Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Mikołaj 11 lat (Chyba najmłodszy z bronies) mieszkam na śląsku eee hobby muzyka i granie wyłącznie w patapony ;P jeśli ktoś był na my little konwencie to możliwe że mnie widział taki dzieciak długie włosy i pełno przypinek więc pozdro :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome, welcome, welcome witam Cię na tym przekucykowym forum, cytując phinbellę781 chyba się powtarzam ,ale ja to bardzo lubię, więc wybaczycie mi prawda ? Pozdrawiam i życzę wspaniałej zabawy Vinyyl, mam dla Ciebie w prezencie :muffin::cydr: i serdeczny uścisk ::pinkiehug: pozdrawiam lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat, moją ulubioną bohaterką jest AJ. Oprócz MLP: FiM interesuję się Lotnictwem. :djTyy: Ze sportów uprawiam przede wszystkim bieganie , grę w piłkę i oczywiście jazda na rowerze. Co do rodzaju słuchanej muzyki się nie wypowiem bo słucham to co mi się spodoba. :omnom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Dawid i mam 16 lat. Interesuje się MLP:FIM od Lipca ub.r. Oprócz MLP interesuję się sportem oraz informatyką. Moimi ulubionymi bohaterkami są Fluttershy i Rainbow Dash. Cieszę się, że mogłem dołączyć do was i myślę, że w waszym gronie będę się świetnie bawić. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...