musi pić olbrzymie ilości kofeiny przez niskie ciśnienie więc raz jest wypompowany z energii bo ciśnienie ma za niskie, a innym razem jest wręcz jak wiewiórka na speedzie i rozpiera go energia, wręcz kica w tę i w tamtą. W kontaktach między ludzkich jest raczej wstydliwy i zamknięty w sobie, często mówi za cicho, tak że nikt go nie słyszy, w gronie bliższych znajomych jest odważniejszy, ogólnie to jest wesoły, czasami robi się smutny bo tak, jeśli ktoś go wkurzy to rzuca wulgaryzmami na prawo i lewo. Ale tak ogólnie to nie jest agresywny. I słucha metalu.

Wygląd: Wysoki (tak jakoś 195 cm), szatyn z szarymi oczami. Twarz raczej owalna, nos z lekkim garbem i lekko zadarty, niezbyt szeroki. Usta dopasowane do reszty twarzy, jego kości policzkowe są osadzone dość wysoko, podobnie jak szczęka, gdy się uśmiecha to ma dołeczki. Włosy, średnio długie, na ogół spięte w kucyk. Ubiera się na ogół w jeansy, trampki, koszulkę z jakimś nadrukiem i bluzę z kapturem, ma też okulary przeciwsłoneczne,(pilotki) na ogół nosi je włożone za koszulkę, ma też rękawiczki bez palców oraz bandanę z połową czaszki. Ogólnie mało ciała pokazuje.

(mniej więcej taki ubiór

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2014/325/d/a/counter_strike__global_offensive___anarchist_by_rhedd999-d8776as.jpg

))

Em, done and done.

Edytowano przez Mephisto The Lone Wanderer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Faran

Nazwisko: Fury

Wiek: 19

Rasa: Wilkołak

Rodzice: Ojciec był zwykłym człowiekiem, pracującym jako kierownik działu obsługi klienta w niedużej firmie. Matka była wilkołakiem. Pracowała jako kelnerka w niedużej restauracji. Powiedziała o swojej naturze mężowi po ślubie.

Zwierze: brak

Wygląd: Wysoki chłopak ( 1.95m) o czarnych włosach sięgających ramion przeważnie spiętych w kucyk z tyłu głowy. W normalnych warunkach ma niebieskie oczy. Dobrze zbudowany. Na prawym przedramieniu ma tatuaż w kształcie półksiężyca. Często nosi na sobie ciemne bojówki, czarno-czerwone adidasy o koszulkę bez nadruków. W pasie nosi związaną rękawami czerwono-białą koszulę flanelową.

 

W formie wilkołaka ma czarne futro i żółte oczy. ( Kurcze nie wiem co można więcej opisać :/ )

 

Informacje dodatkowe: Uwielbia krwiste jedzenie, na widok spryskiwaczy do trawników dostaje lekkich ciarek.

 

Mam jeszcze dwie sprawy.

1. Jak to jest z wampirami, ( poza tym, że się nie nienawidzimy) mogę je jakoś wyczuć czy coś w tym stylu?

2. Jak wygląda moja świadomość po przemianie? Czy kontroluję się normalnie czy mam z tym jakieś problemy? ( I czy zmieniam się w wilka czy w coś co potrafi chodzić na 2 nogach? Bo widziałem i takie ,i takie wersje wilkołaków.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode wampiry mogą z odległości ok kilometra usłyszeć i wyczuć kogoś innego. Wilkołaki też wyczuwają, mają wyostrzony węch i słuch, ale nie tak jak wampiry, które słyszą również z odległości ok kilometra od siebie.

Wilkołaki po przemianie są bardziej dzikie, nieokiełznane i trudniej je uspokoić. Najgorzej jest w tygodniu przed pełnią. Gdy się złoszczą ich oczy zmieniają kolor na czerwony. W zależności od wściekłości kolor ma różny odcień. Wilkołaki zmieniają się w takie duże wilki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wyjątkowo wilkołaka? Bo innymi bym raczej sterować nie potrafił. :3

Imię: Fenrir

Nazwisko: Lunatic

Wiek: 19 lat

Rasa: Wilkołak

Rodzice: Matka była człowiekiem, szefowa restauracji. Jegoojciec był wilkołakiem i był dyrektorem zoo.

Zwierze: brak

Charakter: trudno go wyprowadzić z równowagi, małomówny, nie lubi tłoków, zwykle miły i przyjacielski, lubi pomagać

Wygląd: Wysoki chłopak [1,98 m]

Normalnie ma czarne oczy, długie czarne włosy, blada cera i blizna w krztałcie półksiężyca pod okiem, zwykle nosi koszulki z różnych zespołów, granatową bluzę z kapturem, na rękach ma długie czarne, skórzane branzolety, na nogach ma ciemne jeansy i zwykle trampki.

Jako wilkołak ma czarną sierść na plecach, na głowie i ogonie, na brzuchu i pysku ma białą sierść. Wtedy też ma żółte tęczówki.

Informacje dodatkowe: lubi słuchać power matal, uwielbia czekoladę.

Edytowano przez Lucjan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ogarnijmy sesję.

 

Imię: Mori

Nazwisko: Gannawel

Rasa: Wilkołak

Wiek: 18 lat

Rodzice: Ojciec człowiek był hyclem, a matka tancerką.

Zwierzę: Gronostaj imieniem Brigg

Wygląd: Metr siedemdziesiąt, o dość smukłej sylwetce oraz jędrnych kształtach. Długie, ciemne i zadbane włosy sięgały jej do pasa. Duże zielone oczy, bardzo ciekawskie i dynamiczne. Blada cera i trochę krzaczaste brwi. Delikatne rysy twarzy, smukłe i delikatne dłonie. Ciężko poznać po wyglądzie, że to wilkołak, choć ma małe kiełki w postaci ludzkiej.

Charakter: Lubi zabawę i podgryzanie. Szybka i instynktowna. Wesoła, jednak małomówna do nieznajomych i często nieufna.

 

Po przemianie ma o dziwo białe futro oraz dwoje różnych oczu, jedne zielone, a drugie niebieskie.

 

Dodatkowe informacje: Nie lubi publicznych szatni i toalet oraz lubi jak się ją drapie w odpowiednich miejscach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jules
Nazwisko: Perceval
Wiek: 18
Rasa: Zmiennokształtny
Rodzice: Oboje zmiennokształtni. Matka była anestezjologiem, ojciec okulistą.
Wygląd: Standardowy wygląd to czarne, gęste, rozczochrane włosy i jasna skóra. Ma wystający nos i żólte oczy z niepokojącym błyskiem. Twarz wyglądająca poważnie, ale łągodnie, wąskie usta. Jest dość wysoki i chudy.

Charakter: Poważny wygląd kontrastuje z charakterem, bo Julesa trudno zobaczyć ze złym humorem. Jego specyficzne poczucie humoru dla nie których może być dość niezrozumiałe, albo i wręcz męczące. Wpada na durne pomysły nawet kiedy śpi, a najgorsze, że większość z nich stara się wcielić w życie. Uwielbia być w centrum uwagi.

Dodatkowe informacje: Nie lubi cytrusów. Ich zapach wręcz go odtrąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...