Skocz do zawartości

Różności Kirary


Kirara

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z nudów, kiedy czekałam na Niklasa, zaczęłam bazgrać sobie coś niezobowiązującego w PaintoolSAI... To nie miało być nic ambitnego. Zaczęłam od nocnego nieba, potem to zielone coś, czyli trawa... i pomyślałam, że warto byłoby dodać coś jeszcze, w bardziej niż minimalistycznym stylu... Stąd - Twilie i Sol...

Ecape - cóż.. dziwne, żeby się ta sygnatura nie różniła od pozostałych... W każdym razie... Teraz to już naprawdę jestem "mega" oryginalna... takiego creepy czegoś to nikt na forum w sygnie nie ma xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trzeba przypomnieć o sobie społeczności forum... Hmmm... co by tu wrzucić... No tak - na start - moje dzisiejsze "dziełko" - sygnaturka z Twilight:

Dołączona grafika

A dalej... komiksy:

Welcome to the Herd!

How Long Your Pet Will Live? (kontrowersyjny - fani Angela zostają ostrzeżeni)

I tapety:

Dołączona grafika

http://fav.me/d4zjtzz

Dołączona grafika

http://fav.me/d508d48

Dziękuję za uwagę. Może jeszcze kiedyś wrócę do "interesu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że się Wam podobają moje prace:twiblush: Z chęcią wstawiłabym coś jeszcze, bo mam co, ale... muszę poczekać - bo to projekt do innego działu na forum...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragin... po to daję linki pod obrazkiem, żeby mieć dostęp do większej wersji ;P Nie wrzucam tutaj standardowych wymiarów. Masz się pofatygować na deviantart i kliknąć "download" jeśli jakaś tapeta Ci się podoba.

Tyle.


I sygnatura dla Skysplita... Nasz drogi Czerwony Admin zażyczył sobie... Discorda. Mam nadzieję, że Ci przypadnie do gustu :>

Dołączona grafika

:discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen, to taki pedzel ;d i tak - uzylam go celowo. Dzieki temu sygnatura wyglada na odrobine chaotyczna - a Discord, jakby nie popatrzec - jest panem chaosu :)

i sorry za brak polskich znakow. Pisze posta z komorki :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiraro, jestem pod wrażeniem. Bardzo mi się podobają Twoje prace. Są po prostu świetne! :P No i ja właśnie z małą prośbą ... ^^ Czy zrobiłabyś mi tapetę z Rarity w wymiarach 1360x768? :3 Nie chce jakiejś wyszukanej, wręcz przeciwnie, wolałbym jakąś prostą, na przykład tapete z dominujacym czarnym kolorem albo ciemnym fioletem (albo to i to :rainderp: ) i jakoś ładnie komponującym się jej cutie markiem, albo zarys jej sylwetki gdzies tam. Coś co dla pospolitego zjadacza chleba na pierwszy rzut oka nie bedzie przypominało niczego konkretnego, a dopiero dla kogos z fandomu, będzie to rzecz oczywista :P Lubie takie smaczki ^^ Zdaję się na Ciebie :) Oczywiście jeśli będziesz miała chęci i czas. Jeśli nie, to w porządku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

Ja bym prosił a raczej błagał na kolanach o jakąś ciemną tapetkę z Flutterką i Luną właśnie z dominującymi ciemnymi kolorami jakbyś oczywiście miała chwilkę czasu i chęci na zrobienie :) W rozdziałce 1024x768 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...