Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
KLGDiamond

Jakieś tam. Cosie z MLP.

Recommended Posts

Ano siemka:portalface:
Sprawy z pandemią sprawiły, że jesteśmy pozamykani w domach i jest coraz mniej możliwości, aby wyjść jakkolwiek na miasto:sick:. Dlatego postanowiłem rozwijać się... Jakby to rzec... Domowo. W ten oto sposób wykonałem swoje pierwsze... Rękodzieło? Kopytkodzieło? Kopyciodzieło? Broniakodzieło? W każdy, razie jakieś dzieło.  W ten sposób powstały te elementy poniżej. (Przynajmniej te najbardziej udane).

No dobrze chyba należy coś wrzucić... No to tutaj macie niepełną talię Tarota składającą się z dwunastu kart, w których nie występują małe arkana. Tak wiem, głupio pokazywać coś niedokończonego, ale niestety nie ma więcej rysunków:ppshrug:. Ponieważ co prawda każda z dwunastu ilustracji (trzynastu licząc tył) przepięknie i bardzo starannie wykonanych przez jedną z nowych pegasis na forum (dołączyła w tym roku więc jest nowa ok?) @draksodia'ę. No ale niestety te karty przedstawiać mają naszą kochaną Fabrykę Głosów i Głosy Kącika Lektorskiego, a nie mamy aż tylu "pracowników" na składzie. Więc serdecznie zapraszam na kącik:pinkieawesome:

Spoiler

No dobrze ale co do kart: 

Każda karta została wydrukowana na papierze technicznym. Wycięte zostały najprecyzyjniej jak się dało nożyczkami i połączone za pomocą taśmy dwustronnej z nadającą im sztywności środkową warstwą, również wykonaną z kartki technicznej, do tak przygotowanej bazy doklejone zostały tyły kart, oczywiście również z piękną ilustracją. Każda karta została zaaliminowana... zalimanowana... zaliminiowana... No oklejona tą taką warstwą folii co ją chroni przed zadrapaniami itd. No!:pinkrage:
Ekhem... Znaczy... No... EEE... Wracając:pinkie3:. Karty mają rozmiary 9cm x 13cm, czyli podwójną wielkość standardowej karty do gry. Jednak z tego co wyczytałem u kart tarota to akurat normalny rozmiar. 

Tak czy siak jestem niemal pewien, że byłbym w stanie zrobić to lepiej np: karty możnaby skleić klejem ze względu na... tą folię, która je chroni, ponieważ przez to się tak łatwo nie rozkleją, a jednak poszło na to trochę taśmy. Właśnie takie małe rzeczy sprawiłyby, że wytworzenie, byłoby tańsze, przyjemniejsze i szybsze oczywiście.  Dla fanów statystyk powiem, że tworzyłem je całe 15 godzin:boredstarlight:. Jednak było warto, patrząc na rezultaty. A więc nie przedłużając, oto zdjęcia:

zdjęcie 1 - Wszystkie karty do początku tarota do końca. 

zdjęcie 2 - przykładowy przód i tył karty.

zdjęcie 3 - porównanie rozmiaru kart tarota i zwykłych.

1.
173429856_813901832810531_3175988443984021468_n.jpg.4fedd5c4e7221575ebde033a5772dc71.jpg
Dopisek do zdjęcia - No i tu macie spis osób na kartach
GŁUPIEC         - @Half Alicorns Universe
PAPIEŻYCA    - @Nika
CESARZOWA - @Wilczke
CESARZ           - @Dex
PAPIEŻ             - @RedMad
RYDWAN         - @Grento YTP
EREMITA         - @Luksji
ŚMIERĆ           - @Kacper Q (tego też nie mogę znaleźć)
KSIĘŻYC          - @Snowi
Słońce              - @Sun (głębokie wiem)
SĄD OSTATECZNY - @Lisowaty
ŚWIAT                         - @Thunder

2.                                                                                                                                                                                     3.
173307388_2856265227924133_6944800856361549945_n.jpg.f314bbbaf04eeb7c7af5c260204ed2fd.jpg.173935306_379042019822726_999936445402945235_n.jpg.a06eac086c9b50219253c1b96e1e2e08.jpg

PS: TO NIE JEST REKLAMA KĄCIKA, LUB OSÓB NA KARTACH! TWÓRCZOŚCI DRAKSODII OWSZEM BO JA TYLKO WYTWORZYŁEM KARTY Z GOTOWYCH RYSUKÓW, ALE TO NIE JEST REKLAMA KĄCIKA! KĄCIK W ŻADEN SPOSÓB NIE PŁACI LEKTOROM ZA CZYTANIA, ALBO REKLAMOWANIE GO NA FORACH!!! CO NAJWYŻEJ PRZERABIA NIESFORNYCH CZYTJĄCYCH I GŁOSY NA NOWE NOVOXY, ALE IM NIE PŁACI!

Edited by KLGDiamond
  • Upvote 2