Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

Serwer Minecraft dla Fandomu. Nowa wersja wiosenna!

Recommended Posts

Znalazłem tam po drodze stacje przetopu - nie ruszałem węgla z niej, także bez zmartwień. Ale nie powiem, zaskoczyło mnie to trochę. Zwykle jak robię domek, to żeby tracić niepotrzebnie miejsca robię spiralne schody w dół do kopalni 3x3 i dopiero tam robię rozkopy. A tu nagle wpadam do czyjegoś w pełni oświetlonego przejścia. Trochę zdziwienie xD

• Haha 1

Serio?

Sprawdź czy domek ma cokolwiek w sobie wysokości 3 - potem poczekaj aż z głodu zostanie ci 1 serduszko i skocz - system nie zabiera ci itemów ani lvl jak zginiesz. Co uprzyjemnia grę bo nie panikujesz kiedy przyjdzie ci walczyć z czymś, bo wiesz że twoje ciężko wykopane surowce są bezpieczne.

@Zegarmistrz Już nieaktualne, Bleflar podstawił mi łódkę, na szybko rozwaliłem szybę, która się odnowiła od razu a ja wsiadłem do łódki i pojawiłem się po drugiej stronie :D 

W tej grze można robić wiele trików z łódkami. A tak w ogóle to niema sprawy.;)

Chyba wiem dlaczego serwer ledwo zipie. Admin się prawie nie pojawia. Żadnych eventów lub innych urozmaiceń. Weź se skołuj jakiegoś wice-admina.

Dnia 8.12.2017 o 21:43, Bleflar napisał:

Chyba wiem dlaczego serwer ledwo zipie. Admin się prawie nie pojawia. Żadnych eventów lub innych urozmaiceń. Weź se skołuj jakiegoś wice-admina.

Są teraz eventy świąteczne i noworoczne. Proszę o czytanie automessage na serwerze. 

Niestety nie mam jak się pojawiać bo ostatnio pracuje dosłownie cały czas, miał być duuuży event na święta ale wczoraj menedżer powiedział, że mam przyjść 23 i 24 do pracy jednak, mimo, że miałem wolne i nici :< 

Jednak od dzisiaj eventy są codziennie, głównie w stylu poszukiwań itp. zapraszam na serwer! Duży event przełożony na 25 grudnia!

14 godzin temu, 1stChoice napisał:

Niestety nie mam jak się pojawiać bo ostatnio pracuje dosłownie cały czas, miał być duuuży event na święta ale wczoraj menedżer powiedział, że mam przyjść 23 i 24 do pracy jednak, mimo, że miałem wolne i nici :< 

Zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego zaproponowałem żebyś sobie vice-admina załatwił.

A tak w ogóle masz jakiś pomysł na zachęcenie więcej nowych graczy?

Ps. Podpowiedź 2 była bardzo sprytna. Ale 4 kompletnie nie zrozumiałem.

Edited by Bleflar

18 godzin temu, Bleflar napisał:

Zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego zaproponowałem żebyś sobie vice-admina załatwił.

A tak w ogóle masz jakiś pomysł na zachęcenie więcej nowych graczy?

Ps. Podpowiedź 2 była bardzo sprytna. Ale 4 kompletnie nie zrozumiałem.

Próbowałem zrobić trudniejszy event, dlatego nie chciałem dawać za łatwych podpowiedzi. 

Niestety, skrzynkę znaleźli gracze pierwszego dnia a kolega powiedział, że znalazł miejsce po 10 minutach ale było już puste. :<

Ja wczoraj dołączyłem do gry. Poszedłem w dziewicze ziemie i pierwsze co, znalazłem skrzynię pełną stuffu. Ukryta pod ziemią za szkłem i korytarz pełen pochodni, a w skrzyni wszystko tak efekciarsko ułożone. Fajny początek trzeba przyznać.

13 godzin temu, Cygnus napisał:

Dej creative'a.

Serwer jest zbudowany z pracy innych graczy z wydobycia materiałów już od wielu dni i ustawienie teraz Creativa było by najgorszym możliwym rozwiązaniem, niesprawiedliwym dla wielu osób. Serwer to survival i tak pozostanie.

• Upvote 2

Kij z innymi, chcę zrobić dłuuuugaśną linię kolejową i na jej końcu wspaniałe miasto-makietę. Survival smrut, chyba że z modem na to, że można być pegazem, wtedy neutralnie wychodzi, ale można grać.

8 minut temu, Cygnus napisał:

Kij z innymi, chcę zrobić dłuuuugaśną linię kolejową i na jej końcu wspaniałe miasto-makietę. Survival smrut, chyba że z modem na to, że można być pegazem, wtedy neutralnie wychodzi, ale można grać.

Przepraszam, nie zmienie tego na tą chwilę. 

Mimo wszystko długie linie to nie problem, na poprzedniej edycji serwera ( stary serwer) było wiele linii, wszystko z survivalu- teraz też na razie jedna jest ale ciągnie się na długi dystans. Da się zrobić wszystko. ^^

Chciałbym wszystkim podziękować za udział w dzisiejszym evencie. Cześć z Areną i wave'ami stworów się spodobała, chyba częściej będą takie wyzwania! 

Dziś po północy zostaną wykonane kolejne podchody i ukryty skarb, zapraszam!

• Sad 1

Nie wiem, po północy to ja na ogół śpię. Może będę. I fajnie rzeczywiście by było jakby to był skucykowany serwer. Oczywiście to stwarza problem dla ciebie więc i tak to ty decydujesz co będzie. Ja osobiście lubię survival przy okazji. Nie lubię creativa bo nie mam co tam robić. A survival daje przynajmniej jakąś przyjemność ze stawiania. Najpierw zapracować trzeba zanim coś postawisz.

Skucykowanie serwera (kucykowy model, custom skiny) to kwestia parunastu minut roboty. Mogę z tym pomóc, chyba :|

Smuteczek, że mało osób gra. I że nie jest to skucykowany w pełni. Ten mod byłby fajny. Grałem kiedyś ze znajomymi i jako jednorożec mogłem się teleportować, i to było dobre. Pomagało przy budowie.

Jakby co, nie znudziło mi się. Po prostu mi komp rypnął i jak już go naprawiłem to nie ma minecrafta.

A szkoda bo miałem ochotę zrobić jakąś szaloną kolejkę na creativie. Lub jakiś inny mechanizm.

Ściągnąć ponownie? Ja tam wchodzę od czasu do czasu. Nie chce mi się siedzieć długo bo i tak nikogo nie ma na ogół. A tak to gram, jak najbardziej.

@1stChoice

No i stało się - ktoś był na tyle bezczelny żeby nie tylko okraść mnie i Xsadi, ale także zniszczyć nasze domki - mój rozkopany, Xsadi z drewna podpalony. Ukradziono ponad 130 stacków różnych rzeczy - cobbla, węgla, surowców kopalnianych jak i hodowlanych(skóry, mięso, rośliny). Wiele części zostało zniszczonych dla samego niszczenia, zalanych wodą lub lawą. Skopano, bądź zniszczono, większość szklanych szyb, tych z barwnikiem i bez. Nie jestem aż tak zainteresowany odzyskaniem tego, ale chcę, żeby ***** który to zrobił stracił to wszystko i dostał bana.

@Zegarmistrz

A gdzie mieszkaliście? Osobiście nic nie widziałem, znaczy obcych na grze więc nie mogli tego zrobić jak byłem. I ile dni od tamtego momentu mogło minąć, w sensie kiedy ostatni raz byłeś na grze? I jakby co mogę się z wami podzielić surowcami. Jakbyście chcieli wrócić i nie zaczynać od zera.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...