Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Również witam wszystkich nowych, życzę powodzenia na maturach :) @Warmen, rozumiem, że świata nie opanowujemy, ponieważ już wszystko nasze? @Guzik, a me dostanie taką czapkę? :O @Mati9319, fandom musi coś robić, aby się wybić i zostać usłyszanym. Jak wiemy, nie ma nic lepszego do tego celu jak nieco sprzeczności ^^ @Lemuur, on my way!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fandom ma być jeszcze bardziej znany? Jesteśmy wszędzie przecież! Siedzę w pracy i nagle jakiś koleś z zakupami popyla do domu.

Niby nic, ale na koszulce miał flagę Polski z salutującą Rainbow Dash!

Dalej: Ostatnio głośny temat figurki Pinkie Pie w jakimś słynnym programie, gdzie kucyki byłby by ostatnim, co by się tam znalazło... A BYŁY!

Hasbro chucha i dmucha na nas, pragnie nam dogodzić, jak najlepiej może. Mało Ci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem, że fandom ma być bardziej znany? Chodziło mi raczej o odpowiedź, dlaczego udało mu się uzyskać taki rozgłos w przeciwieństwie do całej reszty swojego typu- a jednym z głównych czynników była jego kontrowersyjność. Czy figurka ze Star Wars wywołałaby takie same zamieszanie jak ta z różowym kucykiem (w szczególności, że media wciąż nadają o owym powstałym fandomie)? Jeżeli chodzi o całe to zamieszanie, ja raczej pozostaje w stosunku biernym i uważam się za obserwatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie przedstawiłem się ostatnio, ale miałem wtedy czasu co kot napłakał :(. No ale teraz mam zamiar to naprawić. Nazywam się Hubert, mam 15 lat i mieszkam w Grodźcu (jest to w sumie cześć Będzina, ale z tego co słyszałem można chyba uznać to za oddzielne miasteczko, a tak woj. śląskie). Lubię biologię, grać na kompie, no i oczywiście MLP:FIM. Moje ulubione postacie to Applejack i Discord. To chyba wszystko co mogę napisać. Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie. Przepraszam za ewentualne błędy, ale pisze z komórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Brony :bronies: Oficjalnie zwą mnie Marcin, nieoficjalnie Chrysal, a ewentualnie jeszcze Mark. Mam 15 lat i dopiero w grudniu dobiję 16-tki. Mieszkam w południowej dzielnicy Katowic, dokładniej Piotrowicach (I tak wiem, że nikt jej nie zna). Uwielbiam czarne charaktery (poza Discordem, który mi nie przypadł), a najbardziej Królową Chrysalis.. Osobiście jestem dosyć skryty w sobie, ale mam za to dobrych przyjaciół do których mogę się zwrócić. Jestem Brony od paru miesięcy tylko dlatego, że zostałem w to wciągnięty przez mojego przyjaciela. To tyle.. :D Wszelkie pytania, na GG.. Zwykle jestem dostępny.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stado nam rośnie...to złe określenie.

CITIZENS OF PONYVILLE! Witajcie! Chrysalu, Arjen, nie ma to jak kolejni nowi użytkownicy ^^ Rośniemy, coraz więcej osób znajduje tu schronienie, albo coś tam...nie wiemy co, ale to jest potwierdzone przez Instytut Matki i Dziecka, że to forum silnie uzależnia. Najmocniejsze psychotropy się chowają.

Witamy was raz jeszcze! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pozwólcie, że się przedstawię. Zwą mnie Yeti(przeważnie) lub do wyboru do koloru : SnowMan, SnowPony, BigFoot, Mieszko12(Tak dla odmiany ^^)... Z imienia Patryk. Nazwiskiem się na razie nie pochwale ale przyznam, że z drugim imieniem tworzę umiłowany przez wszystkich PKS. Lat 14 zameldowany w Warszawie na bemowie. Miłuję się w metalu, hard rocku i jego mniej twardej wersji. Interesuję się bronią(nie każdy czternastolatek może pochwalić się dostępem do policyjnej strzelnicy :3 ), muzyką, rysowaniem, animacją i komputerami. W wolnych chwilach strzelam do kumpli w lesie(ASG), siedzę w necie albo robie sobie kłopoty w okolicy :3 . Kieruję się w życiu filozofią Pinkie (I wanna make you smile) więc często chodże uśmiechnięty. Zaczęło się gdy pierwszy raz obejrzałem MLP:FIM. Pamietam, że cały (nocny) weekend przesiedziałem nadrabiając odcinki aż nie dotarłem do wtedy aktualnego A Bird in the Hoof. Ulubionego kuca nie posiadam - waham się miedzy Fluttershy a Derpy. Jestem wprost dumny z tak wspaniałego fandomu jakim są Bronies :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem Dawid mieszkam w Kuźni Raciborskiej (woj. Śląskie) Mam 15 lat ;) interesuję się informatyką, rysowaniem (Manga, PONY!) Moje Hobby to jazda na rowerze i bieganie (Ćwiczę na wypadek ataku zombie ;P) Moja ulubiona postać z MLP:FiM to: Luna! :D Jestem dumny z bycia Brony i staram się to rozpowszechniać w szkole (Mam już wielu zwolenników ale są też zaciekli wrogowie ale mam to gdzieś nie chcą spróbować zapoznać się z fandomem i zostać Brony to ich sprawa ;P) Jestem tu nowy a jeden z rysunków zamieściłem w dziale Rainbow Dash ;P. Niom to chyba tyle jbc. to pytać (PW, temacik obojętnie ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay, zapomniałem się nawet przedstawić. Na imię mam Sebastian, jestem z Białegostoku, mam 18 lat, ucze się w technikum elektrycznym, profil grafik komp. Interesuje się... grafiką komputerową xD Jakoś od dwóch miesięcy sobie tworze fanarty itp. Po za tym gram troche na gitarze, słuchałem wcześniej głównie rocka/metalu, teraz troche mniej, i troche lżejszego, bo poznałem muzyke od bronych, która mi bardzo odpowiada. Ulubione postacie to Twilight i RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...