Jump to content

Galeria Księżniczki Twilight Sparkle


Hoffman
 Share

Recommended Posts

Witam w nowej galerii poświęconej naszej Twilight Sparkle, obecnie Księżniczki Przyjaźni. Choć pewnie zdążyliśmy przyzwyczaić się do skrzydeł, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by od czasu do czasu zamieścić tu coś, co przypomni nam o czasach, kiedy Twilight była zwyczajnym jednorożcem.

 

Dokładnie tak. Uwielbiam wspominać szkołę, fakultety i egzaminy. :giggle: Zdobywanie wiedzy było wspaniałym, ponadczasowym doświadczeniem. Dzisiaj to już nie to samo. Przeczytałam już prawie wszystko! :grumpytwi:

 

Jeśli alikorny rzeczywiście są długowieczne, a nowe dzieła powstają przez cały czas, to przypuszczalnie tytułów do czytania prędko ci nie zabraknie. Musisz tylko okazać trochę cierpliwości.

 

Och, tylko nie zaczynaj znowu z tą długowiecznością. :twilight6: Czytałam już o tym i to nie taka prosta sprawa, naprawdę!

 

Cóż, przekonamy się. A na razie, zapraszam do nowej galerii. Ale zanim nakarmimy oczy dziełami sztuki, mam kilka uwag.

 

Po pierwsze, proszę chować obrazy w spoilery. Po drugie, proszę o maksymalnie pięć dzieł per post. Jeden spoiler to jedno dzieło.

 

Dokładnie. Przyjemności warto smakować w mniejszych porcjach – wtedy trwa dłużej. :twilight2:

 

Trzecia sprawa to treści. Motywem przewodnim ma być przede wszystkim nasza księżniczka, dozwolone są jej humanizacje, czy grafiki wykonane w klimacie Equestria Girls, jednakże surowo się zabrania treści pornograficznych, epatujących przemocą i narządami wewnątrznymi, tudzież nawiązujących do wysokich podatków.

 

To o podatkach traktujcie z przymrużeniem oka. Hoffman wie, że są nieuniknione, ale nie może się z tym pogodzić. :MJTQO:

 

No i rzecz ostatnia – byłoby dobrze, gdybyście podawali źródło grafik i starali się unikać powtórek. Coś jeszcze? Chyba nie.

 
first_day_by_harwicks_art-d4hhf7w.jpg

 

Źródło

 

 princess_twilight_s_final_resolve_by_zoo

 

Źródło

 

 memento_of_the_times_long_gone_by_huussi

 

Źródło

 

 twilight_visits_the_sky_by_huussii-d7sx4

 

Źródło

 

 

Czy najlepsze zostawiłem na koniec?

 twimage_by_jadedjynx-d9pain7.png

 

Źródło

 

 

Pozdrawiam! ;)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...