Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witamy cię Kamilu. Życzę ci dobrego startu na forum, dużo muffinek, masy repek i żebyś nie złapał żadnego ostrzeżenia.

wolny czas spędzam przed kompem z kotem ^.^ (wiem że to dziwne ale mój kot patrzy co robie na kompie) lub bawie się z nim.

NEVER ALONE !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Cozy,interesuję się muzyką rockową i metalową(ogólnie rzecz mówiąc jestem Metalowcem). Moje hobby to granie na komputerze i słuchanie dobrej muzy, lubię Mincraft-a, My Little Pony Friendship is Magic i dobrą muzę, a moją ulubioną postacią jest Rainbow Dash. To chyba na tyle, w razie co to pytać.

Edytowano przez Cozy Glass
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hawajek1 na tm forum i przekucykowej zabawy. Trzymaj i zjedz tą smaczną i uśmiechniętą :muffin: i popij to :cydr: Pozdrowienia

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taki temacik też się chyba przyda, chyba każdy wie o co kaman ;p

Dobra, to ja mam na imię Adrian, mieszkam w Kraśniku (woj.lubelskie), interesuję się informatyką, moje hobby to granie na kompie xD, lubię pomidorową, i oczywiście jestem fanem My Little Pony Friendship Is Magic, moja ulubienica to Fluttershy. To chyba tyle o mnie, w razie czego to pytać ^^.

To tak jak ja, z wyjątkiem tego, że mam na imię Antek i mieszkam w Warszawie. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, haj, hello!

Więc - mam na imię Karolina, z rocznika 2000, mieszkam w Iłży (woj. Mazowieckie). Jestem wielką fanką My Little Pony: Przyjaźń to magia, a poza tym interesuję się grami komputerowymi, lwami i Afryką. Moją ulubienicą jest Rainbow Dash, a zaraz po niej Pinkie Pie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Hatini Dash i Formutora przepinkastycznie na tym przekucykowym forum. Bawcie się dobrze i trzymajcie :muffin: i :cydr:, są naprawdę pyszne.

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim! Nazywam się Małgosia choć login może być mylący ^^ To dlatego że niezbyt przepadam za swoim imieniem, no ale imienia się nie wybiera ;P Lecz zwracać się do kogoś inaczej chyba można no nie? :D No nic... MLP poznałam w lato 2012 dzięki parodii StalinaCWHC :D DZIĘKI STALIN! Zaciekawiły mnie wielobarwne postacie, a że od zawsze byłam dziecinna postanowiłam przynajmniej jeden odcinek z ciekawości obejrzeć... no i na jednym się nie skończyło^^ Teraz z wielką ciekawością śledzę rzeczy związane z fandomem: magazyn brohoof , tumblery (czy jak to się tam piszę i odmienia), fanfiki, muzykę, arty no i was. Moje zainteresowania? Czuje że jestem bardziej duszą artystyczną dlatego ćwiczę grę na keybordzie, lubię... a przynajmniej próbuje sklecić jakieś opowiadania, ostatnio wróciłam nawet do pasji z dzieciństwa ^^ RYSOWANIA. Poza tym ze względu na szerokie występowanie języka angielskiego w tumblerach i piosenkach postanowiłam także przyłożyć się do nauki angielskiego ^^ No to chyba na razie tyle... mam nadzieje że przyjmiecie mnie w tym nie tak małym gronie z otwartymi ramionami :) I sory że tak się rozpisałam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wWitam i ello trolololo

Jestem Michał i to mój drugi post

Lubie jak pewnie wszyscy MLP

Ogólnie mnie interesuje programowanie w C++ i cupanie w gryyyyyyyyyyyyyyyyy.

mam 14 lat i mieszkam w krakowie

moją ulubioną postacią jest DISCORD!

aha i jestem trzeci rok fanem MLP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...