Skocz do zawartości

[Gra][DeadRadioMan]Dalsza część historii...


PrinceKeith

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Jeszcze 2 lata temu była małą dziewczynką która siedziała mi na kolanach. Lubiła się bawić i słuchać moich opowieści a teraz to proszę. Już chyba nigdy nie będzie tak jak kiedyś. - Artur był w dziwnym nastroju. - Co ja mam jej powiedzieć? Dobra robota? Czemu ryzykowałaś? Czemu w ogóle Żniwiarz tu przybył? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helen spojrzał na ciebie.

- Dzieci rosną, a kiedy zostają same, totalnie się zmieniają. Myślisz, że krokolwiek z sierocińca myślał, że będę brać tabletki na psychikę, żeby czasem się nie zabić, nie zrobić sobie krzywdy albo nie popaść w totalne załamanie? Otórz uświadamiam ci iż nie. Ty też się zmieniasz. Ale na pewno pozostało w niej nieco tej starej Ivy, nie załamuj się Artur głupolu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helen zmarszczył brwi.

- Artur, nie zachowuj się jak dziecko. Spójrz prawdzie w oczy, na świecie toczy się wojna. Musi jakoś umieć się obronić. -  powiedział. Shiro na was spojrzała.

- Jeśli mogę się wtrącić. Coś nadal znajduje się na wyspie. Artur, Helen sprawdźcie to proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam nie było. Długo jeszcze patrolowaliście wyspę. Teraz było już późno. Po męczącym dniu wszyscy wrócili do bazy. Siedziałeś na przeciwko Leny w jednym pokoju. Wtedy weszła Ana.

- Lena? Ktoś bardzo chciałby cię usłyszeć. - powiedziała. Smuga spojrzała na nią pytająco, a potem na ciebie. Tak jakby pytała czy może iść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana poprowadziła Lenę pod komputer gdzie włączona była kamera. Kamera osoby która się z nimi kontaktowała takrze była włączona. Była to kobieta, lat może mogła mieć tyle co Lena. Miała rude włosy i ciemne oczy. Uśmiechnęła się widząc Smugę.

- Cześć Lena. - rzuciła.

- Och, hej Emily... - Lena wydawała się nieco zaskoczona a także zmieszana.

- Kopę lat, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niedługo przyjadę, ktoś w końcu musi wam tam pomóc. - powiedziała Emily dumna z siebie.

- Ech, ok... Chyba.

- Wydajesz się jakaś bardzo spięta. Wszystko ok skarbie?

- T-ta. - wydukała Lena po czym lekko zwiesiła głowę.

- To dobrze. Do zobaczenia, muszę się spakować. Bayo! - powiedziała rudowłosa rozłączając się. Lena złapała się za głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...