Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Niklas

Spoilery: sezon IX (finałowy)

Recommended Posts

@Draku z Md tanzim tam gdzie ma link w opisie lepiej nie wstawiaj. Okazuje się że jakoś da się niby ściągnać owe odcinki. Sam wyrwałem tu ostrzeżenie i parę pkt. karnych za ową niewiedzę.

A co do owego długiego filmu to sądzę że będzie to już wprowadzenie do 5 generacji. A druga teoria.

Spoiler

W 26 odcinku na witrażach zamkowych - te 20 lat póżniej widać zarówno bodajże nastoletnia flurry heart oraz osobno nową szóstkę które dokonały coś czego nie widzieliśmy w serialu.

Ogółem te 20 lat później z ost. odcinka wygląda ciekawie.

Spoiler

Dzieci, malżenstwa, siwe włosy rarity, rozrośniety Canterlot, urośnięta Twilight, dorosłe rodzeństwo Cake, smierć babci Smith ( AJ nosi jej ,,szalik" jak kapelusz po tacie), ogółem pokazane starsze o 20 lat z pół ponyville i część Canterlotu, sporo tego.

Edited by Terenet

No to tak... Jak gdyby ktoś sądził, że dość wycieków jak na jeden serial, to właśnie mamy kolejny :rainderp: Czajka się chowa...

Po fiasku z Holandii miało już nie być nic ciekawego, a tu proszę - wydobyto surowe pliki z odcinkami 22-26, co oznacza również angielski dubbing. Internety już prężnie działają, by je przetworzyć i pewno za parę chwil zaczną latać po całej sieci.

The end is neigh! :fsscream:

Przed chwilą, Zexel napisał:

Ło jeny, przespałem serial od czasów zakończenia 5 sezonu. Jak dużo mnie ominęło?

Tak dużo, że nie ma co pisać o tym wszystkim... Trza nadrabiać, lub poczytać opinie o odcinkach w temacie.

Na kanale MD Tazmin są linki do odcinków po angielsku, więc zobaczyłem.

Recenzję być może zostawię w oficjalnym temacie na opinie na temat zakończenia, a być może nie.

Jednak teraz najważniejsze jest to że....

Spoiler

OMG SUNSETT POJAWIŁA SIĘ W SERIALU NA SEKUNDĘ!!!!! OMG!!!

2127802.gif

Nie chcę narzekać, ale ten wywiad wyszedł bardzo słabo wręcz mogę powiedzieć, że beznadziejnie. Większość pytań odnośnie najbardziej interesujących, niedokończonych wątków ma słabe odpowiedzi typu "nie wiem" albo "niech fani sobie to dopowiedzą".  Z jednej strony widać, że on już jest zmęczony tymi postaciami i uniwersum, ale z drugiej strony wywiad na takim poziomie jest wręcz zbędny.