Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich was, jak się cieszę, że forum powiększyło się o dwie nowe kucykowe buzie, powodzenia Rarity2002 i Danielx456. Mam dla Was :muffin::cydr:, fajne, co?:pinkie3: Wszystkiego najkucykowszego w nowym roku. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powszechnie jestem nazywana Katarzyną, urodziłam się w Halloween 1997 roku, co wiele tłumaczy. Rysuję, maluję, rzeźbię (Znaczy rysowałabym, malowałabym, rzeźbiłabym - gdyby mi się chciało). Moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna. Słucham metalu i rocka, czasami nawet muzyki irlandzkiej i celtyckiej. Gnieżdżę się w Siemianowicach Śląskich (koło Katowic). Miło mi Was poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że jesteście z nami!

Witam. Nazywam się Martyna.Interesuję się MLP od marca zeszłego roku.Od kilku miesięcy zajmuję się rysunkiem.No i co tu się rozpisywać (kto by to czytał), miło mi was poznać ^^

Uwierz... Czytają. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAY:yay: ile tu nowych kucyków do przywitania, więc witam Was serdecznie na tym przekucykowym forum i łapcie :muffin::cydr: w prezencie. Bawcie się dobrze: VioletV, Nocturnal Light i Raindrops (choć Ciebie już znam, ale każdy zasługuje na przywitanie :D). Good luck every ponys :) lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam... mam na imie Gabrysia i mieszkam... za granica bo w poprzednim roku na poczatku wakacji wyprowadzilam sie... mam 14 lat i lubie sluchac muzyki, rysowac, kiedys troche haftowalam i uwielbiam MLP... moim ulubiona postacia jest Rainbow Dash... dobra nie bede przynudzac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przynudzasz Little_Star, witam Cię serdecznie na tym przekucykowym forum i życzę przerainbowdashowej zabawy na dobry początek mam dla Ciebie :muffin::cydr:. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiej, to mój "First day here" więc się przedstawię: Kamil, lat 18 zamieszkały w województwie mazowieckim w jednym z podwarszawskich miasteczek noszącym dumne miano "Tłuszcz". Cóż, jak wszyscy tutaj lubię My little Pony, lecz muszę przyznać iż niezbyt przepadam za fanatycznym odłamem fandomu...jak chyba każdy. Cóż by tu jeszcze dodać... Hmm, lubię "czipsy", słone paluszki i inne słone przekąski. Ulubiona postać ?... Fluttershy. W wolnych chwilach siedzę przy kompie, czytam i piszę (mój najnowszy "fanfik" ma ponad 120 stron A4 i ciagle rośnie !), lecz staram się zerwać z pisaniem fanfików. Lubię fantasy i sci-fi... I to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...