Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam mam na imię Kamil mam 20 lat jestem z zawodu kucharzem nie lubię podróżować ale za to lubię gry na PS3 i PC orazu udzielam się na YT

http://www.youtube.com/watch?v=34KeYCGGwsk&list=UU_1rcbx6TuwLSEu3KqEyEvw&index=10&feature=plcp

Aktualnie pracuje w norwegi na rozbiorze wieloryba (rozkrajam duże elementy wieloryba na małe oraz przygotowuje je deo wysyłki) teraz może coś jak zacząłem się interesować kucykami więc moja przygoda zaczęła się jakoś 4 miesiące temu trafiając przypadkiem na kanał misiek200m po wysłuchaniu opowiadania my little dashie coś we mnie pękło i zacząłem śledzić jego kanał potem przeróbki MLP i w końcu zacząłem oglądać odcinki MLP potem zaakceptowałem ze je lubię i jestem bronies i jakoś dalej się potoczyło i trafiłem do was Moim zdaniem to wszystko co mogłem napisać o sobie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was obu napadło zachowujecie się gorzej jak heiterzy(ale ty keola jak to mówią przegłeś trochę palkę) sami nawet nie wiecie gdzie będziecie zarabiać na chleb i czym lub przy czym będziecie pracować :rapidash: . Trochę mi wstyd za nich :octcry: . Wiec witaj i czuj sie dobrze na forum i nie zwracaj uwagi na takie przypadki :brohoof: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was obu napadło zachowujecie się gorzej jak heiterzy sami nawet nie wiecie gdzie będziecie zarabiać na chleb i czym lub przy czym będziecie pracować :rapidash: . Trochę mi wstyd za nich :octcry: .

Wiec witaj i czuj sie dobrze na forum i nie zwracaj uwagi na takie przypadki :brohoof: .

ale ja wiem co ja będę robił i jak zarabiam na chleb :) wszystko masz tu

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=34KeYCGGwsk

to jestem ja prawdziwy i mój głos :) jak by co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak właściwie to cześć, przepraszam za takie wejście, życzę miłej zabawy na forum i w ogóle :brohoof: ale zrozum, od roku walczę o prawa ssaków morskich, wielorybów także, a ty je rozkrajasz...

praca jak praca tylko widzisz to nie do końca tak :) to wieloryby ale karłowate tutejsze szkodniki niszczą uprawy ryb on zjada tyle ryb w godzinę tyle co złowi jedna łódka przez jeden dzień innych wielorybów nie łowią bo nawet nie wolna i są dorsze w eksploatacji

i wszystko jest legalnie i od każdej wypłaty są odciągane pieniądze na odnowienie fałny więc walcz z tymi co nie legalnie łowią i zabijają wieloryby :) np białe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wiem co ja będę robił i jak zarabiam na chleb :) wszystko masz tu

to jestem ja prawdziwy i mój głos :) jak by co

to przynajmniej wiesz ja na razie próbuje coś złapać na wakacje lecz w tym kraju sie nie da... :P nawet do pracy przy zamiataniu lub jako operator "ręcznej koparki" chcą doświadczenia... to na co szkoły nauka itp jak nie będzie się miało gdzie pracować i jeśli mam być szczery chętnie bym tez tak pracował :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nielegalne, ale moralnie naganne już tak. Nie potępiam cię, nawet tych połowicieli, ale zleceniodawców już tak. Od dwóch-trzech lat fascynuję się delfinami i wiem o nich wszystko, przeczytałem o nich wszelkie możliwe publikacje naukowe. Delfiny/wieloryby to drugie (lub trzecie) najinteligentniejsze stworzenia na Ziemi, prawie dorównujące ludziom i nawet przewyższające ludzi pod wieloma względami. Zabójstwo zwierzęcia z rzędu Cetacea jest dla mnie morderstwem. Jak jakiś amerykanin zjada dziennie tyle, co pięciu innych ludzi, to nie zabija się go, żeby w McDonaldzie zostało więcej zestawów. To nie jest usprawiedliwienie, nie można przedkładać zysku nad czyjeś życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nielegalne, ale moralnie naganne już tak. Nie potępiam cię, nawet tych połowicieli, ale zleceniodawców już tak. Od dwóch-trzech lat fascynuję się delfinami i wiem o nich wszystko, przeczytałem o nich wszelkie możliwe publikacje naukowe. Delfiny/wieloryby to drugie (lub trzecie) najinteligentniejsze stworzenia na Ziemi, prawie dorównujące ludziom i nawet przewyższające ludzi pod wieloma względami. Zabójstwo zwierzęcia z rzędu Cetacea jest dla mnie morderstwem.

Jak jakiś amerykanin zjada dziennie tyle, co pięciu innych ludzi, to nie zabija się go, żeby w McDonaldzie zostało więcej zestawów. To nie jest usprawiedliwienie, nie można przedkładać zysku nad czyjeś życie.

mój zleceniodawca jak go nazwałeś był kiedyś za ochroną wielorybów zapomniałem jak ta organizacja sie nazywała ale dość popularna ekologiczna organizacja (znana na całym świecie) lecz od szedł od nich bo wyczaił ogromną kasę :) teraz zarabia na jednym sezonie około 5 milonów (sezon trwa 3 miesiące)


Emmm nie wiem o co chodzi, ale witam wszystkich nowych :)

:brohoof:

Zupełnie zapomniałam o tym temacie :P

witam


Zaraz, zaraz... Czy ja zrobiłem coś źle? Czy coś napisałem nie tak?

Jeśli tak, to masz tu darmowo kolejny kufel w ramach przeprosin :cydr:

I żałuję jeżeli kogoś obraziłem...

tylko jeden :) wolał bym calom skrzynie bym zapomniał o bożym świecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepszą imprezę mamy u Big Macintosha. Zapytaj się go o coś to się przekonasz. A cydru mamy tam tyle, że ho, ho! Wpadnij czasem.

brt (coś wymamrotał kiwając twierdząco głową)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...