Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Urodzona w roku 1988 świeżo nawrócona na jasną stronę mocy magii przyjaźni Warszawska pegasis pragnie się zaprezentować. MLP FiM olśniły mnie dopiero kilka dni temu, już zobaczyłam wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki, ale chcę więcej, więcej, więcej! :D Najbardziej kocham Pinkie Pie, zaraz potem uroczą Fluttershy oraz Rainbow "Amazing" Dash. Co nie znaczy że nie doceniam Applejack, Twilight Sparkle i Rarity. Wszystkie kuce są kochane i żadnego nie oddam. :D Poza kucami zajmuję się wyszukiwaniem dobrych filmów i książek. Słucham wszystkiego co moje ucho toleruje. Jednakże Najbardziej tolerancyjne jest na Rammstein, Sweet Noise, My Riot, Kult, Blade Loki i Plebanię<3 Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, pytajcie:D Brohoof ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, muszę znikać do pracy. Do zobaczenia po 21:D

Brohoof. Cieszę się że na forum jest coraz więcej osób z Wawy :pinkie: Niestety jak widać wszyscy są tutaj tak zapracowani. Trzeba się w końcu wybrać/urządzić jakiś maraton. Ostatnio też musiałem pracować podczas oficjalnych warszawskich meetów :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everypony, z tej strony Kamil. Kucyki złapały mnie w swoje sidła w okolicach września zeszłego roku i od tej pory potulnie poddaje się ich władzy. Pochodzę z małej miejscowości Łowicz (miasto między Łodzią a Warszawą). Mam 18 lat, jestem wysokim, chudym, długowłosym i brodatym osobnikiem (typowy Brony ot co). Uczęszczam do 3 klasy ILO w Łowiczu na profilu Biol-Chem. Ulubiony kuc: :pinkie: Ulubiona księżniczka: :luna3: Ulubiony BG pony: :djpon3: Ulubiony ep: Suited for success Ulubiony song: Art of the dress/Smile song

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...