Skocz do zawartości

Hejty na V sezon


mishka

Recommended Posts

Jakby się tak zastanowić, to faktycznie jest to seria, która w moich oczach różni się od pozostałych. Raz pozytywnie, a raz negatywnie. Ma to pewnie związek z tym, że to jest jedyna seria, którą oglądałem już na bieżąco, gdy się już interesowałem serialem i zdążyłem się już zapoznać ze wszystkimi wcześniejszymi epizodami. No nie da się ukryć, że pewne rzeczy się pozmieniały od 1. serii, ale to w sumie szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były lepsze i gorsze momenty, jak we wszystkim co dotąd widzieliśmy.

Czy było więcej tych słabych czy mocnych? Subiektywna ocena.

Powód do hejtu?

The one where pinkie knows.

Ale jak dotąd nie udusiłem się przez skurcz dupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Sezon Piąty ewidentnie miał być robiony pod bronies, choć czasem w niektórych odcinkach było to coraz mniej widoczne.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu Siemowit Dash napisał:

Sezon Piąty ewidentnie miał być robiony pod bronies, choć czasem w niektórych odcinkach było to coraz mniej widoczne.  

Mam nadzieję że szósty będzie miał się podobnie, chociaż to w końcu bajka kierowana głównie dla dzieci.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
5 minut temu Amisia napisał:

Mam nadzieję że szósty będzie miał się podobnie, chociaż to w końcu bajka kierowana głównie dla dzieci.

 

 

Taki był cel przez pierwsze trzy sezony. Ale sezony 4-6 różnią się zdecydowanie od 1-3.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roast V sezonu? Czemu nie.
Zacznijmy od pierwszego epizodu: Starlight Glimmer to Amon z Legendy Korry, została zdemaskowana w ten sam sposób co antagonista w avatarze: Znaczek/Blizna została zmyta wodą na oczach wszystkich. To nie jest mały szczegół, cała ich ideologia była niemal taka sama: zabrać wszystkim magię by wszyscy byli równi.
Mapa: sezon miał być nastawiony na zwiedzanie Equestrii. Co zwiedziliśmy? Zabite deskami wiochy, Manehattan po raz enty a do Yakyakistanu Pinkie nawet nie weszła.
"Nie ma to jak w domu" - Wiedziałem, że nikt nawet nie spojrzy na te świecidełka, zawierające fragmęty przeszłości, w ten sam sposób jak w tym odcinku. A przy okazji: kto chce konar z korzeniami wielkiego dębu u siebie na suficie?

"Ścigany" - CMC powiedziały  Troubleshoes'owi co oznacza jego znaczek, dlaczego już wtedy nie dostały znaczków? Poza tym odcinek bogaty w beznadziejne gagi, zmarnowany westernowy klimat.

"Zaginiony skarb Griffonstone" - Za wygląd Griffonstone myślałem, że się wścieknę. Nie wierzę, że Gryfy które zgarnęły 3 miejsce w Igrzyskach Equestriańskich mieszkają w tej zabitej dechami dziurze.

"Ale impreza!" - Szkoda, że nie w Yakyakistanie, przy okazji jak Jaki chciały by się mierzyć z Equestrią?
 

Spoiler

tall.jpeg

"Kopę lat!" - Znajdź zapomniane przyjaciółki by odnowić więzy przyjaźni, nie spotkaj się z nimi przez (patrzy na zegarek) 20 odcinków.

"Detektyw Rarity" - Każde zgaszenie klimatu Noir w niemal ten sam sposób.

"Kuce w wielkim mieście" - Czy są jakieś inne miasta w Equestrii niż Menehattan?

"Poszukiwacze zaginionych znaczków" - Odnośnie "Ściganego", po drugie nie przepadam za musicalami ale muszę przyznać jedno: Diamond Tiara potrafi śpiewać.

"Wspólne Święta" - Big Mac zdradza Cheerilee

"Żartowniś Discord" - Chyba najnudniejszy odcinek z Discordem, więcej pomagał niż psocił.

"Hooffieldowie – McColtsi" - Znowu zabita dechami wioski.

"Znaczki, raz jeszcze" - Równie dobrze CMC mogły się wkurzyć, że Babs Seed dostała znaczki szybciej od nich, jeden z najgorszych motywów zbrodni jakie słyszałem.
Polski dubbing pozostawię bez komentarza, powiem tylko, że "Koniki" przebić może tylko "Apple Bloom Combo" z odcinka "Oklaski dla Sweetie Belle".

Co do tego, że ma mało piosenek to 5 sezon ma ich więcej niż drugi, a pozostałym sezonom nie wiele ustępuje. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...