Skocz do zawartości

[Gra][DeadRadioMan]Dalsza część historii...


PrinceKeith

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ive, zrozum mnie, nie chcę żeby ci się coś stało. Nie ważne jak dobra jesteś zawsze potrafi cię coś zaskoczyć. Sam myślałem że jestem nie do pokonania i popatrz co się stało, nie mam ręki. Pomyśl o swojej mamie co by czuła gdyby ciebie zobaczyła martwą. Już za dużo bliskich nam osób zginęło. Kochamy cię i nie chcemy żeby ci się coś stało. Rozumiesz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lena poszła za tobą. Przez drzwi nagle wpadli Helen i Shiro, niezwykle zdyszani.

- Przepraszam za spóźnienie, mieliśmy drobne problemy. - powiedział zzipany. Szybko jednak zauważył ciebie. - Artur? Bracie, czy tyy czasem nie zginąłeś? Jak to się stało, że tu jesteś? I czemu nie masz ręki? - zapytał stając obok ciebie. Shiro stała za nim i tylko skinęła do wszystkich głową w geście przywitania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A co ty byś tym zdziałał gdybyś ty odszedł. Było by jeszcze gorzej i byś miał mnie na karku. No ale dobrze, nie roztrząsajmy przeszłości, dobrze że jesteście. - Zwrócił się do wszystkich. - Zostało nas mało, zbyt mało żeby bronić całą ziemię na raz, musimy uderzać tak samo jak pierwsza generacja. Jack.

Żołnierz wyszedł.

- Będziemy działać w miejscach najbardziej zagrożonych, jest nas 12 z jakiejś 100 agentów. Podzielimy się na 2 drużyny, broniącą i atakującą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana spojrzała na ciebie.

- Zgłaszam się do grupy obraniającej. - powiedziała tylko.

- Czy znajdzie się zadanie dla hakerki? - zapytała Shiro. Helen spojrzał na nią.

- Na pewno. To ja takrzetakrzezgłaszam zgłaszam się do grupy broniącej. - powiedział.

- Oczywiście, że pragnę się znaleźć w grupie atakującej. - powiedziała D.Va uśmiechając się. - Lena pewnie też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przyda nam się właśnie haker najbardziej. - Powiedział Artur do Shiro. - Ktoś musi zablokować Sombre i zniszczyć w sieci program boga. 

- Tutaj ustawimy naszą bazę, stacjonować tutaj będą Shiro i Helen. - Arturowi wpadł pomysł do głowy. 

- Może zostawimy tutaj do dodatkowej obrony naszych najnowszych członków? - Wskazał na Ive i Kakeru.

- Hmmm to by był dobry pomysł. - Powiedział żołnierz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze będziecie bronić Shiro razem z Helenem. - Artur był zadowolony bo upiekł 2 pieczenie na jednym ogniu, nie przestając się uśmiechać pozwolił kontynuować Morrisonowi. 

- Do drużyny atakującej dołączą Mccree, D.Va, Ja, Smuga, Zarya. W obronie będą Artur, Torbjorn, Świniak, Ana i Hanzo.

- Tak jest - Wszyscy krzyknęli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.Va przybiła Lenie żółwika. Ta tylko mignęła w stronę Artura.

- Ale jeśli sobie coś zrobisz, to ci nie wybaczę. - powiedziała. Shiro tymczasem zaczęła się rokładać przy terminalach. Spojrzała nana Helena.

- Podasz mi pendrive? Ten czerwony z cyfrą dwa. - poprosiła. Helen zaczął grzebać w jejstronę torbie wyjmując przy tym kilkanaście czerwonych pendrive'ów jednak po chwilii znalazł ten o który chodziło. Podszedł do dziewczyny która już usadowiła się na krześle i go jej podał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...