Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
PrinceKeith

[Gra][DeadRadioMan]Dalsza część historii...

Recommended Posts

Artur oddał pocałunek ale w myślach nadal miał coś innego, ona była jego a on był jej i tylko to się liczyło. Miał nadzieje że Lena przeżyje wszystko co ją spotka bo nie będzie w stanie jej chronić. 

Lena spojrzała na niego.

- Nawet wychodzi... Ale proszę nie udawaj ani nie naśladuj, jeżeli jest to wbrew tobie. Zrozumiem wszystkie zmiany. Powiedz mi... Sam dokonałeś wszystkich tych dziwnych duchowo wymiarowych rzeczy? No i sam zniszczyłeś tyle baz Blackwatch?

Artur odetchnął. 

- Tak, spaliłem wszystko co mogłem. Nie udało mi się jednak dobić Wdowy i Kosiarza. Potem ruszyłem do piekła żeby zabijać demony. - Miał zupełnie inny ton głosu. - Trwało to tak długo że zapomniałem kim jestem i co chciałem przez to osiągnąć. W pewnym momencie gdy walczyłem z Szatanem, no Lucyferem pojawił się Michał Archanioł i zabrał mnie ze sobą. Z tego co mi powiedział sam byłem demonem, zmienił mnie i pomógł. Jednak gdy teraz moje ciało zostanie zniszczone to nie wrócę. Moja dusza już nie istnieje a to co mam w sobie to jedynie atrapa wykonana przez anioły. - Trochę smutniej to zabrzmiało. 

- Trochę bardzo trudno pojąć, że to wszystko zdarzyło się na prawdę. Nie oznacza to, że ci nie wierzę. Bo wierzę... - powiedziała nieco smutnym tonem.

Lena skinęła głową po czym wstała. Czekała na to aż on podniesie się z ziemi by ruszyć za nim. Miała tylko nadzieję, że uda jej się spotkać z Emily dopiero jutro, kiedy wszystko przemyśli.

• Create New...