Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
PrinceKeith

[Gra][DeadRadioMan]Dalsza część historii...

Recommended Posts

Lena uśmiechnęła się.

- Całkiem dobrze. Nie zwracaj większej uwagi na Anę. Jest trochę stara przez co oschła i bardzo podatna na to by wszystko było bezpiecznie. Z jednej strony to prawda, ja byłam w szkole pilotarzu ty chyba nie. - powiedziała.

Dziewczyna spojrzała nana niego tak, jakby powiedział największe głupstwo.

- Nie żyje. To dla Any też musi być swego rodzaju trudna sytuacja. W końcu to jej córka, a nie wiem, czy Pharah miała jakieś dziecko. - powiedziała cicho. 

Edited by Clocky

- To na pewno. Nie zmienia to faktu, iż nie wiem. Choć, może dowiemy się tego w swoim czasie, prawda? A w sumie... Nadal chcesz by pomiędzy nami pozostało tak jak przed twoim zniknięciem. Ja nadal czuję do ciebie toi samo ale nie wiem czy ty też... - powiedziała.

Smuga spojrzała na ciebie.

- Nie, nie musisz nic odpokutowywać. Doprowadźmy wszysto do porządku, i wtedy myślmy o naszej córce, zgoda? 

Niech ta mała byndzie nastolatko OuO. I nie pamiętam jej imienia

Edited by Clocky

- Wszystkim, a i chyba nasze pierwsze spotkanie miało na to wpływ. Podczas bitwy z omnikami w pierwszej wojnie chyba przez przypadek na mnie wylądowałaś. - Zaczerwienił się tak jak kiedyś. - I wtedy ich dotknąłem. 

*bierze scyzoryk* Chyba idę się zabić. Ej, Helen poczekaj na mnie! Popełnimy samobójstwoo we dwoje!

Smuga momentalnie stała się czerwona. Szczerze, nie pamiętała tego. Nieco się skuliła.

- Zboczeniec. - szepnęła dalej paląc buraka.

Edited by Clocky

Artur w ostatniej chwili złapał za kierownice i wyrównał lot.

- Ehh Lena, nie bierz tego na serio. Poza tym każdy człowiek ma jakiś popęd seksualny, nie jest to nic dziwnego. A przynajmniej takie mam zdanie. 

Dziewczyna dalej lekko się rumieniła. Złapała za stery. Niedługo potem byliście na miejscu. Wszyscy wyszli już z samolotu. Poza tobą i Leną.

Wkrótce doszliście do bazy. Ana szperała w różnych papierach które leżały tu i uwdzie. Stał tu też terminal, widocznie wszyscy czekali aż Artur coś z nim zrobi. Smuga podążała za nim.

Szybko znalazłeś informacje które cię interesowały. Cóż przy życiu pozostała tylko garstka. Przesuwałeś informacje. Mccree, D.Va, Hanzo, Zayra, Torbjon... Na końcu zobaczyłeś dwa imiona i nazwiska które znałeś doskonale. Helen Urbanowski i Shiro Oxton.

Lena nie była pewna co chce jej pokazać. Jednak poszła za nim. Weszliście do jednego z pomieszczeń, Lena spojrzała na ciebie pytającym wzrokiem.

Artur poprowadził ją do jednego z łóżek i powiedział żeby usiadła. Gdy to zrobiła pchnął ją delikatnie na łóżko i wskoczył na nią i zaczął całować. Na chwilę przestał.

- Tyle na to czekałem. 

• Create New...