Skocz do zawartości

[Gra][DeadRadioMan]Dalsza część historii...


PrinceKeith

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wiesz gdybym miał wybór chciał bym z tobą przeżyć normalne życie, mieć szansę przynajmniej na zbudowanie normalnej rodziny. Teraz już nie mam jak, bo jest kolejny kryzys omniczny. Cóż może świat nas zignoruje i będziemy mogli założyć swój dom gdzieś. A i tak na poczekaniu marzy mi się domek drewniany na kamieniach gdzieś głęboko w lesie, taki z kominkiem. Kupimy sobie psa, preferuje rasę husky. - Artur wdał się w swoje fantazje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie, poza tym sam nie wiem. Twoja wizja przyszłości różni się od tej mojej. Po prostu kiedyś chciał bym odpocząć od tego wszystkiego razem z tobą i naszą córką, może innymi dziećmi. Zestarzeć się i być otoczony przez gromadkę wnuków. A ty chcesz być bohaterką, zawsze być gdzieś gdzie się coś dzieje, być pierwsza wszędzie gdzie nikt nie dotarł. Mogę to zrozumieć ale nie podzielam tego dla siebie. Nigdy nikt nie wie czy przeżyjemy do następnego dnia i czy w ogóle wyjdziemy z tego cało. A jak już umrzemy to nie spotkamy się tam w niebie... - Artur się lekko skrzywił i zwiesił głowę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...