Keks

Gry Muzyczne

Recommended Posts

Hejka naklejka.
Trochu był mały.................

Ehm, ehm!
No dobra Vinyl DUŻY przestój w dziale.
No ale od czego ja i @Polineks jesteśmy?

Może od utrzymania tego działu?:untz:
Dobra.
Tak więc wracając Celestia nas oświeca i przysmaża, a ludzie w domach.
Więc ten temat będzie o...........

GRACH MUZYCZNYCH!!!!!!!

Podajcie tytuły gier, w które gracie/ lub znacie o muzyce.

Zapraszam wszystkich do podzielenia się z nami.

I proszę podać opis gry;)

Edytowano przez Keks
  • +1 1

Crypt of the Necrodancer

Łazisz po jaskiniach, kryptach itd., walczysz ze smokami, szkieletami, zombie i innymi potworami, po koniec każdej zony czeka boss.

No niby wszystko normalne i standardowe, ale zarówno główna postać, jak i wszyscy przeciwnicy poruszają w rytm muzyki. Soundtrack komponował sam Daniel Baranowsky, a poza normalną wersją muzyk można wybrać również wersje elektroniczną, metalową, arcade i inne.

Poleca gorąco.

Mogę polecić dwa świetne tytuły:

- Audiosurf 2 - to swego rodzaju "wyścigi", w których non stop jedziemy do przodu i zbieramy nutki. Kształt toru oraz prędkość poruszania się pojazdu zależą od wybranego utworu (gracz może jedynie zmieniać pas). Dzięki integracji z YouTube nie musimy mieć muzyki na dysku :ohmy: Na steamie jest demo. Warto spróbować, tym bardziej, że już wkrótce rozpocznie się letnia wyprzedaż. 

- Symphony - to gra z gatunku "Shoot 'em up", w której wszystko dostosowuje się do utworu lecącego w tle. Wyszukiwanie muzyki mogło by być lepsze, ale i tak zabawa jest przednia (sporo rzeczy do odblokowania) :) 

@Keks dodaj konieczność jakiegokolwiek opisu danego tytułu ponieważ post Hajsiaka woła o pomstę do nieba :grumpybloom:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1

Ja mogę polecić Music Catch 2 na Kongregate. Całkiem przyjemnie się w to gra i do tego utwory są ładne.

Gra polega na łapaniu nutek i unikaniu złapania czerwonej. Od czasu do czasu leci nutka złota po złapaniu której mamy coś w rodzaju magnesu, który przyciąga wszystko oprócz czerwonych przez pewien czas.

Zalicza się to pewnie, więc seria Just Dance. Świetna robota, szkoda tylko że tak duże ma wymagania na PC :(

Spoiler

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się