Skocz do zawartości

Jeden Podmieniec z Dziewięciu


Szonszczyk

Recommended Posts

Panie Sznuk, pana odpowiedź jest błędna. Wojna podmieńcowa, czyli taka pomiędzy dwoma rasami changelingów, jeszcze się nie odbyła.

 

W tym momencie dochodzimy do przedostatniego uczestnika naszej gry: Simo Heyah

A oto pytanie:

Cytuj

8.Smażone motyle na małym ogniu z sosem z korzenia drzewa tęczowego, przyrządzane przez tęczlingi to?

Limit czasowy: 26.04 {17:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to główne pożywienie tęczlingów i nazywane jest zupą z motyla. Odpowiedź jest prawidłowa.

 

A ostatnim uczestnikiem naszej gry jest Germiona Hranger.

Czy coś pokręciłem? :wow:

A oto pytanie:

Cytuj

9. Jak mógłby nazywać się portal społecznościowy podmieńców?

Limit czasowy: 26.04 {17:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu Miszcz Tencz napisał:

A ostatnim uczestnikiem naszej gry jest Germiona Hranger.

Czy coś pokręciłem? :wow:

Jesteś pewien, że chcesz znać odpowiedź na to konkretne pytanie? :pinkie4thwall:

A portal społecznościowy podmieńców mógłby się nazywać Hivebook, ewentualnie Nasze Gniazdo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chcę :drurrp:

Wiedziałem, że pytanie było zbyt proste, więc teraz przejdźmy do jakiś trudniejszych ...

 

Pan numer jeden, czyli ten Pan Odd dell cośtam ... przepraszam jeśli coś źle powiedziałem.

Pytanie do pana:

Cytuj

10. Jak nazywa się wielokrotny zwycięzca konkursu na najbrzydszego podmieńca w roju?

Limit czasowy: 26.04 {19:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Sprawdza kartkę z poprawną odpowiedzią*

Mehh, biorę tą gorzałę.

 

Przechodzimy dalej.

Pan numer czy: Morty Smith we własnej osobie.

A oto pytanie:

Cytuj

12. Ilu podmieńców potrzeba do przykręcenia żarówki?

Limit czasowy: 27.04 {22:00}

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... Ee... Jeju no... Serio nie wiem... Myślę że... C-co, Rick? No nie wiem... Okej...

 

Myślę że do wkręcenia żarówki potrzeba sześciu podmieńców. Te zamieniają się w mane 6 i proszą księżniczkę Celestię o pojawienie się w Ponyville, wtedy królowa Chrysalis zajmuje pod jej nieobecność tron i wszczyna krwawą wojnę między rasami a strona kucyków jest tak zaabsorbowana wojną, że tym podmieńcom udaje dostać się do pokoju i wymienić żarówkę bez obawy, że mogą zostać wykryte w świetle. 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy po krótkiej przerwie ...

Panie Morty Smith, pana odpowiedź jest błędna ponieważ Chrysalis nigdy nie obejmie miejsca Celestii.

A w gnieździe zamiast żarówek podmieńce mają świetliki. Ale i tak dziękują za ciekawą teorię spiskową, ale przechodzimy do pana o ciekawym imieniu:

M.O.D.O.K

A oto pytanie:

Cytuj

13. Jak się nazywa ulubiony napój alkoholowy Thoraxa?

Limit czasowy: 29.04 {01:00}

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorax by tego nawet do pyszczka nie wziął ... prawidłową odpowiedzią jest "Tęczowa Chrysalis" i jest to jeden z najmocniejszych trunków w Equestrii ponieważ ma w sobie siłę rozpaczy Thoraxa po stracie królowej i jej ucieczce.

Niezła próba panie o skrótowej nazwie, a my przechodzimy do kolejnej osoby:

Ryszard Petru i WOW jakie pytanie dla pana:

Cytuj

14. Ile miesięcy trwa ciąża u podmieńca?

Limit czasowy: 29.04 {14:00}

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który polityk Prawa i Sprawiedliwości powiedział takie brednie. Ciąża u podmieńca trwa... 0 miesięcy. Podmieńcy bowiem wykluwaja się z jaj!

Takie oświadczenia zagrażają naszej demokracji! Przeprowadzimy referendum w sprawie  przyspieszonych wyborów, bowiem PiS tylko manipuluje naszych rodaków! 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź pana Petru jest jak najbardziej prawidłowa, szkoda, że Pan powoli schodzi ze sceny politycznej a pana partia się rozlatuje, bo państwo polskie by dużo zyskało na pana wiedzy.

Pan (L)IZAK, pytanie dla pana (jedno z ostatnich normalnych pytań ...)

Cytuj

15. Czy Chrysalis jest w pewnym sensie alicornem?

Limit czasowy: 29.04 {23:00}

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Chrysalis jest alicornem ponieważ posiada róg i dziury w nogach.

 

Teraz kieruję pytanie do Pana Tadeusza Sznuka:

Cytuj

16. “Kiedy wszystko jest bez sensu przypomnij sobie, że istnieją takie stworzenia jak tęczlingi” to powiedzenie wymyślone przez?

Limit czasowy: 30.04 {10:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie czy odpowiedź? W sumie to nieważne ... prawdziwa odpowiedź to: Starlight Glimmer.

 

Następne pytanie idzie do: Simo Hayha.

Cytuj

17. Jaka partia polityczna powstała z fuzji “Czarnej Magii” i “Tęczowego Frontu”?

Limit czasowy: 04.05 {23:59}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Simo Hayha nie chce chyba odpowiedzieć na moje pytanie, więc przechodzimy dalej do pani Hermiony ...

Cytuj

18. Co widzi Celestia kiedy przychodzi do roju changelingów?

Limit czasowy: 06.05 {18:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Miszcz Tencz napisał:

18. Co widzi Celestia kiedy przychodzi do roju changelingów?

Och, to proste. Przychodząc do roju changelingów, Celestia widzi wszystko czarno.

 

W ramach ciekawostki pozwolę sobie dodać, że gdyby natomiast wybrała się do tęczlingów, nie widziałaby nic, bo za bardzo mieniłoby jej się w oczach.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Odpowiedź pani Hermiony jest prawidłowa.

 

A my rozpoczynamy drugą rundę, przypomnę jeszcze szybko zasady: osoba która odpowiada, ma w odpowiedzi napisać numer kolejnej osoby co odpowiada. 18 pytań w maszynie losującej, nie będzie łatwo na nie odpowiedzieć!

 

Zacznijmy od pana numer 1:

Cytuj

1.Dlaczego tęczlingi wyglądają tak jak wyglądają?

Limit czasowy: 07.05 {16:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale nie śpię pani profesor! E... zaraz to nie lekcja chemi? 

A tak te tęczlingi... no coś tam przedawkowały, chyba miłość, czy jakoś tak. 

Mam jeszcze powiedzieć kto ma mówić po mnie? Dobra... to niech będzie ten dres... znaczy swetru. No Petru, ten z piątką. Słyszałem jak mówił o jakimś rubikoniu, może wyjaśni co to jest... nie wiem czy to ma coś wspólnego z tęczlingami, ale co tam. 

Edytowano przez Lyokoheros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Odpowiedź jest prawidłowa.

 

Pan numer 5 -> pytanie dla pana

Cytuj

2. Co można znaleźć na końcu tęczy?

Limit czasowy: 07.05 {17:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu tęczy można znaleźć nie klub lgbt jak twierdzą ci narodowcy z PiS'u, tylko demokratyczne państwo, pełne miłości do swoich obywateli tj. rój tęczlingów, wraz z kochanym Thoraxem na czele.

 

@Lyokoheros Rubikoń - koń na którym Cezar przekroczył bramy Rzymu i zostawił po sobie rozrzucone kości. Jak można tego nie wiedzieć? Pff...Coś ty Kaczyński? I nie rób mi takich oczu jak Macierewicz tutaj.

 

Typuję Pana z nr 6. No Izak.... Może wreszcie coś w tych skrzynkach trafisz... Potem nie zapomnij wspomóc mojej partii na naszej stronie.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...