Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Also, skoro mamy już większą grupkę ludzi z EU4, to może jakieś multi? xD

Ja dopiero kupuję [albo i nie], muszę się ogarnąć w tym i owym, czyli rozegrać ze dwie-trzy gry zanim rozpocznę wielko prusko kampaniem.

Skoro już o tym mowa: Kogo polecacie na trening? Potrzebuję kogoś do ekspansji, kolonizacji i handlu. Preferencyjnie Bałkany lub Europa Zachodnia [z naciskiem na Włochy/Niemcy].

Link do komentarza

Skoro już o tym mowa: Kogo polecacie na trening? Potrzebuję kogoś do ekspansji, kolonizacji i handlu. Preferencyjnie Bałkany lub Europa Zachodnia [z naciskiem na Włochy/Niemcy].

Charrua xD

A na serio - Polsza, Kebab, Brandenburgia, Hiszpania, Portugalia. Anglii nie bierz, bo krótko po starcie mają Dwie Róże, i małe szanse na potomka aby nie było DR

Link do komentarza

Nie mam tuszu w drukarce (i papieru - powodzenia z drukowaniem 700 stron Biochemii Harpera), z PDFa nie mogę korzystać na ćwiczeniach (nie będę przecież wyciągać telefonu/laptopa w prosektorium, prowadzący z miejsca wykopie mnie z budynku), a w bibliotece może zabraknąć. Już wolę kupić podręcznik, mieć go pod ręką i odsprzedać po studiach za pół ceny.

Link do komentarza

Nie mam tuszu w drukarce (i papieru - powodzenia z drukowaniem 700 stron Biochemii Harpera), z PDFa nie mogę korzystać na ćwiczeniach (nie będę przecież wyciągać telefonu/laptopa w prosektorium, prowadzący z miejsca wykopie mnie z budynku), a w bibliotece może zabraknąć. Już wolę kupić podręcznik, mieć go pod ręką i odsprzedać po studiach za pół ceny.

Wciąż uważam, że skserowanie/wydrukowanie z pdf-a w drukarni jest lepszym biznesem, no ale już jak tam chcesz :drurrp: 

Link do komentarza

g2a.com - sprawź jeszcze tam xd

G2A - 175,79zł cały pakiet, który podano

Steam - 39.22€, 39.22*4,245 [aktualny kurs ojro] = 166,48zł

Prawdopodobnie kupię to poprzez PSC, toteż dwa procent za wymianę walut, wychodzi 169,81.

Przelicznik walut PSC [Euro > złotówki] mówi natomiast, że włącznie z tymi dwoma procentami wychodzi mnie 163,26.

NIEMALŻE 10ZŁ TANIEJ

ALE TO I TAK ~170ZŁ NA GRĘ W MAPĘ

SUPER BIZNES K :yay: WO

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...