Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

@Lemuur czekam na Twój pomysł inspirowany moim postem : P Nie wiem co musisz przemysleć, użytkownikom +20 postów będziesz nadawał cutie marks? Ciekawe to by było, wystarczy powiedziec jaki kto ma talent i mały rysuneczek zrobić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjen spokojnie, mam tera sporo na głowie, pomysł siedzi gdzieś w zarodku :P. Witam nowych i rutynowo życzę miłej, wspaniałej zabawy na forum. A także ostrzegam was - stąd nie ma już ucieczki! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o mnie.

Karolina, 14 lat, Podkarpacie.

Z charakteru jestem na ogół wyluzowaną osobą, ale też niemiłą, nerwową i niecierpliwą. Aspołeczna przede wszystkim.

Zainteresowania: język angielski, fotografia, grafika komputerowa, szkicowanie, muzyka i gry komputerowe.

Szczupła, niska, brązowe oczy, ciemno brązowe włosy.

Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Heavy Metal, uwielbiam również muzykę Hardcore. Ulubione zespoły: Slipknot, BMTH.

Ulubiony kucyk: Applejack! ;>

A więc witam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze a tu ostatnio zarejestrowany użytkownik: Karolcia. Coś mi odwaliło myślałam, że koleżanka z klasy dała się w końcu namówić ale widzę, że nie... ale i tak witam nowych na forum :D (a szczególnie Karolcie :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Karolina, lubi Metal i Hardcore. :DDzięki :D

Witamy, witamy. :)

PS Mam pytanie ... jeśli byś mogła ... jakie konkretnie gry komputerowe xD ??? :D

MMO, Przygodowe, Gry akcji i internetowe. Wszystkie które mi się spodobają ;D

I dziękuję wszystkim za przywitanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Karolino.

Z charakteru jestem na ogół wyluzowaną osobą, ale też niemiłą, nerwową i niecierpliwą. Aspołeczna przede wszystkim.

Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Heavy Metal, uwielbiam również muzykę Hardcore. Ulubione zespoły: Slipknot, BMTH.

wyluzowana, niemiła, lubi heavy metal. Możemy się dogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię, Karolino. Wyluzowana - mam obawy, że aż za bardzo. Niemiła - j.w. Lubi hęwi metal - za lekko 4meh. Ale to forum o kucykach, haha, baw się dobrze, nie bądź niemiła, nerwowa, niecierpliwa i aspołeczna a na pewno wszystko będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...