Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć wszystkim, nazywam się Miron i mam już właściwie 18 lat (urodziny za

6 dni :D). Oglądam MLP: FiM coś koło 2 miesięcy, ale zdążyłem już obejrzeć wszystkie odcinki i przeczytać parę fanficków. Moimi ulubionymi poniaczami są Fluttershy, Pinkie Pie i Twilight Sparkle. Pochodzę z Śląska, a konkretnie Zabrza. Znajomi nie przepadają za kucykami, więc może choć na forum będzie z kim pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich, a w szczególności Upcoming Hope i Baffling Glum. Życzę miłej zabawy i wszystkiego kucykowego. Na dobry poczatek trzymajcie ode mnie:muffin::cydr:

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na spamtime z mojej strony.

Aloha (jak pawełżądzi) Jam jest Kamil lat mam 17 na karku. Pochodzę z Nowego Targu, czyli totalnego wygwizdowa w górach. Mam tutaj konto od X czasu, ale kożystałem z niego tylko po to, aby spamować swoim opowiadaniem.

I Like Train

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na imię Kamil mieszkam w warszawie kocham zwierzęta mam kota uwielbiam fluthershy ulubiony odcinek mlp sezon2 z asertywną fluthershy wolny czas spędzam przed kompem z kotem ^.^ (wiem że to dziwne ale mój kot patrzy co robie na kompie) lub bawie się z nim. Gdybym miał znaczek to były by 3 możliwości logo cs'a coś związanego z rysowaniem albo z zwierzętami i nie potrafię nienawidzić chodzby najdziwniejszego zwierzęcia najwyżej jest dla mnie neutralne

fluthershy rzadzi :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...