The Silver Cheese

Co tam podjadasz?

Recommended Posts

Cheese, widziałeś gdzieś moje babeczki?

.. Wziąłem parę. Szą pszegenialne pszepyszne :) ..

Ale to były babeczki dla Derpy !! It was Lemon Suprise !!!

<krztusi się>

A wy co podjadacie między posiłkami, na deser, przed laptopem, w pracy czy wieczorami? Dla tych co nie zrozumieli scenki powyżej odsyłam do poniższego klipu :D:

Spoiler

• Upvote 3

Ja chyba najczęściej podjadam tosty z serem i szynką. Właściwie tosty nie raz służą mi także za każdy posiłek główny... Mam beznadziejny sposób odżywiania :rainderp:

Edited by Claire
  • Upvote 1

Brytyjski tost z camembertem między kromkami. (To teraz)

A czasami zjadam też Donuty bo sa dobre w Kauflandzie chodź z kapitału niemieckiego 

• Upvote 1

Dzisiaj naszła mnie ochota na winogrona. Mam zachcianki jak baba w ciąży :rainderp:. Były strasznie drogie 10 zł/kg, pieruńsko twarde i jakieś takie bez smaku. A tak, jak nie ma w pobliżu winogron, to wcinam  płatki śniadaniowe na sucho.  Bywa, że zjem pół wora w parę godzin. 

• Upvote 1

Ja to głównie zajadam się czekoladą, taką zwykłą mleczną z Wedla albo Milki :omnom:Nie przejdę też obojętnie obok żelek.. najlepiej takich kwaśnych! Te z biedry są dobre.

• Upvote 1

7 minut temu Vezariusz napisał:

Ja to głównie zajadam się czekoladą, taką zwykłą mleczną z Wedla albo Milki :omnom:Nie przejdę też obojętnie obok żelek.. najlepiej takich kwaśnych! Te z biedry są dobre.

Jakie z biedry? Nazwa ?

• Upvote 1

Rodzynki, a konkretniej rodzynki sułtańskie. Wpadłem w rodzynkowy szał ostatnio i nie mogę go przerwać. Kiedy mogę to kupuję sobie też liczi :D

• Upvote 1