Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare


Lucas

Recommended Posts

Kiedyś byłem wielkim fanem CoD. Kupowałem każdą część, do teraz. Zamiast wracać do klimatów, skąd się narodziła, wróży sobie kosmiczną przyszłość(Pozdrawia Infinite Warfare). Osobiście najmilej wspominam część 4 za bajeczne wzburzone wody oraz Black Ops 1 i 2 za wspaniałą fabułę. Do Black Ops 3 jestem sceptycznie nastawiony, taki 6/10 w porównaniu do swoich fantastycznych, młodszych braci. Chociaż w singleplayer BO3 jeszcze nie grałem, to widzę, że zostało dokonane sporo zmian min. system klas, jeśli mnie oko nie myli oraz tworzenie własnych skórek dla broni, co jest nawet, nawet pomysłem, ale i tak słabo wypada.

Pomysł Ghosts jest w mojej ocenie wychodzi mizernie. Fajowy piesio, lecz klimatem i fabułą nie powala. 3/10 za samego psa.

Na Advanced Warfare się zawiodłem przez brak poparcia dla snajperów, gdyż dodana "nadzwyczajna mobilność"(Korea Południowa pozdrawia) daje powód do używania broni na bliskie odległości, przez co snajperki stają się względnie bezwartościowe.

Wrócę do tej serii, jeśli Activision się opamięta i wyda Call of Duty, które prawdziwi fani czekają od wieków; klimaty 2 wojny światowej i okolice mu bliskie.

 

 

Jest to moja pierwsza część Call of Duty, której szczerze przyznaję dislike.:burned:

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę Activison to beznadziejna firma. Po za ich złotą serią oraz kilkoma tytułami wydali kilka tak beznadziejnych gier (Secret Servise: security bridge albo Gods and Generals) które kompletnie nie mają racji bytu. Gdyby nie COD, już dawno zbankrutowali chociaż ci partacze nawet tej serii nie potrafią zachować. Tak szczerze, to ja nigdy nie grałem w żadną z części, ale analizując sprawę doszedłem do wniosku, że po ich najlepszym tytule, MW 1, zaczęli wałkować wszystko bez umiary + te beznadziejne osadzenie gier w przyszłości.

 

0/10

Nie ogarniam, kto o zdrowych zmysłach kupił Ghosta i każdą kolejną część (+ oczywiście tą w temacie).

 

Black Ops wciąż kosztuje na Steamie 40 euro, legit.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
9 minut temu Talar napisał:

Black Ops wciąż kosztuje na Steamie 40 euro, legit.

Nadal co pozostaje mi najbliżej sercu, a znajomi najczęściej ją wypożyczają, to właśnie seria Black Ops. Od Ghosts gra zaczęła podupadać, a obecny "Hitler, super, duper" to totalne dno. Call of Duty: Star Wars 0/10 polecam.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie też teraz sądzę, że BF 1 to będzie najlepszy multi shooter, chociaż słabo się interesuję grami tego typu. COD podupadł i jeśli psycho fani w końcu się ogarną i przestaną rzucać się na tą grę jak lwy na mięso, to Activision dostanie w końcu nauczkę w postaci bankruta.

 

O ile oni w ogóle wkładają w te części jakieś pieniądze, jak to jest wałkowane to samo bez żadnych większych zmian.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przygodę z CoD zaczęłam od Advanced Warfare i powiem szczerze, że skradła moje serce. Historia, oprawa audio-video (ten dźwięk miażdżonego buciorami szkła...), przyjemność z grania... no zachwyciłam się. Potem szłam w dół do najstarszych części. Cóż... Uwielbiam tą serię, każdą część bez wyjątku, ale serce mi się kraje, jak widzę, w jakim kierunku to zmierza. Wszyscy już dawno się nasycili nowoczesnością, cybernetyką, kosmosem, a oni dalej się w to pchają. Już Ghosts było dosyć słabe, AW moim zdaniem się obroniło, ale na tym etapie przyszłości powinni poprzestać. Już strzałem w stopę było wypuszczenie BO3, które było bardzo podobne do AW, ale niestety brzydsze, jakieś takie nieogarnięte, zwyczajnie słabsze. Zamiast uczyć się na błędach i cofnąć te 100 lat do tyłu, to nie, idźmy w przyszłość, lećmy w kosmos, zniszczmy ciężko wypracowaną markę i zniechęćmy do siebie fanów... 

Moje serduszko fana krwawi. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Na konsolach (PC?) udostępniono demo. Zawiera dwie misje SP, tryb Zombie i MP (nie wiem na ile ograniczone). Póki co ukończyłem pierwszą misję kampanii. Wrażenia? Może standardowo:

 

Plusy:

- grafika jest obłędna

 

Minusy:

- bardzo słabe audio: praktycznie brak ambientów, brak porządnej muzyki. Jedyne co zrobili dobrze to odgłosy wystrzałów, ale to żadne osiągnięcie

- plastikowe lokacje. Wszystko sprawia wrażenie sztucznego

- nuda

- zero frajdy z pojedynków

- nie czuć mocy broni

- nuda

- zbyt mocne granaty

- beznadziejna lokacja (zobaczymy co będzie w drugiej misji)

- klimat s/f zrujnował wszystko

- (standardowo) pierdyliard skryptów, które rujnują grę

- nuda

 

W tak słabe Call of Duty jeszcze nie grałem. Sztuczne, nudne, wyprane z emocji. Całość wygląda tak, jakby zrobiło ją City Interactive. Cóż. Twórcy Battlefielda i Call of Duty musieli odświeżyć serię. Jedni wybrali oklepany s/f, drudzy pierwszą wojnę, która nie pojawia się w grach zbyt często. Skutki są jakie są. Jeśli o mnie chodzi to chciałbym aby obie wróciły do klimatów drugiej wojny. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...