Skocz do zawartości

Shipping


Gryfeł

Recommended Posts

Nie umiem znaleźć takiego tematu, dlatego sam go zrobię. Jeśli taki istnieję, proszę o linka ^^ Z góry dziękuję.

 

Chcę zaznaczyć, że bardzo rzadko lubię shipować postacie, tj., jeśli ktoś nie wie co to znaczy, parować je jako miłośni wybrankowie. Ale bywają postacie, które mi się bardzo w tym kierunku podobają. W MLP lubię w sumie chyba tylko jedną parę:

 

_reward__daring_family_by_vavacung-dai5l

Autor: Vavacung

Link do obrazka tutaj :)

 

Chociaż nie wiem czemu autor zmienił im płcie xD Ale takie też są fajne.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś temat o shipach powstał! Aż chce się wracać na forum!

^^

Ja nie jestem rysownikiem, tylko muzykiem jakbym miał rysować shippingi/przerabiać je na digital to by mi to zwyczajnie nie wyszło, ale...

Tak, przyznam się publicznie...

 

Mam słabość do Flutterdasha... Według mnie to najlepszy ship, jaki jest i powaliło mnie na jego punkcie do tego stopnia, że oglądam np, takie rzeczy

Spoiler

 

 

 

Po prostu... To tak pasuje <3

Ech... :D

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony shipping to Putten I Obamę. Ale co oni się ledwo do siebie zbliżą, to wnet coś pierdyknie i się nie lubią. A szkoda bo serduszko uradowane by było i życie w tęczowych kolorach bym widział. A misie do siebie pasują. <3

 

Pozdrawiam.

 

A tak srly. Ciekawy temat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Mates napisał:

Mam słabość do Flutterdasha...

Po prostu... To tak pasuje <3

Anom, to też ciekawa rzecz. Zwłaszcza, że obie znają się od bardzo, bardzo dawna, są pegazami i mają wspólne pochodzenie :) Zawsze mi się wydaje, że są tak ze sobą połączone mocno. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Gryfeł napisał:

sobą połączone mocno. 

że już o "Find a Pet" nie wspomnę ^^ No i jeszcze jak Dashie ją uratowała

kidyś, jak były małe... Ship idealny <3

 

A jak już mamy o innych shipach gadać, to weśmy np. Cheesa i Pinkie :P Osobiście nie lubię szmaciarza, bo ukradł mi waifu, tak jak Flash Sentry ukradł ludziom Twi, ale ta piosenka poniżej jest akurat fajna :P

 

Spoiler

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipy jak to shipy, jedne mają dużo zwolenników ale bywa też, że wielu jest przeciwko. Dobry temat do dyskusji tylko boje się, że może z jego rozwojem wyjść jakaś kłótnia. Mam nadzieję, że jednak nie. ^^

 

Moje ulubione Shipy? Trochę tego jest. ^^

 

Spike x Rarity, Twilight x Luna, Derpy x Doctor, Sweetie Belle i Button Mash ( najsłodszy <3), Cheerilee x Big Mac, i First Choice x Starlight Glimmer oczywiście. :D

 

Najbardziej nielubiane?

 

Soarin x Rainbow Dash ( RD tak na prawdę kocha Fluttershy!), Twilight Sparkle x Flash Sentry... i... w sumie tyle.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Gryfeł napisał:

Anom, to też ciekawa rzecz. Zwłaszcza, że obie znają się od bardzo, bardzo dawna, są pegazami i mają wspólne pochodzenie :) Zawsze mi się wydaje, że są tak ze sobą połączone mocno. 

I sa swoimi przeciwieństwami a wiadomo przeciwieństwa się przyciągajw z tych ff co wymieniłem w poprzednim poście to doskonałe widać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu bartek5398 napisał:

przesadzają a następnie robią no jak by to delikatnie mówiąc "brutalną erotykę"

Ten temat nie mówi o takich rzeczach... Clopy na tym forum są zakazane (i bardzo dobrze) ^^ Delikatne shipy są na swój sposób słodkie :) Np. to

 

Spoiler

8229048-368-k29311.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Gryfeł napisał:

Mnie tam erotyka nie przeszkadza. Ale lubię właśnie takie obrazki jakiego wrzuciłem w pierwszym poście. Pokazujące miłość. Nie seks ani nic tego typu. Bo to jest dla mnie po prostu słodkie :) 

Całowanie może być bo już coś bliżej clopa to nieee 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie przepadam za całowaniem ;p

 

Szczerze, to spodziewałem się trochę więcej komentarzy o dziwacznych połączeniach, zwłaszcza, że wiem, jakie to ludzie wymyślają. A jako, że, jak już wyżej wspomniałem, nie jestem fanem shipów ogólnie, to nie miałbym jak je skomentować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem jakiś temat, gdzie wypisywane były pary (duuużo par). Według mnie chyba najlepsza para to Celestia i Discord. Księżniczka harmonii i duch chaosu - hehe. Nawet w serialu widać gołym okiem, że coś ze sobą kręcą. Fajnie by było, gdyby w jakiś sposób w serialu został oficjalnie ogłoszony ich związek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobaja mi się ship Twilight i Sunset,

Nie podoba mi się z shipów chyba tylko derpy x Dr Hooves. Jak można shipować rodzinę? Nawet, jeśli dalszą? :crazytwi3:

 

Zawsze zastanawiała mnie w ficach jedna rzecz. Czym się różni tag [shipping] od [romance]? Teoretycznie to samo, ale jednak są dwa oddzielne tagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipping to łączenie w pary, a romance to romans. Jest to duża różnica. Romans jest spontaniczny, a shipping stały. Nie wiem jak inni to widzą, bo nie czytam fanficów, bo dla mnie są głupie. A już tym bardziej jak parują kogoś. Ludzie i ta ich "twórczość". Koniecznie w cudzysłowie. Ale tak na logikę powinno to znaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Bronek napisał:

Kiedyś czytałem jakiś temat, gdzie wypisywane były pary (duuużo par). Według mnie chyba najlepsza para to Celestia i Discord. Księżniczka harmonii i duch chaosu - hehe. Nawet w serialu widać gołym okiem, że coś ze sobą kręcą. Fajnie by było, gdyby w jakiś sposób w serialu został oficjalnie ogłoszony ich związek :D

On kręci z Fluttershy bo mają swoje spotkania przy herbatce one sa do wtorkowe o ile dobrze pamiętam w odcinku ogry i ciemnice na początku chciał jechać z Flutterką widać że mu na tym zależało albo w odcinku stara przyjaźń nie rdzewieje jak był zazdrosny o Fluttershy gdy ta się spotkała z tą hipisowska przyjaciolką ( nie pamiętam imienia ) oni do siebie pasuje a celestią będzie forever alone hahahahahahahahahahahahah 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...