Skocz do zawartości

Trzy Planety [zapisy] [gra]


Selenium v.2

Recommended Posts

- Zajebiście... nie dość że wpakowałem się w pomoc planecie która mnie nie obchodzi to teraz zdechnę za zbrodnie których nie popełniłem! - powiedział wściekle. - Nie umiecie pilnować swojego władcy a potem oskarżacie kogoś bez sprawdzenia żadnych dowodów! - to było kierowane już bezpośrednio do mężczyzny. Wydawał się być naprawdę wściekły. W sumie kto w takiej sytuacji by nie był? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W toalecie odkryto kolejne ciało. Był to Greg, wystawiony przed d'Urran młodzieniec. Szybko jednak znaleziono zastępującego go więźnia - Ace'a uprowadzonego przez d'Urrańskie wojsko, który w ramach zastępcy miał uzyskać wieczne życie w luksusach, w najbogatszej dzielnicy nieopodal pałacu Cesarzowej. W międzyczasie przyleciał jeden z zasłużonych wojskowych, który zasłynął z uczestnictwa w wojnie w Syrii. Jeszcze nie miał pojęcia o całym zajściu. Wszyscy wrócili na salę według polecenia i usiedli przy stole. Atmosfera nie była już taka wesoła. Wszyscy siedzieli jakby w zadumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ace był z siebie dumny. Nie dość, że uwolnił się z tego bagna to teraz będzie żył na bogato. Gdy usiedli z zadowoleniem zapalił papierosa. Interesowało go co tu robił ten statek. Nie powinien latać gdzieś w Irku lub coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Pewnym siebie krokiem przemierzałem salę, pełną dostojników różnej maści. Mimo iż był to bankiet wszyscy zachowywali się na swój sposób dziwnie. Atmosfera była dla mnie dość ciężka i niespotykana. Nie przy tego typu przyjęciach, na których powinno się śmiać i zaciskać więzy, by nie doprowadzić do konfliktu. " Jednak cóż ja prost Ziemianin mogę o tym wiedzieć?" Powiedziałem sam do siebie w umyśle. Z uśmiechem numer pięć na ustach, siadam w wyznaczonym dla mej osoby miejscu. Nie czekając na czyjekolwiek pozwolenie, zaspokajam swoje potrzeby kulinarne w tutejszych potrawach i alkoholu, który od pewnego czasu pozwalał mi się odprężyć i w miarę możliwości zwiększał moją komunikatywność. Jednak nie zamierzam się upić niczym czerwono armista idący na Berlin. Raczej degustuję alkohol, rozkoszują się jego bukietem smakowym, próbując przy tym ignorować smętną atmosferę, która zapanowała w tym miejscu.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Dzisiaj po południu dpiszę bez względu na to czy wcześniej każdyz was odpisał, no a jak teraz nie otrzymam odpisu to przykro mi, ale wywalam. Jak ktoś nie chce to niech sam powie, jest to dla mnie wygodniejsze niż gadanie ,,wylatujesz". Nie chcę by to umarło, a jesteśmy na granicy. ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Dobra, to trudne dla mnie, ale może jakoś coś z tej sesji będzie.))

Umożono sprawę. Następnego dnia wszyscy mieliście czas na siebie. Rankiem do budynku wszedł pijak. Był tak głośny, że rozbudził cały hotel. Niewiadomo skąd on się tu w ogóle wziął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijany był agresywny. Popchnął jednego z pracowników, a zaraz potem wyciągnął broń wykonując strzał w górę, który sprawił ,że na ziemii znalazł się żyrandol. Wśród krzyków ochrona wyprowadziła mężczyznę, a pokojówki próbowały zbierać resztki żyrandola. Można było usłyszeć rozmowę którzy zaczęli podejrzewać tego człowieka o wczorajszą zbrodnię, a tak właściwie dwie zbrodnie. Tylko zwykły pijus nie byłby w stanie dokonać tak wyrafinowanego zamachu. Ale to nadal nie kest pewne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John wstał rano. Nie miał zamiaru dłużej zostawać na tej planecie. Nie dość, że sprawę umorzono to jeszcze potencjalny sprawca chodzi na wolności. Już wczoraj zarządził mobilizację wojsk. "Tak tego nie zostawię. Do czego to doszło. Nie zmienia to faktu, że muszę wrócić do domu na wybór nowego króla." Ubrał się i wyszedł na hol hotelu. Jedyne co zobaczył to żyrandol w kawałkach i wczorajszego podejrzanego. Zignorował tą scenę i podszedł do recepcji, aby załatwić sobie transport z powrotem do Kahin'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...