Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny: "Oblicza Natury"


Solar Night

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ekhem... No, nasz poprzedni opiekun Drżypłoszki wyparował, zostawiając konkurs otwarty, bez rozstrzygnięcia, w dodatku obiecując wcale nie byle jakie nagrody. 

W jego imieniu chcę was przeprosić (chociaż nie wiem czy mu zależało :v), ale nie zamierzam tego tak zostawić. Konkurs rozstrzygnę ja, będę niestety musiała zmienić nagrody, ale na pewno nie zostawię was bez niczego. 

W każdym razie nie wiem ile mi zajmie ogarnięcie tego, ale musicie wykazać się cierpliwością. Coś wymyślę.

Na razie zamykam temat. Dam znać od razu jak będzie coś wiadomo.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomysłom @Kruczek oraz @Uszatka zdecydowałam. Wszystkie wyróżnione przeze mnie prace dostaną się do specjalnej galerii (którą wkrótce stworzę jeszcze dzisiaj). Konkurs można powiedzieć, że przepadł. Najmocniej przepraszam za zamieszanie, ale cóż, naprawdę na to za bardzo wpływu nie miałam, zwyczajnie szkoda mi wszystkich uczestników konkursu, którzy nadesłali swoje piękne prace. 

Jednak dzięki niewypałowi tego konkursu zamierzam stworzyć temat, gdzie będziecie mogli posyłać prace związane z naturą. Wyróżnione prace będę wybierała ja (czy też kolejny opiekun), podobnie jak w tym przypadku i zamieszczała do specjalnej galerii natury. Szczegóły będą w tematach, które dzisiaj założę.

 

Tym czasem poznajcie "wyniki", czyli wszystkie wyróżnione prace:

@Triste Cordis

@Lemi

@FlutterFun

@Mały Hehesz

@Yokimi

@Dark Rose

@Cinram

@Gangsta Dash

@Szeregowa WW

@Hedzio

@Miłosz Krywko

@Michalski9

 

Gratuluje ogromnie, wasze cudowne prace znajdą się na pierwszej stronie Galerii Natury w Chatce Fluttershy!
Jeszcze raz pragnę przeprosić za zamieszanie.

Mam nadzieję, że takie rozwiązanie odpowiada uczestnikom konkursu. 

Otwieram temat, by uczestnicy mogli się wypowiedzieć o zaistniałej sytuacji. Proszę jednak o zachowanie kultury przy tym.

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mały Hehesz napisał:

Szkoda, że tak się sprawy potoczyły. No cóż. Dobrze przynajmniej, że nowy opiekun postanowił rozwiązać tę sprawę.

Ale prosiłabym o usunięcie mojego zdjęcia z Galerii Natury.

Zrobiłam, co mogłam.

Usunęłam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...