Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Guest Ziemowit

Oceń tło użytkownika

Recommended Posts

Obrazek z gry Them’s Fightin’ Herds, bardzo ładny, szkoda że sama gra nie jest z kucami >: (a podobno miała być)

Nie oglądałam tego anime. Postać wygląda w porządku, ale te cycki przeczą prawom fizyki i są zwyczajnie paskudne :rd11:

Guest Maniek

Zaiste bardzo abstrakcyjny, impresjonistyczny... Dobra, dobra, nie mam o tym bladego pojęcia xD A mówiąc prosto przyjemne dla oka :rdblink:

Edited by Maniek116

Piękny art z AJ. Tło tła może nie jest zbyt szczegółowe, ale działa na wyobraźnie i pozwala się skupić na postaci AJ. Co do samej Applejack, bardzo podobają mi się jej włosy oraz zbroja, rzekłbym, że są epickie :D

4.5/5 za pustkę po prawej...

Fullmetal Alchemist Brotherhood świetne anime. Tło pasuje idealnie do avatara. Jak dla mnie mocne 4/5

Edited by UMBRA

Czerń z niebieskimi plamami. Lubię niebieski, a z czernią wygląda idealnie. Całkiem ładne. Może być.

To jest creepy.
Przynajmniej w moim odczuciu.

Ale względnie ma coś w sobie, tak właściwie.

Co nie zmienia faktu, że wciąż jest creepy. 

Króliki, albo zające. Ta scena wygląda jakby pochodziła z bajki "Zwierzęta z zielonego lasu" (czy jakoś tak). Also obrazek dobry na święta, tylko że nie te co teraz mamy.

Ja zawsze lubiłem Króla Lwa :) Chyba moja ulubiona animacja z czasów dzieciństwa. Simba the best lion.

• Upvote 1

Król Lew to jedna z moich bajek dzieciństwa, jednak w niej podobał mi się osobiście czarny charakter o imieniu Skaza(Tu znowu użytkownik tego forum pod tą samą nazwą, z którym grałem ostatnio w karty xd).Oglądałem to tak dawno, że niestety nie pamiętam już większość nazw bohaterów, ale jest okazja by sobie przypomnieć. :shrug: