Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

No i pierwsza kolonia w RimWorld poszła się... wiadomo gdzie.

 

A wszystko przez to, że jakiegoś randoma chciałem uratować. Moją panią doktór podczas obrony poważnie postrzelono przez co potrzebowała pomocy medycznej. Następnie na mojego budowniczego musiał zawalić się sufit, gdyż jakaś kapsuła musiała wylądować akurat w tym miejscu, gdzie stał. Po tym zdarzeniu jeden z kolonistów, który miał najlepszy atak wręcz wpadł w szał i zabił mi kolejnych dwóch ludzi. Na samym końcu w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

 

PS: Eutanazja w tej grze jest spoko. :x

Link do komentarza

No i pierwsza kolonia w RimWorld poszła się... wiadomo gdzie.

 

A wszystko przez to, że jakiegoś randoma chciałem uratować. Moją panią doktór podczas obrony poważnie postrzelono przez co potrzebowała pomocy medycznej. Następnie na mojego budowniczego musiał zawalić się sufit, gdyż jakaś kapsuła musiała wylądować akurat w tym miejscu, gdzie stał. Po tym zdarzeniu jeden z kolonistów, który miał najlepszy atak wręcz wpadł w szał i zabił mi kolejnych dwóch ludzi. Na samym końcu w wyniku ciężkich obrażeń zmarł.

 

PS: Eutanazja w tej grze jest spoko. :x

Jaki Storyteller i poziom trudności? :v

Link do komentarza

Noooo, nawet nie próbuj mnie pouczać jak nawet się nie witasz @Garin :hmpf: 

Gdzie?

Po za tym, to że raz się udało, nie znaczy, że za każdym razem się uda. 

Zwyczajnie nie używaj więcej kolorków, a nic nie będzie ;)

W takim razie nie wiem czemu osoby nie w ekipie je widzą, powinny zostać schowane (choć skoro tyle czasu zajmuje im stworzenie zwykłego okienka z wiadomościami to czego od nich oczekuję :ming: )

Czy ktoś z Administracji interesuje się jej mailem?

Ja się interesuję twoim oknem :megusta: 

Kura... admincja nie ma obowiązku odpisywać na mejle :v

Daaaa? Jak się chce pisać mail o tym co chciałbyś dostać to pisz do mikołaja a nie do administracji :ming: 

Link do komentarza

Kasandra daje więcej ataków, a więcej ataków = więcej kolonistów. Jak ogarniesz jak budować bazy (czytaj, jak ogarniesz, że najlepsza baza posiada jedno wejście i jest otoczona górą), to polecam :v

No właśnie taką ładną przy górce zbudowałem z czterema działkami przy wejściu, ale i tak nie pomogło to uspokoić psychopaty z gladiusem.

Link do komentarza

W takim razie nie wiem czemu osoby nie w ekipie je widzą, powinny zostać schowane (choć skoro tyle czasu zajmuje im stworzenie zwykłego okienka z wiadomościami to czego od nich oczekuję :ming: )

Czemu, większość rozumie "nie wolno" i wówczas tego nie ruszy, a ty? :lolface: 

Link do komentarza

No właśnie taką ładną przy górce zbudowałem z czterema działkami przy wejściu, ale i tak nie pomogło to uspokoić psychopaty z gladiusem.

Nie wiem, czy na niezmodowanej wersji są, ale buduj doniczki, krzesła i meble + kolorowe światła i wykładziny w pokojach kolonistów (Pokój 5x5, czyli 3x3 miejsca). Zazwyczaj wtedy mają porządny humor, dodaj jeszcze małe pole na kwiaty na zewnątrz. I możesz zacząć produkować piwo, bo z tego co wiem, to jest w podstawowej grze.

Ah, i pobierz jakieś mody, bo podstawowa wersja jest dość kijowa, a z modem na nowe bronie już jest lepiej :v

Edytowano przez Gronkling
Link do komentarza

Nie wiem, czy na niezmodowanej wersji są, ale buduj doniczki, krzesła i meble + kolorowe światła i wykładziny w pokojach kolonistów (Pokój 5x5, czyli 3x3 miejsca). Zazwyczaj wtedy mają porządny humor, dodaj jeszcze małe pole na kwiaty na zewnątrz. I możesz zacząć produkować piwo, bo z tego co wiem, to jest w podstawowej grze.

No właśnie zbudowałem jedna wielką sypialnię jak zazwyczaj to robię w grach tego typu. Ależ niewdzięczne i antyspołeczne istoty z tych kolonistów...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...