Skocz do zawartości

Różności Kirary


Kirara

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kira, zrobisz mi sygnę z Pinkie, proooooszę. Może być nawet za tydzień, ale proszę rób mi ją. :angel: @Down Sorki Kira, ale jak Niklas zobaczył, że chcę sygnę u Ciebie to sam postanowił ją zrobić, więc może lepiej bym nie męczył już drugiej osoby, skoro i tak potrzebuję tylko jednej sygny. Ale i tak wielkie dzięki za chęci. :blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kira, mam prośbę. Mogłabyś mi zrobić sygnaturkę z tym fragmentem 25 odcinka, w którym Twilight rozmawia z kanapką, wyciąć to tak, żeby była kanapka i głowa Twi, oprawić to w jakąś elegancką ramkę i dodać takiż napis "Wielka Kanapka Przemówiła"? Oferuję swoją wdzięczność:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja skomentuje w międzyczasie, kiedy wszyscy zachwycają się nowym chatem na forum ;p Cóż mogę rzec? Tapety twojej roboty mi się podobają : ). Co prawda (niestety) nie mam możliwości ustawienia tapety na komp, ale zapisuje je mając nadzieję, że kiedyś nadarzy mi się taka okazja ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um... Ecape... a jakie może być inne wykonanie komiksu, który w całości składa się z wektorów? Nie mogłam się bawić efektami Photoshopa, bo zniszczyłabym wszystko...

Rysować na takim poziomie JESZCZE nie umiem (ale ciągle ćwiczę)... wektorów sama także jeszcze się nie nauczyłam robić (ale to już zaczęłam i nawet nieźle mi szło do pewnego momentu)...

W każdym razie... liczyłam, że więcej osób zareaguje na coś nowego... Jak zwykle komentarze w sb, w temacie tylko jedna osoba.

Odechciewa mi się publikowania na forum >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, Lemuur... Im dłużej coś jest olewane, tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze zostanie w końcu dostrzeżone, bo zostanie w międzyczasie przyklepnięte przez masę innych tematów - i nikt się do tego nie dokopie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...