Skocz do zawartości

Zapytaj Sapphire Shores


Revera

Recommended Posts

Jak stałaś się znana w całym Canterlocie? Ktoś Ci pomógł we wspięciu się na szczyt kariery?

Pomogli mi przyjaciele i czysty talent. Kucykom spodobało się moje śpiewanie. Po kilku koncertach znało mnie już całe Canterlot.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Droga Sapphire Muszę przyznać, że wydajesz mi się interesującą postacią. Zdecydowanie zbyt rzadko mieliśmy okazję być świadkami Twej obecności w serialu... cieszę się, że zdecydowałaś się założyć temat, w którym uzyskujemy szansę poznania Cię bliżej. Oto kilka z licznych pytań, które kłębią się po mej głowie... ot. zaledwie parę, aby Cię nimi nie przeładować - podejrzewam bowiem, że jako celebrytka nie masz aż tyle czasu, ile byś pragnęła... wiedz, że tym bardziej doceniam Twą inicjatywę. Powiedz proszę - czym właściwie objawia się Twój talent? Wspomniałaś, że pomógł Ci wspiąć się na szczyt... opisałabyś w jaki sposób? Czy to aby na pewno śpiewanie? W jaki sposób powiązujesz kwestię swego imienia ze swym talentem? (wiadomo, rodzice w Equestrii mają jakiś przedziwny dar nazywania swych dzieci tak, a nie inaczej...) Jeśli śpiewanie istotnie jest Twą działką... to gdzie i jak śpiewasz? Występujesz może... w operze? Śpiewasz altem, sopranem...? Interesowałoby mnie także to, gdzie powiodła Cię Twa kariera życiowa ~ prezentowałaś może swój talent poza Equestrią? Jeśli nie - sądzisz, że rozsądnym pomysłem byłoby udać się w podróż dookoła świata? I czy... nie obraź się, proszę... sądzisz, że brak luksusów w czasie podróży przeszkadzałby Ci? Nie pragnę sugerować, jakobyś nie mogła sobie pozwolić na godną Cię obstawę, jednakże nawet najlepsza z tych mobilnych, nie jest wszak w stanie zastąpić tej stacjonarnej... Pozdrawiam Cię Plothorse

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Droga Sapphire

Muszę przyznać, że wydajesz mi się interesującą postacią. Zdecydowanie zbyt rzadko mieliśmy okazję być świadkami Twej obecności w serialu... cieszę się, że zdecydowałaś się założyć temat, w którym uzyskujemy szansę poznania Cię bliżej. Oto kilka z licznych pytań, które kłębią się po mej głowie... ot. zaledwie parę, aby Cię nimi nie przeładować - podejrzewam bowiem, że jako celebrytka nie masz aż tyle czasu, ile byś pragnęła... wiedz, że tym bardziej doceniam Twą inicjatywę.

Powiedz proszę - czym właściwie objawia się Twój talent? Wspomniałaś, że pomógł Ci wspiąć się na szczyt... opisałabyś w jaki sposób? Czy to aby na pewno śpiewanie? W jaki sposób powiązujesz kwestię swego imienia ze swym talentem? (wiadomo, rodzice w Equestrii mają jakiś przedziwny dar nazywania swych dzieci tak, a nie inaczej...) Jeśli śpiewanie istotnie jest Twą działką... to gdzie i jak śpiewasz? Występujesz może... w operze? Śpiewasz altem, sopranem...? Interesowałoby mnie także to, gdzie powiodła Cię Twa kariera życiowa ~ prezentowałaś może swój talent poza Equestrią? Jeśli nie - sądzisz, że rozsądnym pomysłem byłoby udać się w podróż dookoła świata? I czy... nie obraź się, proszę... sądzisz, że brak luksusów w czasie podróży przeszkadzałby Ci? Nie pragnę sugerować, jakobyś nie mogła sobie pozwolić na godną Cię obstawę, jednakże nawet najlepsza z tych mobilnych, nie jest wszak w stanie zastąpić tej stacjonarnej...

Pozdrawiam Cię

Plothorse

1. Mój talent to śpiewanie. Kiedy śpiewam nie liczy się nic dookoła. A śpiew to nic ciekawego...

2. Na początku byłam bardzo wstydliwa. Moje przyjaciółki z Canterlot, a głównie Fleur namawiały mnie żebym spróbowała śpiewać przed kucykami. Zaczynało się od małych koncertów, a potem było istne piekło. Fani byli wszędzie! Jedyne co mnie pocieszało to przyjaciółki i występ dla Księżniczki Celestii.

3. Oczywiście! Cóż to za pytanie?

4. Szczerze, to nie zagłębiałam się w to czemu mam akurat na imię Sapphire Shores. Musiałabym ich się spytać. Wtedy napiszę ci list z Equestrii.

5. Śpiewam w całej Equestrii. A jak by inaczej?

6. Nie. Jestem gwiazdą popu! 

7. Jak już mówiłam - jestem gwiazdą popu. Śpiewam normalnie, bo nie jestem śpiewaczką operową.

8. Poza Equestrią? Byłam kiedyś w pewnej krainie. Tylko jak ona się nazywała.... Już wiem! Dungeon! Kraina potworów. Było strasznie!

9. Zawsze marzyłam żeby zwiedzić świat. I mam zamiar to zrobić, a kariera mi to ułatwia.

10. Brak luksusu? Oczywiście, że by mi nie przeszkadzał. Wychowywałam się w ubogiej rodzinie, ale rzeczywiście pod wpływem kariery kucyk potrafi się zmienić.

 

Dobrze Sapphire. Czas na kolejne pytania. Długo nas nie było i wypadałoby nadrobić zaległości!

 

 

Czy podoba ci się nasza piosenka?

Nie miałam przyjemności jej posłuchać. Ale obiecuję, że wysłucham jej jak najszybciej!

Tsssaa...

 

 

Od jak dawna śpiewasz?

Dlaczego nie ma odpowiedzi na pytania od Plothorse'a i Talara?

1. Trudno to stwierdzić. Jednak 10 lat już minęło.

2. Pewnie musiałam je pominąć. A raczej Revery...

Przepraszam... Eee... Lećmy dalej!

 

 

Droga Sapphire Shores,

1.Lubisz rysować?

2.Lubisz torty/ciasta?

3.Ulubiony film?

1. Niestety, ale nie mam jak rysować. Jestem zwykłym kucykiem.

2. Tak. Są bardzo pyszne.

3. Chyba Godzilla. 

Revero... Kto następny?

Pytanie od Tęczowej Mgiełki.

 

 

Czy wiesz dlaczego twoja figurka jest w zupełnie innych kolorach niż ty, a opis brzmi "jest cicha i dobra" pomimo, że to nie jest twoim specjalnym talentem? Maże to po prostu pomyłka w imionach?

Niestety, ale także tego nie wiem. Miałam zamiar pójść do Hasbro, ale nie mam jak. A i tak już się uspokoiłam. 

 

 

Jak zdobyłaś CM?

Po prostu śpiewałam, a on się pojawił. Nawet nie zauważyłam kiedy.

 

I ostatnie pytanie dzisiaj.

 

 

Witam Sapphire.

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

Czy gdyby istniał wehikół czasu, to cofnełabyś się aby zmienić coś w swoim życiu?

Witaj GreenWve. U mnie wszystko w porządku!

Absolutnie nie! Jestem szczęśliwa z tego co mi się przytrafiło w życiu. Lepiej trafić nie mogłam.

Dobrze. To koniec na dziś. Jednak zapraszamy do zadawania pytań Sapphire. Na 100% Wam odpowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Bardzo mi Cię miło widzieć, Sapphire Shores :D

1.Czy byłabyś w stanie zaśpiewać do chociaż jednej piosenki rockowej? W sensie czysto rockowej, bez żadnej elektroniki i przesłodzonego brzmienia.

2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

3.Rozumiem, że chętnie byś wystąpiła dla ludzi?

4.Czy występowałaś przed samą Celestią?

5.Mogę Cię przytulić?

6.Ile wydałaś płyt?

7.Czy gdyby z kostiumem, który uszyła Rarity pewnego razu, było coś nie tak, np. popsuł się, to faktycznie skazałabyś Rarity na zniesławienie?

8.Jak podobasz się sobie z głosem Brygidy Turowskiej-Szymczak?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...