Skocz do zawartości

Dżem dobry xD


Lucas

Recommended Posts

Siemano,

 

Na początek chciałbym wspomnieć, że chociaż stronę tą znam od 3 miesięcy i wiele razy próbowałem stworzyć tutaj konto, to dopiero dzisiaj piszę ten komentarz, gdyż link aktywacyjny nie chciał przyjść na moją pocztę. Sprawdzałem również dokładnie foldery spam i kosz.

A tu lipa.  :rainbowcry:

Wracając do tematu cieszę się, że mogę wreszcie z wami udzielać się na forum i miło z wami spędzać czas.  :rd8:

MLP:FiM poznałem można by powiedzieć dużo wcześniej. Zaczynając...

Grając jako totalny nowicjusz w TF2(gdzieś w 2012 roku) wlazłem na jakiś randomowy serwer. Grając na nim już jakiś długi czas tego samego dnia przede mną wyskakują jacyś 3-4 gracze z niestandardowymi modelami i moje pierwsze wrażenia "Dafuq?  Co to za jakieś konie?".

Ignorując to zaistniałą sytuację, grałem dalej, ale już zapewne na innym serwerze :D Dopiero 2 lata później widząc gracza mającego awatar z kucem, przypomniało mi się tamto z przed 2 lat i to co mniej więcej mówili. Popytałem wujka google i bam. Tak trafiłem na kanał Mysterii(Wielkie podziękowania dla niej i pozdrawiam) u której do dziś dzień oglądam następne odcinki serialu i stałem się Bronym. Obecnie wiem, że jest nieobecna na kanale(brak nowych filmów), ale mimo wszystko mam nadzieję, że wróci wkrótce.

 

Tak, wiem. Mogę oglądać po angielsku, ale ciężko mi rozumieć angielski w biegłym trybie/w mowie/w praktyce jakkolwiek można to nazwać i zapewne na to przekłada się też mój niedosłuch :/

 

Mój ulubiony kuc to Rainbow Dash jak już pewnie mogliście zauważyć. :rd11:

Trafiła na to miejsce z powodu:

1# Lubi czytać książki przygodowo-fantastyczne

2# Jest szybka, bystra, ale potrafi czasem coś spieprzyć :rainderp:

3# Jest niebieska (Tak. Mój ulubiony kolor)

A co najlepsze, 2 pierwsze punkty charakteryzują właśnie mnie. Dzisiaj przeze mnie np. zamrażarka się odmroziła  :lol:

Poza tym mój ulubiony przedmiot szkolny to matematyka. Skądś ta szybkość liczenia i bystrość, że czasem czegoś nie pominąłem się wzięła xD

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Siemano Priviet :) I barterskie kopytko :brohoof: Pozwolisz że zadam tobie kilka pytanek? 

1.Interesujesz się militariami? Jeśli tak to ulubiona broń i czy lubisz Rosyjską i Jugosłowiańską broń? I czy uważasz Spec naz i VDV za najlepszych?

2.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

3.Jaki masz stosunek do rapu?

4.Lubisz DJ PON3? :)

 

Życze powodzenia w Fandomie i kucach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest u jakiś matematyk :twilight7: , i do tego lubi fantastykę  :lunahug2:.

świat się nie zawali jak zadam kilka pytań(prawda?):

1. Czy lubisz połączenie fantastyki z sci-fi?

2. Czytasz książki sci-fi?

3. Jeśli czytasz to czy znasz takie książki jak "Gwiezdny motyl" czy "Rapsodia miasta półksiężyca"?  (jak nie czytasz to możesz pominąć)

4. Dlaczego niebieski i z czym ci się ten kolor kojarzy?

5. Lubisz zdobywać tony informacji(przeróżnych), między innymi bawić się tym co jest w zasięgu kopyta albo przeglądając internet?

6.Programujesz?

 

Pytania mało mają wspólnego z fandomem, ale ja zbieram te informacje dla siebie(wiedza to potęga).

Abyś miał dużo szczęścia w oglądaniu kucyków, fandomie, no i oczywiście żebyś trafił kiedyś do Equestrii  :twiface:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Mnie również miło jest Ciebie powitać na tym forum.
Czyli nie jestem jedyny, który wcześniej poznał serial ... przyjaciel mnie truł tym przez pięć lat, całe gimnazjum i dwa lata średniej i muszę przyznać, że mu się udało.
Gracz ze mnie żadny, więc nie wiem o czym napisałeś na górze, ale jeśli lubisz po prostu pogadać o wszystkim i o niczym to wal jak w dym :) Zawsze odpowiem.
Jeśli będziesz coś pisać i nie wiesz jak, to postaram się jakoś pomóc, o ile będziesz chciał.
Dość gadania. Baw się dobrze na tym forum! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Siemano Priviet :) I barterskie kopytko :brohoof: Pozwolisz że zadam tobie kilka pytanek? 

1.Interesujesz się militariami? Jeśli tak to ulubiona broń i czy lubisz Rosyjską i Jugosłowiańską broń? I czy uważasz Spec naz i VDV za najlepszych?

2.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

3.Jaki masz stosunek do rapu?

4.Lubisz DJ PON3? :)

 

Życze powodzenia w Fandomie i kucach ^^

1. Interesuje się, ale na tych broniach jakie są w BF3(gdyż 4 nie posiadam)  i wszystkich ze serii Call of Duty. Ogólnie najlepsza według mnie z nich to C4 z BF, ale jakby podzielić to na BF i CoD to w tym drugim jeszcze snajperka DSR 50 xD

2. Słucham. Ulubiona obecnie to Beyond Her Garden

3. Uwielbiam słuchać rapu i remixów so spox xD

4, Jest spoko tylko szkoda, że jeszcze nie ma głosu :/

Widzę że jest u jakiś matematyk :twilight7: , i do tego lubi fantastykę  :lunahug2:.

świat się nie zawali jak zadam kilka pytań(prawda?):

1. Czy lubisz połączenie fantastyki z sci-fi?

2. Czytasz książki sci-fi?

3. Jeśli czytasz to czy znasz takie książki jak "Gwiezdny motyl" czy "Rapsodia miasta półksiężyca"?  (jak nie czytasz to możesz pominąć)

4. Dlaczego niebieski i z czym ci się ten kolor kojarzy?

5. Lubisz zdobywać tony informacji(przeróżnych), między innymi bawić się tym co jest w zasięgu kopyta albo przeglądając internet?

6.Programujesz?

 

Pytania mało mają wspólnego z fandomem, ale ja zbieram te informacje dla siebie(wiedza to potęga).

Abyś miał dużo szczęścia w oglądaniu kucyków, fandomie, no i oczywiście żebyś trafił kiedyś do Equestrii  :twiface:.

1. Owszem. Dowód? Polecę wraz z rodziną na nowy epizod Star Wars pt. "Przebudzenie Mocy"! Gorąco polecam na to wpaść.

Będzie gdzieś w grudniu jak zapowiadają :takemoney:

2. Książek nie czytam o Sci-fi prędzej przygodowo-fantastyczne. Czytam np. Gra o Tron i lubię ją, gdyż lubię bitwy średniowieczne :D Mój ulubieniec ze serii to Jon Snow.

3. Nie pominę, ale odpowiem. Nie znam i żałuję  :rd10:

4. Dlatego gdyż lubię obserwować niebo. Gdyż interesuje mnie kosmos to i też za tym idzie  :lunahug2:

5. Bingo  :rd11:

6. Nie, ale dopiero(chętnie) uczę się programować w szkole, dokładnie mówiąc C++. Idę pierwszy raz do Liceum po wakacjach. Mam nadzieję, że źle nie będzie. Jak na razie obiady jakie tam serwują to delicje  :soawesome:

Poza tym, dziękuję za pytania i Wielki  :brohoof:  i zapraszam wkrótce :D

Witaj! Mnie również miło jest Ciebie powitać na tym forum.

Czyli nie jestem jedyny, który wcześniej poznał serial ... przyjaciel mnie truł tym przez pięć lat, całe gimnazjum i dwa lata średniej i muszę przyznać, że mu się udało.

Gracz ze mnie żadny, więc nie wiem o czym napisałeś na górze, ale jeśli lubisz po prostu pogadać o wszystkim i o niczym to wal jak w dym :) Zawsze odpowiem.

Jeśli będziesz coś pisać i nie wiesz jak, to postaram się jakoś pomóc, o ile będziesz chciał.

Dość gadania. Baw się dobrze na tym forum! 

Dziękuję za pozdrowienia. Jakbyś nie wiedział to TF2 to miałem nam myśli grę Team Fortress 2 na Steamie, która jest Free to Play. Moje konto steam: http://steamcommunity.com/id/luc78 No i co, że słaby z ciebie gamer. Liczą się chęci!  :rd8:

Witaj na forum i baw się dobrze.Moj ulubiony kuc to też Rainbow Dash :3

Siemka  :rdblink:

Cześć.

Nice to meet you  :determined:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, znam Steam, nie powiem, że nie znam. Przecież ktoś przewalił ponad 2 tysiące godzin na strategiach!!! Moje ulubione, Napoleon: Total War i Empire: Total War!
Nie raz zmieniałem przeszłość, ale to przeszłość.

Ciekawa rzecz o mnie. Stąd też moja nazwa. Otóż pierwszy medal jaki zdobyłem w Napoleonie, to był właśnie Świeży rekrut. No i buum!
Mogę grać też w sztrzelanki wieloosobowe, ale jak na razie nieco brakuje mi czasu, ale zawsze warto spróbować czegoś nowego. Mniejsza z tym, że wolę napierdzielać w realu, ale możliwość rozpiżdżenia pół miasta też jest dość interesującą perspektywą. Heh :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. :fluttershy5:

Jaki jest Twój stosunek do Fluttershy?

Jaki jest Twój stosunek do metalu/rocka?

Skąd jesteś?

 

Siemano  :rd8:

Widzę, że kolejny w polskim wojsku Equestrii tzw. kuc-żołnierz z polską flagą w tle :rd11:

1. Fluttershy bywa śmieszna np. zawsze chciała być drzewem, ale jej zachowanie ze zwierzętami na gali mnie zaskoczyło  :rdderp:

2. Nie wiem jak to powiedzieć. Raz łapię, raz nie łapię rytmu. Bywa różnie  :dunno:

3. Z Bełchatowa jestem, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego :brohoof:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, twoje odczucia co do treści tego forum będzie różna. Bo rządzi tutaj "Elita" Tak ja nazywam tych, którzy siedzą w tym bagnie już od dosyć dawna lub zajmują jakieś zaszczytne miejsce w hierarchii Fandomu. Nie próbuj nawet do nich pisać, bo oleją cię ciepłym moczem, są pozamykani w takich swoich małych światach i nie dopuszczają nowych. Jak umiesz pisać zarąbiste opowiadania, lub rysować niczym Picasso to ok, możesz próbować. Resztką honoru się unieśli i myślą, że są  ponad tym dziwię się, że nie odlecą, bo nie mają w głowach nic. Radzę też unikać pozamykanych społeczności, bo najpierw będzie się wydawało, że jest fajnie, akceptują cię i się z nimi dogadujesz, a jak przyjdzie co do czego to " Ja cię nie znam".

 

To tyle, Nara.

Edytowano przez Halik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, twoje odczucia co do treści tego forum będzie różna. Bo rządzi tutaj "Elita" Tak ja nazywam tych, którzy siedzą w tym bagnie już od dosyć dawna lub zajmują jakieś zaszczytne miejsce w hierarchii Fandomu. Nie próbuj nawet do nich pisać, bo oleją cię ciepłym moczem, są pozamykani w takich swoich małych światach i nie dopuszczają nowych. Jak umiesz pisać zarąbiste opowiadania, lub rysować niczym Picasso to ok, możesz próbować. Resztką honoru się unieśli i myślą, że są  ponad tym dziwię się, że nie odlecą, bo nie mają w głowach nic. Radzę też unikać pozamykanych społeczności, bo najpierw będzie się wydawało, że jest fajnie, akceptują cię i się z nimi dogadujesz, a jak przyjdzie co do czego to " Ja cię nie znam".

 

To tyle, Nara.

Dzięki za radę. Przemyślę to  :lkBLv:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ulubiony odcinek?

Najlepszy Twoim zdaniem sezon?

... lubię obserwować niebo. Gdyż interesuje mnie kosmos to i też za tym idzie :lunahug2:

To zainteresowanie ogólne, czy może kryje się za tym coś więcej (tzn. włącznie z astronomią, astrofizyką, etc.)?

Poza tym nie mogę oprzeć się skojarzeniu Twojego nicku z Lucasfilmem od Gwiezdnych Wojen [emoji14]

Pozdrawiam i baw się dobrze!

PS.: A Halik, moim zdaniem, dosyć mocno przesadza.

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że nie oczekuj od tego forum niczego, bo za chwilę cię wyśmieją, a już w ogóle nie myśl o wchodzeniu na ShoutBox, to wylęgarnia Debili i miejsce rozprzestrzeniania się Dysmózgii.

 

Edit.

 

Nie myśl sobie też, że skoro tyle osób udziela się w twoim temacie powitalnym, to będzie ktokolwiek cię pamiętać. Panuje to coś takiego jak selekcja nowych, a przynajmniej ja tak uważam. Jesteś w czymś bardzo dobry ? To możesz liczyć na te minimum uwagi. A jak nie potrafiąc nic będziesz się starał udzielać w temacie i będziesz chciał, żeby twoją opinię brali pod uwagę, to nazwą cię " Atencyjną k...", a nie ważne.

 

Życzę miłego pobytu na forum.

Edytowano przez Halik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ulubiony odcinek?

Najlepszy Twoim zdaniem sezon?

To zainteresowanie ogólne, czy może kryje się za tym coś więcej (tzn. włącznie z astronomią, astrofizyką, etc.)?

Poza tym nie mogę oprzeć się skojarzeniu Twojego nicku z Lucasfilmem od Gwiezdnych Wojen [emoji14]

Pozdrawiam i baw się dobrze!

Siema  :rd8:

Nazwałem się Lucas, gdyż tak mam na imię, akurat też uwielbiam Gwiezdne Wojny xD

Niedawno ukończyłem gimazjum i dopiero po dzisiejszych wakacjach idę pierwszy raz do liceum, więc nie wiem zbytnio co tam gadasz  :lol:

Generalnie interesuję się kosmosem poprzez czytanie czasopism "Mój młody technik" i jeszcze jakiegoś, którego już nazwy nie pamiętam  :facehoof: , a fizyka u mnie jest na 3 więc jak widzę będę miał wielki problem w liceum  :lkBLv:

pssst na yt jest spojler finału sezonu 5

Halik to Halik. Jego nikt w 100% nie zgodzi się z tym co teraz napisał, nawet ja  :ziew:

Tych co już dzisiaj teraz poznałem są 20% Cooler niż on

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i nie słuchaj Halika.

 

Jako członkini "elity" ze światka literackiego powiem Ci jedno: wiele osób zechce Ci pomóc wejść do krainy fanfików i pomoże w rozwoju umiejętności. A to że kolega Halik dostał bana za prowokację i dalej ma focha to inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie interesuje się kosmosem poprzez czytanie czasopism "Mój młody technik" i jeszcze jakiegoś, którego już nazwy nie pamiętam :facehoof: , a fizyka u mnie jest na 3 więc jak widzę będę miał wielki problem w liceum :lkBLv:

pssst na yt jest spojler finału sezonu 5

Nie przejmuj się, fizyka (na poziomie podstawowym, dalej jeszcze nie zaszedłem [emoji14]) nie jest aż tak straszna. Z kosmosu jest parę podstawowych rzeczy, które (jak dla mnie) każdy powinien znać.

Co do spoilera - nie do mnie z takimi rzeczami. Unikam jak się da.

Uwaga, spoiler!

Nieokiełznaną chęć mordu poczułem, jak dostałem nieotagowaną informację, że

Fluttershy

ma brata.

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i nie słuchaj Halika.

 

Jako członkini "elity" ze światka literackiego powiem Ci jedno: wiele osób zechce Ci pomóc wejść do krainy fanfików i pomoże w rozwoju umiejętności. A to że kolega Halik dostał bana za prowokację i dalej ma focha to inna sprawa.

 

 

Resztką honoru się unieśli i myślą, że są  ponad tym dziwię się, że nie odlecą, bo nie mają w głowach nic.

Nie mam Focha i sporo się zmieniło od tamtego czasu. Po prostu wszystko mi już wisi jak Antygona i przestałem się już starać o cokolwiek w fandomie. Bo wiedziałem, że jestem z góry skazany na porażkę. Staram się żyć tak żeby kłody pod nogami były schodami na szczyt i idzie mi dobrze, a że NADAL. Nic się nie zmieniło w waszym "Świecie Elity" to już inna prawa. Bo powiedz mi po co robić coś co jest z góry skazane na porażkę... no po co... a no po to, żeby się nauczyć to robić tak żeby to było dobrze. Nie wystarczy tu być sobą, trzeba zostać kimś. Jak nadal chcesz o tym dyskutować to proponuję przejść na PW, lub gdziekolwiek indziej.

Edytowano przez Halik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo zamiast jojczyć i robić na skróty po swojemu się spina poślady i bierze do roboty. Nie ma że boli. Elita też nie spadła z drzewa, tylko to ludzie, którzy przeszli przez pot i łzy, a w efekcie wypracowali pewien poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym dobrze Cahan. Tylko tak się sobie zastanawiam, czy to cokolwiek zmieni ? Mam chęci coś stworzyć, coś co nie będzie prowokacją. Jednak do kogolwiek bym nie pisał to po dziś dzień: Odczytano wiadomość. Nie. Nie istotne już jest to że ja też jestem człowiekiem i popełniam błędy, liczy się tylko to co już jesteś w stanie zaoferować, bo dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym dobrze Cahan. Tylko tak się sobie zastanawiam, czy to cokolwiek zmieni ? Mam chęci coś stworzyć, coś co nie będzie prowokacją. Jednak do kogolwiek bym nie pisał to po dziś dzień: Odczytano wiadomość. Nie. Nie istotne już jest to że ja też jestem człowiekiem i popełniam błędy, liczy się tylko to co już jesteś w stanie zaoferować, bo dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.

Spokojna głowa  :aj5:

To co napisałem na pierwszy komentarz Halika miało byś iluzją, że coś zdziałał(tak naprawdę nie udało mu się) i żeby sobie poszedł i nie zawracał mi głowy.

Niestety wrócił ponownie ze swoją ścianą tekstu  :bemused:

 

Człowiek to istota społeczna. Samotność doprowadza człowieka do wariactwa prędzej czy później. Było nawet przedstawione to w samym serialu na przykładzie kuców. Pinkie Pie myśląc, że przyjaciółki ją opuściły stała się zrozpaczona, aż później odbiła jej palma i gadała z kamieniami, workami mąki itp.

 

Zgadzam się. Ten fandom tworzą też ludzie, którzy wiele przeszli i jedyne pocieszenie znaleźli w tym serialu. Z czego pamiętam jakiś Polak zaczął ten serial oglądać, aby oddzielić się od swojej pracy na wojnę. Sprzedawanie broni czy jakoś tam.

 

Pozdrawiam  :rd8:

Nie przejmuj się, fizyka (na poziomie podstawowym, dalej jeszcze nie zaszedłem [emoji14]) nie jest aż tak straszna. Z kosmosu jest parę podstawowych rzeczy, które (jak dla mnie) każdy powinien znać.

Co do spoilera - nie do mnie z takimi rzeczami. Unikam jak się da.

Uwaga, spoiler!

Nieokiełznaną chęć mordu poczułem, jak dostałem nieotagowaną informację, że

Fluttershy

ma brata.

Spoko. Unikaj spojlerów, no problem. Ale to co podałem to było podanie, że jest i gdzie ogólnie jest spojler, a nie samą informację co w spojlerze jest. Brat Fluttershy? Nie, sądzę. Już prędzej Big Mac do niej podobny jak brat chociaż nim nie jest xD

Dobra nie gadajmy więcej o spojlerach, ja też nie chce ;-;

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie tutaj dyskutować o takich pierdołach to idźcie sobie na PW i tam się posprzeczajcie ;)

 

A teraz ten właściwy post...

 

Witaj Lucasie!

Mam nadzieję, że spędzając tutaj na forum nie zmarnujesz swojego czasu, a wręcz przeciwnie poznasz jakiś ciekawych ludzi :D

Jeżeli nie masz nic przeciwko to zadam parę pytanek:

- Jakie gierki pogrywasz (oprócz TF2 w którego też w większości czasu pogrywałem ^^)?

- Jest jeszcze jakaś postać z serialu która jest twoja ulubiona zaraz po RB?

- Czytasz fanfiki/przeglądasz arty?

 

I to tyle z mojej strony  :rd2:

Witam moderatora  :twiface:

Na wstępie chce oznajmić, że piszę ten komentarz już 3 raz gdyż coś szlag trafia przeglądarkę i usuwa mi się tekst. Za przeproszeniem coś ostatnio chrome sra reklamami wszędzie po ekranie, a ten adblock ich nie kontroluje  :aj2    Poleciłbyś coś?

Wracając do rzeczy, zaraz po RD(nie, RB jak napisałeś xD) jest Luna  :lunahug2:

Co do gier to mam problem, gdyż jest ich multum jak dla mnie: 32 na Steamie, 20 na Originie i parę poza nimi,

w tym MLP:Fighting is Magic xD

Gram najczęściej w: TF2, Warframe, ETS2, nieraz L4D2 bywa i Terraria.

Wracam też powoli jak za starych czasów do gry w Minecraft, gdyż JJayJoker wrócił już po 3 latach na polski yt  :derp6:

Przeglądam twórczość fandomu. Obecnie znalazłem najlepszy art, w którym RD jest jako żołnierz.

Jeśli chcesz, dodaj mnie do znaj na Steamie(z tego co wynika, masz) chętnie wezmę rywalizację  :rd8:

:brohoof:  no i do zobaczenia wkrótce, może nawet w grze.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na wstępie chce oznajmić, że piszę ten komentarz już 3 raz gdyż coś szlag trafia przeglądarkę i usuwa mi się tekst. Za przeproszeniem coś ostatnio chrome sra reklamami wszędzie po ekranie, a ten adblock ich nie kontroluje      Poleciłbyś coś?

Jeśli te reklamy mają coś takiego: "powered by addblocker" czy podobne, to polecam jakiś antywirus. Mam coś takiego na mozilli i czekam na wujka który mi to naprawi. Na razie proponuję korzystać z opery, u mnie nie wyświetla żadnych reklam ani nic podobnego, a do tego działa mi szybciej od chrome czy firefoksa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...