Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Dostajecie jakiś materiał, z którego macie czerpać wiedzę, czy może wystarczy przepisanie Wikipedii swoimi słowami?

dostajemy pliki wprowadzające do tematu, które trzeba pobrać ze strony... a co do wypełnienia tego zadania wystarczy chyba swoimi słowami z wikipedii przepisać

Link do komentarza

Nie ma co, z pewnością jest to bardzo skuteczna forma nauczania :D 

dlatego uważam to zadanie za wyjątkowo durne... później trzeba wykonać jakieś obliczenia, czy coś i udowodnić, że się to zrobiło, co jest lepsze :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

https://onedrive.live.com/redir?resid=23C9A2460A4A26D5!383&authkey=!AK1wY16dYdRoEns&ithint=file%2cpps

pliczek wygląda tak i jest tam tylko wprowadzenie do mechaniki płynów :v

Właściwości cieczy, gęstość, lepkość... Przypomina mi materiał, jaki obrabialiśmy na pierwszym semestrze na laborkach z chemii.

Tylko właśnie - laborkach. Wszystkie dane otrzymywaliśmy sami, podczas badań. Trochę lipa, że u ciebie to się ogranicza do czystej teorii. Nie da się nauczyć obsługi sprzętu, ograniczając się do czytania instrukcji obsługi.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

No to chociaż tyle dobrego.

Mnie wnerwiają z kolei techniki wytwarzania. Na projekcie mamy zrobić proces produkcyjny jakiegoś wałka (ponoć godzina pracy, nasza grupa siedzi nad tym już dobre pięć). Problem w tym, że nie mieliśmy nigdy wcześniej kontaktu z maszynownią na uczelni, więc wszelką wiedzę czerpiemy z książek.

Ostatnio uzupełniając czasy poszczególnych etapów zaszliśmy do ludzi pracujących przy maszynach. Nie wytrzymali ze śmiechu, jak zobaczyli, że kazano nam uzupełnić czas, przeznaczony na potrzeby fizjologiczne...

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza

Najdziwniejsza scena w 3 to końcówka
[SPOILER ALERT]

Wehikuł czasu z pociągu? Nie mówił doktorek czasem że nie ma materiałów do stworzenia/naprawy pewnej części bez której by nie ruszył wehikuł czasu (bazując się na DeLorean)? Dlatego wysłał go do późniejszych czasów by go naprawiono? Chyba że bazował się na czymś innym lub to mi się pokręciło. Trochę nie lubię zakończenia ale tekst Doktora uratował je.

:x
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...