Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Qrcze, starszyzna mnie ubiegła...
Serdecznie chciałbym sie ze wszystkimi przywitać, ja Michaś.

(Czemu tak? Nie wiem, spytajcie wszystkich, ale tak mnie zwą, i tak się przyzwyczaiłem...)

Jestem z Gdańska, a konkretniej trójmiasta :D bo w dzień zazwyczaj w Gdyni, po południu w Gdańsku,

a resztę czasu różnie, zazwyczaj w promieniu do 100km od naszej wspaniałej konglomeracji.

 

Chętnie powiedziałbym czym się interesuję, ale że wszystkim i niczym ... Toć i tak bywa. 

Trochę gram na gitarze, nie żebym bardzo umiał, ale lubię (fingerstyle :D). Umiem za to dobrze grać na nerwach.

Interesuję się też chemią (dobrze, już wychodzę...), biotechnologią (co? no jakoś tak siłą rzeczy)...

Odrobinę matmą czy elektroniką, tudzież inny gatunkiem fizyki... Nie, jednak mi przeszło.

Nu i fotografią cośniecoś.

 

Mam "pecha" być silnie związanym z francuskim, od dłuższego czasu. Tak dobrych 10 lat, od kl.1 którą kończyłem w Belgii.
Aż po obecną maturalną dwujęzyczną z francuskim. Super. Ale nie narzekam ;)

 

Bardzo lubię książki. Mógłbym mieszkać u Twilight wręcz. 

 

Chciałbym umieć rysować kucyki, ale nie umiem. Może kiedyś. Wkońcu przygotowanie do matury  :ming:  

 

Ulubiona postać? Trudno powiedzieć...

Twilight, za książki, pociąg do wiedzy i bo tak.

Rainbow za bycie bezpośrednią, bezkompromisową, i podwójne bo tak. No i jest odwaRZna ;)

Fluttershy za to, że jestem do niej podobny, na co dzień do starej Flu,a jak trzeba kogoś ustawić, to do nowej :D .

AJ bo tak, za akcent, upartość.

Rarity... Wiadomo :D Za psy. Też jestem do tego zdolny.

Pinkie? Imprezka.

Ew. Luna bo ciemność.

 

Ale jakbym miał wybrać to nie wiem. Twi albo Dash.

Lubię też Big Wingsa.

 

Żeby trochę podsumować, znamy się z Tomusiusem. Nas też będzie można poznać, jak się przedstawimy jako pewna ekipa...

Ale nie uprzedzajmy faktów.

Gratuluję wytrwałym. Nie wiem czy chciałem coś jeszcze napisać, ale nawet jeśli to nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!
 
Nazywam się Bartek, 21 lat, mieszkam w okolicach Bielska-Białej. Gram na gitarze (elektrycznej), komponuję (zbyt duże słowo), piszę opowiadania i wiersze, programuję. Kocham metal (głównie thrash i death), rock progresywny, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Ulubionym kucem, nie mogę się zdecydować, ale jest nim chyba Rarcia i Luncia, tak trudno wybrać tą jedyną postać ^^. W wolnych chwilach tworzę (głównie muzykę), uczę się, czytam różności... Ulubiony serial to oczywiście MLP, a filmy to na przykład "Odyseja kosmiczna".
Pozdrawiam gorąco wszystkich forumowiczów  :rarityexcited: .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja :) w końcu doczekałam się aktywacji konta więc się przywitam :) jestem z Łodzi, wolę raczej starsze wersje kucyków, ze względu na to, że wychowałam się na nich (nie wiem która dokładnie seria). Z kopytnymi jestem związana na co dzień w wersji realnej (jeździectwo), a poza tym każdą wolną chwilę zajmuje mi rysunek i malarstwo. 

Edytowano przez Metka04
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Wiktoria. Interesuję sie plastyką, jeźdźiectwem konnym i muzyką. Zaczęłam śpiewać i pisać piosenki, narazie nie wychodzi mi to za dobrze :P. Od dłuższego czasu zaczęłam interesować się kucykami MLP. Moja ulubienica to Fluttershy, ale pozostałe kucyki też bardzo lubię. Trochę sie rozpisałam jak zawsze. Jeśli macie jakiejś pytania, chętnie na nie odpowiem ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Agnieszka ;-;

Interesuję się typowo NIE dziewczyńskimi sprawami. Mam kręcone włosy i pewnie przez to jestem zakręcona. Mój ulubiony kucyk to Pinkie i ewentualnie Rainbow Dash. No i może AJ. Mieszkam w małopolsce. Właśnie straciłam przyjaciółkę i... no wiecie, trochę źle się z tym czuję... Ale jakoś sobie radzę uśmiechem :) (Never Stop Smiling). W mojej klasie są same osoby, które albo nienawidzą kucykow, albo lubią je, ale nikt o tym nie wie. I jeszcze jest jedna koleżanka, która lubi kucyki, ale za to jest dziwna i zachowuje się jak małe dziecko i na dodatek zawsze ma spocone i śmierdzące ręce. W każdym razie... Nawet lubię niektóre koleżanki z mojej klasy ^^ A przedewszystkim lubię MLP.

Potrafię grać na organach (właśnie uczę się Gypsy Bard). Fandubuję piosenki kucykowe i komiks Vocational Death Cruise razem z Luną Mae Snow. Na YouTubie nazywam się NPNZ184 (subkujcie! ^^). To tyle, jak sobie przypomnę coś więcej o mnie to dopiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam sie Nikolas rocznik 97 mieszkam w Lubartowie woj.Lubelskie (chociaz aktualnie Usa , Chicago , IL ale tylko na kilka lat  ) Slucham , wlasciwie to wszystkiego Od Metalu , Rocka przez Reggae , techno , pop , HipHop , rap  itd skucham to co mi sie podoba :D Czesto grywam na xboxie na kopie rzadziej ze wzgledu ze go tutaj nie mam :ajunsure: Uwielbiam MLP:FIM a moja faworytka jest Rd bo mamy troche wspolnych cech i zaje wyglada  :rdblink: Interesuje sie sztukami walki (tylko interesuje bo zadnego nie uprawia chociaz znam 2 chwyty ^^ ) II wojna swiatowa , Latami 30,40 , Komputerami i troche rysuje . To na tyle chyba  :ming:

Edytowano przez Wilczuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam sie Nikolas rocznik 98 mieszkam w Lubartowie woj.Lubelskie (chociaz aktualnie Usa , Chicago , IL ale tylko na kilka lat  ) Slucham , wlasciwie to wszystkiego Od Metalu , Rocka przez Reggae , techno , pop , HipHop , rap  itd skucham to co mi sie podoba :D Czesto grywam na xboxie na kopie rzadziej ze wzgledu ze go tutaj nie mam :ajunsure: Uwielbiam MLP:FIM a moja faworytka jest Rd bo mamy troche wspolnych cech i zaje wyglada  :rdblink: Interesuje sie sztukami walki (tylko interesuje bo zadnego nie uprawia chociaz znam 2 chwyty ^^ ) II wojna swiatowa , Latami 30,40 , Komputerami i troche rysuje . To na tyle chyba  :ming:

Zasadniczo nie słucha się hip hopu (bo nie jest to gatunek muzyczny) tylko rapu. Niepokoi mnie wymienienie obok siebie tych dwóch rzeczy i jak je interpretujesz. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie słucha się hip hopu (bo nie jest to gatunek muzyczny) tylko rapu. Niepokoi mnie wymienienie obok siebie tych dwóch rzeczy i jak je interpretujesz. 

Nie slucham tego gatunku zbyt duzo ale racja troche to nie ma sensu  :ming:  Rap to muzyka , hip hop to kultura .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To je wcześnie też cos napiszę :P Jestem Madzia i mam 13 lat. Jestem ze Śląska i bardzo lubię MLP, interesuję się też rysowaniem i muzyką, a moją ulubioną postacią jest Twili :3 :giggle:

Cześć Madzia.

Ładny rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...