Skocz do zawartości

z chorego umysłu bobula [Mature][Comedy][Cycki][Więcej cycków]


bobule

Recommended Posts

ehh... aż nie wiem co mam napisać... zatkało mnie... to jest tak EPICKIE(!!), że aż brakuje mi słów na opisanie tejże epickości...

mogę tylko skakać z radości, przy tym klaszcząc i się cieszyć z tego, że mój nick został wymieniony tylko raz... całe szczęście... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na cenzurę tylko tak:

Do stu tysięcy beczek rumu! Bobule, wspinasz się na szczyty swojego cudnego artyzmu i zachwycasz mnie po raz kolejny. Serce me dodatkowo podbiłeś tym, że dałeś mi okazję i zaszczyt być jednym z bohaterów tego cudownego opowiadania. Ba! Wystąpiłem tam nawet więcej niż raz.

Dziękuję. Kocham. Twój głośny wielbiciel,

(Wódkorożec) Sowa

XOXO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kurna padłem :rainderp: Apeluję o powstanie drugiej części, z większą ilością alkoholu, cycków i używek do palenia. Naprawdę dobrze się to czyta, kij, połowę zerżnąłeś z mitologii xd Dawaj więcej, dobra ekipa się kroi, szkoda, że zostawiliście mnie na tej zasranej wyspie. A Tarreth to Solarny Agent. Kilof Ci na drogę!

 

PS. Ale to "geju" to mam nadzieję przypadkowe, hmm?

 

mlfw8169-tumblr_maxt53Y3oM1r2u5co.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Najwyższy czas zaprezentować najnowsze opowiadanie.

 

Doktor Bobule i Pan Bobek

https://docs.google.com/document/d/1Peti-v8mTHZAQiU3EUN-KGwnXZwa7TUgUw5b-MGnfb0/edit?usp=sharing

 

Jest to taka moja własna reinterpretacja noweli "Doktor Jekyll i Pan Hyde". Wszystkie postacie występujące w opowiadaniu są przypadkowe. Zresztą na łamach tego opowiadania udało mi się doprowadzić do spotkania ludzi, którzy nigdy się nie widzieli. Ot potęga literatury. Miłej lektury!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym żeby nakręcić ekranizację:

Doktor Bobule/Pan Bobek - bobule
Avan - Avan
Bartis - Bartis
dres - Syskol

sprzedawca jabłek - Cygnus
Mefisto - Emronn

korespondent Hulk - Tarreth
Versalini - Versalini
Dolar - Dolar

Obsada gotowa. W razie czego od biedy można by podmienić. Scenografią mogłyby być Katowice xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny błąd rzucający się w oczy to niepotrzebne kropki w dialogach przed wtrąceniem odnarratorskim, ale... jako że to nie jest nominalny fic, nie ganiam za to :rainderp: (bobul pałka!).

 

Bob von Bobule pracował już parę lat w tym fachu. Dorobił się nawet tytułu barona.

 

That escalated quickly.

 

 

Dobre opowiadanko. Drurrp approves :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...